Boháč z Park Avenue

Boháč z Park Avenue https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445385/bmid_bohac-z-park-avenue-EP5-445385.png 4 798 139

Drzý bastard série

< 5. díl

Začalo to jako obyčejný den. Pak přišla drobná autonehoda. Chlap, s kterým jsem se srazila, řídil drahý vůz a byl naprosto okouzlující. Bohužel to byl také naprostý pitomec. Pohádali jsme se, kdo za to může, a jak už to tak chodí, počastovali jsme se spoustou jmen. Nakonec přijela policie a my jsme se vydali každý svou cestou. Zbytek vyřídí pojišťovny. Spěchala jsem na pracovní pohovor — na toto místo jsem se těšila. Mé nadšení se změnilo ve zklamání v okamžiku, kdy se objevil člověk, který se mnou měl pohovor provádět. Byl to chlap od té nehody. A kruci! Jasně, takže to místo nedostanu. Jenže já jsem ho opravdu chtěla. Nechtěla, potřebovala. Potřebovala jsem cokoliv, co mě vytáhne z mého současného zaměstnání a zpět k práci s dětmi. A tak, přestože byl Hollis LaCroix stejně nepříjemný, jako byl pekelně hezký, šla jsem za ním a prosila, aby mi dal šanci. K mému překvapení mě pověřil péčí o svou problémovou neteř. Tak aspoň nebudu muset řešit jeho přitažlivost. Nehodlala jsem ohrozit svou práci ani silné pouto, které se mezi Hailey a mnou vytvořilo. Ale odolávat magnetismu mezi námi dvěma nebylo vůbec jednoduché. (A k tomu ta naše malá hra se spodním prádlem — neptejte se.) Začali jsme spolu nevinně flirtovat — až se to nakonec stalo. Takže zkrátka příběh, kdy jsme se do sebe zamilovali a žili šťastně až do smrti? Jenže život vás vede hodně křivolakými cestičkami. Tu naši jsem rozhodně nečekala.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Park Avenue Player , 2019

PepkazDepka
25.06.2022 5 z 5

Moja druhá od autoriek a opäť fajn oddychovka. Super koniec, aj keď niektoré veci boli dosť nereálne..

simisek01
20.06.2022 5 z 5

Na tuto knihu musím napsat jedině "wow". Moje první kniha od autorek a byla jsem nadšená. Nemohla jsem se odtrhnout. Elodie i Hollis byli úžasní a Hailey dala knize ještě o hvězdičku navíc. Závěr knihy byl překvapivý a musím říct, že mi i slza ukápla. A konec... Mám ráda epilogy s roky později a tento byl super.

VercaV
14.06.2022 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou, ani vlastně nevím jak, ale stála za to. Bylo to naprosto nečekaně skvělé. Po sérii špatných knih, jsem si řekla, že horší už to nebude, ale toto byl zázrak.
Postavy byly skvělé, jak Elodie, tak Hollis, Hailey, Addison a Brie. Klasický příběh seznámení, ale to vůbec nevadí. Celý jejich vztah se vyvíjel tak krásně, nenásilně a mladá neteř tomu dávala jen trešničku na dortu. Líbil se mi jejich vztah, jak na to šli postupně, části s Hailey i povídání s Brie. Co se týká konce, tak to by mě ani nenapadlo. Jak strhující konec jde vymyslet a do detailu propracovat a spojit celý příběh a hlavně vše vysvětlit.
Opravdu, nic co bych vytkla. Jsem z toho nadšená a překvapená. Opravdu sem si to moc užila, přečteno téměř jedním dechem, četlo se to samo a rychle.

Jita160
21.05.2022 5 z 5

Musím říct že je tento příběh za odměnu.
Nebyl to jen erotický román,tady autorky našlapovali velice jemně,pomalu a v závěru nám dali emoční nálož.
Klasický začátek... Ona mu nabourá auto a o pár hodin později zjistí že je to její nový zaměstnavatel.
Puberťácká neteř dala knížce tu pomyslnou třešinkou na dortu.
Vystřídali se u mě snad všechny emoce a to je přesně to co v knížkách velice oceňuji.

moudivlacek
19.05.2022 5 z 5

Příběh dvou lidí, kteří nemají jednoduchý začátek své lásky. Dva protipóly, kteří se přitahují a odpuzují navzájem. Do toho vztahu ještě správná pubeťačka a černý kakadu, který situace "vylepšoval". Naoko obyčejný příběh šéfa a chůvy jeho neteře, jakých je kolem moře. Je tu ale mnohem víc, než jen pouhý sex či láska dvou lidí, je to o tom, že mezi námi jsou lidé, kteří jsou tu pro druhé, nezištně a s hlubokou láskou nám darují víc, než se někdy na první pohled může zdát. O lidech, kteří byť na první pohled slabí, jsou mnohem silnější, než se zdá.
Kniha, která mi dlouho zůstane v srdci, jejíž konec a mnohé vysvětlení jsem probrečela. A jsem ráda, protože vím, že to stálo za to. Knihu doporučuji.

adela2230
15.05.2022 4 z 5

Zajímavý příběh, kde je vzájemná chemie od začátku knihy. Děj se pak vyvede zajímavým směrem, kdy možná postavy až moc přemýšlejí a kniha pak trochu ztrácí na svém lesku. Ale není to nijak zvlášť neobvyklý příběh, tyto autorky většinou nezklamou a sází na jistotu.

