Bohatý otec, chudobný otec pre mladých

Bohatý otec, chudobný otec pre mladých https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207833/bmid_bohaty-otec-chudobny-otec-pre-mlady-207833.jpg 3 46 7

Najnovšia kniha zo série bestsellerov o peniazoch a investovaní Roberta T.Kiyosakiho,nie je len úžasným osobným príbehom.Ukáže vám tiež,ako sa máte v dnešných časoch rozhodovať tak,ako sa rozhodujú bohatí.

Literatura naučná Ekonomie a obchod

22.01.2018 3 z 5

opravdu spíš pro náctileté

michal9632
06.01.2017 odpad!

Využít děravého sociálního systému USA a pak ze sebe dělat mistra světa je hnus. A pan Kiyosaki je v tomto ohledu dokonce velmistrem světa.

ladyba
04.10.2015 3 z 5

Je to takové přežvýkání původního titulu Bohatý táta, chudý táta s týmiž epizodami ze života, Kiysaki skutečně až moc těží z opakování jednoho a téhož a vydělává na naivitě čtenářů, že se v nové knize dočtou něco nového. Kiyosakiologie je ovšem tak nějak stabilní.

Lenicka132
03.08.2015 5 z 5

Knihy od Roberta Kiyosakiho mi změnily život. Jeho uvažování jsem si zkrátka musela přivlastnit. :) Jeho knihy mi toho dali asi nejvíce. :) Miluju číst knihy od úspěšných lidí, protože se v nich dozvíte, jakým stylem přemýšlejí.

Fishik
04.10.2014 1 z 5

Čte se to dobře, ale to je asi tak všechno. Podle mě tlachání o ničem stále dokola podle daných osnov. Asi jako u většiny těchto knih se vlastně nic nedozvíte, ale to je jen můj názor...

fransi
18.05.2014 4 z 5

Velmi dobře se četla. Je tam velmi dobrá rada: všechny výdaje a příjmy si zapisovat. Co mě potěšilo je, že to dávno dělám, tudíž jsem na dobrý cestě..:) doporučuji!