Dvojníci v čase

od:


KoupitKoupit eknihu

Jack Breton se vzepře zákonům fyziky a vstoupí do paralelního vesmíru, aby získal zpět Kate – svou ženu, která byla před devíti lety znásilněna a zavražděna. Jenže v tomto odlišném časoprostoru je Kate provdána za Jackova dvojníka Johna – a jeden z manželů musí zemřít. Všichni tři však brzy poznají, že překračování dimenzí není bez následků: ve vesmíru se začínají dít čím dál podivnější věci a v sázce je nakonec osud celého světa… Klasický sci-fi román Boba Shawa, který poprvé vyšel již před padesáti lety, nabízí nejen strhující a skvěle vystavěný příběh, ale také podobenství o nesmrtelnosti lásky a odhodlání udělat cokoli pro její záchranu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/381688/dvojnici-v-case-TwY-381688.png 3.85
Série:

Bob Shaw

Orig. název:

The Two-Timers (1968)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Plus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Disease
17. října

Lehce slabší než Jiné dny..., ale pořád velmi slušná Sci-Fi, kdy se to Sci- objeví až téměř v závěru, ale stojí to za to!

Jacinda
10. srpna

Moc příjemná kniha, úplně na mě dýchala atmosféra Colombů. Líbil se mi starý styl psaní - děj bez zbytečných komplikací - a zároveň perfektně vyvedené myšlení hlavních postav. Bylo zajímavé sledovat střídající preference i sympatie k jednotlivým hrdinům (i když Kate jsem si neoblíbila do poslední stránky). Taky se mi moc líbil překlad, nakladatelství Plus odvedlo super práci. Rozhodně doporučuji.