biki
08.04.2022 3 z 5

Po Kopřivově Rychlopalbě jsem si potřebovala trochu spravit nervy. Já asi nemám rozum, že se pořád a pořád pokouším o četbu příběhů těchto dvou autorek. Opět mě nalákala úvodní situace - autonehoda. Jenže jak se příběh dál rozvíjel, byl čím dál nudnější a nudnější, takže až zmínka o nějakém zvratu v závěru mě donutila knihu dočíst (i tak jsem ji ale četla zbytek výpůjční doby, t.j. zhruba 3 týdny). Musím přiznat, že onen dobrý nápad autorek v závěru mě také překvapil a zvedl hodnocení o jednu *. Jenže byl tak superušlechtilý a sladký, ze mě skoro rozbolely zuby. Ale aspoň jsem to tentokrát dočetla.

kraibiska
07.04.2022 4 z 5

Ze začátku mě kniha moc neuchvátila. Až zhruba v polovině mě pohltila a ke konci jsem měla i slzy v očích. Poprvé u knihy od těchto autorek.

keiko33
23.03.2022 4 z 5

Bolo to čitateľne,no ničím to extra nevynikalo. Teda až na to prekvapujúce rozuzlenie na konci. Takéto ťažké životné situácie v knihách veľmi nevyhľadávam, ale tu mi to neprekážalo, keďže som sa skoro celú knihu bavila. Aj keď Hollis mi chvíľkami pripomínal ublíženú, nerozhodnú pubertiačku. Ten názov mi ku knihe vôbec nesadol a ani tá obálka má neohúrila. Ako oddychovka fajn, ale nič pamätné.

michaela5515
14.03.2022 5 z 5

Krásná oddechovka, místy vtipná a ke konci trochu šokující. Ale pobavila jsem se, ostatně jako vždycky s těmito autorkami.

TerryDee
30.01.2022 5 z 5

Naši hrdinové Elodie a Hollis se poznají při bouračce, když parkovali, a samozřejmě se hned poštěkají a jdou si svojí cestou. Dokud se znovu nepotkají při pracovním pohovoru , který zpočátku neprobíhá tak, jak oba očekávali. Nicméně přes počáteční rozpaky získá Elodie místo chůvy pro Hollisovu neteř Hailey. Obě dvě si hned padnou do oka. Z toho důvodu se Hollis snaží s Elodie vycházet, i když si začíná uvědomovat, že se mu líbí a že ho velmi přitahuje. Což se ukáže, že je oboustranné.
Jako jo, tohle bylo milé. Elodie a Hollise jsem si oblíbila a fandila jsem jim. Zajímalo mě, kdo je ta záhadná Anna a proč opustila Hollise. Nebudu tady spoilerovat, protože ten konec byl velký masakr.

Artep071
26.01.2022 3 z 5

Vezmu knihu od těchto autorek a vím, že zaručeně vysadím... je to fajn počteníčko a v tomto případě to nebylo jinak. Ovšem některé tituly jsou super skvělé a některé bohužel slabší. Ten závěr a to drama ( nesnáším spoilery a omlouvám se za ně ) mě , ale nenadchl, bohužel mi to přišlo moc na sílu a bylo to divné ... nevím jak to popsat, ale Hollis mě neuvěřitelně sral .. takovej uplakanej sbaběleček ble!
xi xi ale v celku fajn kniha ... v celku :))

Maxeen
13.01.2022 4 z 5

Od tohoto žánru už moc neočekávám, čtu tyto knihy, abych vypla. A většinou už v první polovině člověk ví, co bude dál. Tato kniha mě ale mile překvapila. Byla vtipná, hezky napsaná a takovou zápletku jsem opravdu netušila. Nejlepší byl kozel s plenkami

ZapisnikTerky
30.12.2021 5 z 5

Pro mě jedna z nej knih od tohoto autorského dua. Moc jsem si v knize užila humor, romantiku, dojetí a super plot twist. Takže doporučuju. Víc v mojí recenzi :).

bezzink
12.12.2021 3 z 5

Takovy prumer, ktery neurazi. Zapletka zajimava, zbytek nic moc. Navic Hollisovi jsem skutecne tu lasku vubec neverila. Proste byl fakt divnej. Myslim, ze kazdy se v lasce spalil, ale to neznamena, ze se clovek takhle nemozne uzavre.

Lee7
03.12.2021 4 z 5

Moc pěkný, překvapivý a dojemný příběh.. moc se mi líbil a dnes nějak nemám slov. Spisovatelku mám ráda a její styl mě baví.

HDosoudilová
26.11.2021 4 z 5

Skvělá, čtivá oddechovka, která v sobě skrývá něco trochu víc. Líbí se mi, že je zde opět nějaký vážnější problém. Není to jen další naivní příběh ala od nenávisti k lásce. I když, pořád bych takové knihy číst nechtěla. Občas si však u podobné literatury ráda odpočinu. Elodie i Hollis mi byli sympatičtí, malá Hailey tomu dodávala příjemné zpestření. Vlastně asi nemám, co bych vytkla.

KarolínaKájink
26.11.2021 5 z 5

Úžasná romantika, rozhodně jsem takový vývoj děje nečekala. Velmi mě to bavilo.

januska82
25.11.2021 5 z 5

Nádherný romantický, dojímavý, pútavý príbeh. Kniha bola nad moje očakávania..... Od týchto autoriek som čakala klasický erotický román, ale na moje milé prekvapenie som sa dočkala neskutočneho zážitku.
Určite odporúčam knihu prečítať každej romantickej duši, ale vlastne aj neromantickej ;)

Nikyna8
30.10.2021 5 z 5

Dalsi nádherná kniha která pohladí duši, cítíte že ve vás něco zanechala. Zažijte smich, romantiku, erotiku napětí i smutek. Slzy tekly proudem. Opravdu dojemný příběh.

láska pro ženy romantika

Autoři knihy