Bludičky

Policejní seržant Daniel Page se vydá po stopách své nezvěstné manželky. Zavedou ho až do texaského městečka, kde se každý večer zjevují nad krajinou tajemná světla. Na místě seržant znepokojeně zjistí, že nestojí jen před úkolem zachránit od jejich neblahých účinků svou ženu, ale že o jejich podivnou ničivou sílu projevily zájem i speciální vojenské výzkumné laboratoře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25223/bludicky-25223.jpg 3.992
Literatura světová, Horory
Vydáno, Alpress

The Shimmer, 2009

Kniha Bludičky

jprst

Trochu jiný Morrell, ale opět dobrý, za přečtení rozhodně stojí.

evka66
24.01.2018

David Morrell nejoblíbenější spisovatel.Mam od něj hodně knih a rada se k němu vracím.Jeho knihy jsou plné napětí.

hana4834
16.01.2018

skvělí příběh dopředu se dá jen těžko odhadnout jak bude pokračovat

raty
21.08.2017

Zvláštní ale velmi dobře propracovaný námět, připomínající konspirační teorii. David Morrell umí překvapit a zaujmout.

Prateri
22.10.2016

Nějak jsem se nemohla začíst, původně jsem myslela, že to vzdám, pak jsem koukla na komentáře a ty dobré mě donutily číst dále, ale stejně to byla muka. Asi je to tím, jakmile se v knize objeví vojenská levárna a tajní agenti, tak dostávám kopřivku. Světýlka mi nevadila.

macekd
04.05.2014

Tento autor mne prostě nezklame nikdy, kdo chce napínavý thriller od začátku do konce, ať neváhá.

Val
28.07.2013

Za posledních pár měsíců rozhodně nejrychleji přečtená kniha - 4 dny. Určitě to není jen o tom, že jsem měla na čtení dost času. Ani si nemyslím, že to není typická morrellovka. Morrell se vždy vyloženě zakousne do tématu o kterém je schopen do detailu zjistit i nezjistitelné a pak napíše bravurní knihu. Podle mě nic nenechá náhodě. Kniha byla dostatečně tajemná, dle mého i dostatečně drsná a co se mi na autorovi moc líbí je závěrečné osvětlení - co ho zaujalo, proč to napsal, kam kvůli tomu jel .... apod. Dle mého luxusní.... Smekám ...

čef
15.08.2012

Kniha se dobře čte, námět je trochu sci-fi, zajímavá je návaznost na reálné události. Děj má spád, závěr je částečně otevřený. Celkově hodnotím pozitivně.