Bohatství spokojeného života

Bohatství spokojeného života https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3769/bmid_bohatstvi-spokojeneho-zivota-sEA-3769.jpg 4 9 1

Autor Hovorů s Bohem v této knize se zabývá klíčovým tvrzením, že všichni v životě máme, co chceme a také máme dostatek toho, čeho si přejeme mít dostatek. Jde jenom o to,abychom zaujali správný postoj k životu a pochopili, co vlastně bohatství je. Většina lidí si plete bohatství s penězi. Čtenář se podle knihy naučí žít skutečně bohatým životem včetně vyřešení postoje k penězům.... celý text

Literatura světová

Vydáno: , Pragma

Marekh
20.08.2022 5 z 5

Jedná se o velmi útlou knihu, která se dá přečíst na jedno posezení. V podstatě se ztotožňuji s autorovými názory. Autor uvádí konkrétní příklady, což je fajn. V knize se nachází také otázky, které pokládají lidé a autor na ně odpovídá. Kniha obsahuje Úvod a Doslov.

Zaujal mě autorův život, poněvadž žil jeden rok jako bezdomovec. Bylo zajímavé, jak se dostal k Bohu.

Zajímavé by mohly být také knihy HOVORY S BOHEM, které autor napsal. Časem si možná přečtu tyto knihy.

Citáty:

Kdyby měl každý člověk na této planetě přiměřený díl, pak by neměli „dostatek“ ti, kteří mají nepřiměřený díl.