Blonďatá stíhačka

Blonďatá stíhačka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37129/bmid_blondata-stihacka-5qd-37129.jpg 3 399 82

Víte, že i hodné holky mají rády sex? Že chlapů, kteří by stáli za hřích, je jako much, ale jen stěží lze najít takového, kvůli kterému má smysl se vdát ? A že když už ho najdete, stoprocentně bude v ložnici hlasitě chrápat, a usínat mnohem dříve než Vy? Přečtením knihy Blonďatá stíhačka výrazně snížíte riziko přehmatu při výběru životního partnera! Všichni nevhodní muži totiž prošli právě jejím životem …... celý text

marketka7279
04.01.2017 odpad!

Monyová je moje nejoblíbenější spisovatelka ale tato kniha mě velmi zklamala vždy její knihy přečtu za den a tato mi trvala týden vůbec se mi k ní nechtělo vracet ....snad jen jedna věta z celé knihy mě zaujala dovolím si citovat: ŽIVOT JE ŠKOLA, VE KTERÉ JSME VÍCE ČI MÉNĚ SCHOPNÝMI ŽÁKY AŽ DO DOBY, KDY JE NÁM JAKO OSVĚDČENÍ O STUDIUM VYSTAVEN ÚMRTNÍ LIST. jinak vím že tuto knihu už si po druhé určitě nepřečtu

Mruskulka
18.12.2016 3 z 5

Příjemné čtení při kávičkách

Alaglesia
14.12.2016 3 z 5

Průměrná oddechová knížka. Hlavní hrdinka mě rozčilovala svoji hloupostí a naivitou. Přes všechny rány osudu jsem ráda, že autorka ponechala otevřený konec a hrdince tak šanci šťastného konce.

Jessybelle
23.10.2016 3 z 5

První kniha od této autorky, no četla se celkem v poho, místy vtipná, místy naivní, příběh,který se klidně mohl stát. Ale zase něco extra to nebylo.

Merlinit
18.06.2016 3 z 5

Četla jsem lepší, ale i horší. Přečtete, přežijete, zapomenete.

sl_on1
06.03.2016 3 z 5

Knihu jsem četla, protože jsem spěchala a byla zrovna první, co mi v knihovně vlítlo do oka. Kniha se nečetla špatně, ale místy mi přišla trochu až nereálná. Když hlavní postava přirovnávala muže k různým druhům opic, začala jsem se ztrácet, protože se v plemenech opic opravdu nevyznám, takže jsem musela otvírat Google.

veronika0382
12.12.2015 1 z 5

Nejhorší kniha, kterou jsem letos četla (možná i nejhorší za víc než jeden rok :-) ) ...... Naprosto o ničem :-/

radus
17.11.2015 3 z 5

Za mě tři hvězdičky a to ještě s odřenýma ušima. Nějak mě to nebavilo, autorku zatím nezatracuju a zase někdy něco od ní zkusím :-)

amysa
10.10.2015 3 z 5

Ale jo, šlo to, i jsem se pobavila... ta nadsázka byla někdy vážně trefná... Jen se mi zdá, že se děj vůbec neshoduje s názvem knížky, tomu by spíš slušela nějaká Studie opic:-), zkrátka vtipnější název. A co mi tam tedy nesedělo vůbec, tak to byly ty trapné vtípky o blondýnkách... No přežila jsem, vydechnu a vrhám se zase na nějakou vážnější notu...

kiraa
25.08.2015 4 z 5

Ne, že by se četla kniha špatně, ale jsem zvyklá od Monyové na trochu jiný styl... z vážných věcí brilantním způsobem dokázala udělat nevážné, ale tady jsem cítila něco docela jiného... smutek, vážnost, depku?... možná je to jen pocit z nastalé situace, ale ne, je to tam... škoda tě, Simono... velká škoda..!!!

zuzepka
28.02.2015 3 z 5

První kniha od autorky a jsem docela zklamaná.Vtípky pobavily,ale s hrdinkou jsem chtěla občas zatřást.

sipkulka
24.02.2015 4 z 5

Fajn oddechovka. Vtípky na začátku každé kapitoly mi téměř vždycky vykouzlili úsměv na tváři. Chvílema jsem se zasmála jindy mi bylo hl. postavy dost líto .....

AndreaP.
06.02.2015 2 z 5

Mám velmi ráda knihy této spisovatelky, její styl psaní, což mi vždy přináší celkový oddech a relax při čtení a záchvaty smíchu, bohužel u této knihy se mi tohoto nedostalo. Kniha mě svým způsobem rozčilovala, hlavní hrdinka mi vadila, vážně jsem uvažovala, že tuto knihu nedočtu, což se mi u jejich knih ještě nestalo. Tuto knihu řadím tedy k těm nejslabším, co kdy napsala. Je mi líto, ale nemůžu to napsat jinak.

Pavlačinka
07.11.2014 3 z 5

Takový zlatý střed - kniha se dá dočíst, ale zároveň nic extra. Na konci vám dojde, že ač jste během čtení hlavní hrdinku x-krát odsoudili, tak ona za to vlastně nemůže, a že je na světě kupa holek, které se navážou na špatného chlapa, který je stáhne na dno. A odlepit se sama ode dna i od takového přítele je asi dost těžké. Po přečtení jsem si uvědomila, jaké mám štěstí, že mám super rodiče a úžasného partnera..

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Mě se kniha líbila, místy jsem se i pobavila.

kiková
30.03.2014 3 z 5

takova komedialní:-)

svetluszka
13.02.2014 2 z 5

Přečteno ze zvědavosti, tak zvané" romány pro ženy" mne moc neberou, a tenhle taky zrovna nechytl. Ještě prubnu "vícehvězdičkový" titul od autorky..)

dark.ma93
16.01.2014 1 z 5

Tohle mi přišlo trochu slabší. Napsala o dost lepší knihy. Nevím, proč přirovnává ty chlapi k opicím a taky to byl trochu laciný příběh. Holka před šíleným otčímem a matkou v depresích utíká a hledá svou lásku. Chodí s inteligentním panicem a mamánkem, pak šíleným alkoholikem, kterého odkopne po ztrátě nohou. Nakonec nevydařené manželství a neplodnost. Myslím, že z hlavní hrdinky dělala zbytečně chudinku a naivku. Co se mi však líbilo, byl otevřený konec. Ty mám u knih ráda. :)

mariva
27.12.2013 4 z 5

Monyovek už jsem přečetla hodně, takže tahle mi připadala trochu slabší než ostatní. Trochu mi trvalo, než jsem se začetla, druhá polovina už se četla líp, ale to přirovnávání k různým druhům opic se mi taky moc nelíbilo.

SáraV.
21.12.2013 3 z 5

Jakžtakž. Štvalo mě, jak hlavní hrdinka všechny přirovnávála k opicím.

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů