Bludiště života

Bludiště života https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20641/bmid_bludiste-zivota-g5R-20641.jpg 4 44 7

Tanya Harrisová žije poklidným životem maloměstské manželky a matky tří dětí. Píše krátké povídky a scénáře k televizním seriálům, je úspěšná a se svým životem spokojená. Pak jí ale její agent učiní nabídku, která se neodmítá. Může realizovat svůj životní sen, totiž napsat scénář pro celovečerní film. Jde o zajímavé téma, skvělý honorář, znamená to však celý rok trávit v Los Angeles a manžela s dětmi nechat doma. Tanya váhá, nechce svoji rodinu opustit, ale na naléhání manžela nakonec nabídku přijme. V průběhu onoho roku se však naplní její obavy, děti se jí začnou odcizovat a její muž se sblíží s jinou ženou. Po rozchodu s manželem se pokusí navázat dva vztahy, ani jeden však dlouho nevydrží. Když se rozhodne, že se uchýlí do ústraní a další scénáře bude odmítat, objeví se mladý filmař, který ji přesvědčí, aby s ním spolupracovala. Je vdovec, má dvě malé děti a Tanya jako by se s ním vrátila o mnoho let zpátky... Bude mladý filmař pro Tanyu konečně ten pravý?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bungalow 2 , 2007

zimolka
05.05.2019 3 z 5

Kniha se četla moc pěkně.

Jana300
10.02.2019

Opět krásný román.Bylo to o skvělém manželství trvající 20let.Pořád jsem čekala že přijde nějaké ale
,přišlo ale z jiné strany než by se dalo čekat.Moc hezky se kniha četla.

Pavouček2
19.04.2017 2 z 5

Jsem za půlkou... no strašně mě vytáčí ta dokonalost, dokonalý dvacetiletý manželství, dokonalý děti, dokonalý život a žádný problémy. A to hodně časté vzdychání: "strašně se mi po něm stýská, strašně se mi stýská po děvčatech (mimochodem po skoro dospělých holkách, které už nepotřebují matku na každém kroku),"... na každé stránce! Moc přehnaný, přitom téma je dobré. A divný, že na to jak popisuje dokonalý manželství, manžel UŽ za dva měsíce její nepřítomnosti zahne... takový nesmyslný, proti tomu jak to podává..

ovpana
02.04.2015 3 z 5

Dobré oddechové čtení

mariva
02.05.2014 5 z 5

I když knížky Steelové moc nevyhledávám, protože jsem jich přečetla hodně a už mi připadaly dost podobné, tahle se mi ale líbila a dobře se četla.

kika 13
09.02.2013 3 z 5

Oddychová četba,ale pěkná.

missa85
20.08.2012 4 z 5

Přibližně půlka knížky mě celkem nudila ... už jsem se bála, že to nebude příliš povedená knížka. Prostě se tam nic nedělo, děj se víceméně o moc nepohnul ... ale od půlky dál jsem jen hltala :-) Steelová asi potřebovala uvézt čtenáře do života hlavních hrdinů :-)

Danielle Steel
americká, 1947