Blonďatá stíhačka

Blonďatá stíhačka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37129/bmid_blondata-stihacka-5qd-37129.jpg 3 399 82

Víte, že i hodné holky mají rády sex? Že chlapů, kteří by stáli za hřích, je jako much, ale jen stěží lze najít takového, kvůli kterému má smysl se vdát ? A že když už ho najdete, stoprocentně bude v ložnici hlasitě chrápat, a usínat mnohem dříve než Vy? Přečtením knihy Blonďatá stíhačka výrazně snížíte riziko přehmatu při výběru životního partnera! Všichni nevhodní muži totiž prošli právě jejím životem …... celý text

Taralcielle
27.08.2019 2 z 5

z mého pohledu jedna z průměrných knih, nijak mě neoslnila a nemít napsáno, o čem byla, už si to po letech ani nepamatuju.

Monika_cz
10.04.2019 4 z 5

Oddechovka, kterou jsem četla v nemocnici a musím říct, že to četlo jedním dechem. Kniha je plná nadsázky a vtipu. Hlavní hrdinka není špatná, jen trochu depresivní osoba, které pořád není šťastná.

Vendas
19.03.2019 5 z 5

Knížka je krásně popsana co život dokáže vykouzlit s osudy.

NymphMaeve
13.02.2019 4 z 5

Příjemná vtipná kniha s prvky ironie a nadsázky, prostě jako dělaná pro mě. Čtivý příběh ženy, která mi chvilkama přišla úplně bez sebeúcty, ale to vše v ní vypěstovali rodiče a situace, do které dítě v nízkém věku dostali. V určitých situacích jsem s hlavní hrdinkou absolutně nesouhlasila a chtělo se mi křičet, proč to neudělá tak či tak. Její přirovnávání partnerů k druhům opic bylo neskutečně vtipné a ve většině i výstižné. Krátká kniha určená k pobavení a oddechu, hlubší smysl jsem ale popravdě ani nehledala. Moc mě potěšilo i rozptýlení v podobě vtipů o blondýnkách na začátku každé kapitoly. Děkuju autorce za další skvělou knihu.

ne.ver
21.01.2019 2 z 5

... Tak to je proste Monyova. Vsechny jeji knizky jsou pro me oddechovka a tahle neni vyjimkou. Nejde o to si pamatovat co tam bylo, spis si tim clovek fakt tak nejak odpocine, vymete hlavu a pobere par vtipnych a pravdivych postrehu, jak to v zivote chodi...

Ála41
23.12.2018 1 z 5

Vím, že jsem ji kdysi četla, přečetla, ale vzhledem k tomu, že už si vůbec nepamatuji, o čem byla, nebylo to zřejmě vůbec nic extra. Od spisovatelky jsem četla asi 4 knihy, ale jediná, která stála za to, byla Tchyně a uzený.

gargamelka
06.11.2018 3 z 5

Kniha je ozvláštněna o to, že před každou kapitolou jsou vtipy. Hlavní hrdinka je jako na houpačce, život nemá jako procházku růžovou zahradou. Co se týče ovlivňování pro opačného pohlaví, je nepoučitelná, možná to pramení z dětství... Ze strany matky, to také není žádná hitparáda, takže životní podpora-blízkost od partnera či rodiče není jednoduchá, spíše nulová.. Pocit blízkosti, lásky, empatie etc je prostě důležitý

Mi--LADA
26.09.2018 3 z 5

Myslím, že jsem tento román před lety četla, myslím, že jsem se bavila i přes předsudky, které jsem původně měla (nebude to až moc ženské počteníčko...?), myslím, že celkem dobrý.... Akorát už si z příběhu vůbec nic nepamatuju. Což je známkou jediného. Byla to chutná jednohubka, která však není natolik výrazná, abych na ní ještě později byť jen krátce zavzpomínala.

PetiJelinkova
02.08.2018 5 z 5

Pohodové čtení a bezva humor :)

saphiral
29.06.2018 4 z 5

Super čtení na dovču .

Deny95
20.02.2018 4 z 5

Za mě další povedená knížka od paní Monyové. :) I když jsem blondýnka, tak jsem se u těch vtipů musela zasmát! :D

boruvka44
07.02.2018 odpad!

Je vidět, že autorka hodně nemá ráda blondýnky. Podle mě to nejhorší, co jsem z její tvorby zatím četla.

stju
04.12.2017 1 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem se zájmem přečetla hodně knih od Simony Monyové a dokonce se k některým ráda vracím-tak tentokrát opravdu velké zklamání.

laura
31.10.2017 1 z 5

Tahle kniha není můj šálek kávy. Nesedla mi hlavní postava, nedokázala jsem s ní sympatizovat. Nic moc. Celkově zklamání.

katu9365
03.07.2017 4 z 5

Smutný příběh dívky, který je místy až depresivní.

veronie
16.06.2017 3 z 5

Tato kniha pro mě byla celkem zvláštní. Hlavní postava nesympatická a hloupá a to se promítlo i do samotného příběhu. Tentokrát jsem spokojená méně. Četla jsem od autorky lepší.

Vlajdula
06.06.2017 3 z 5

Příjemná oddechovka.

kopretitinka
17.05.2017 5 z 5

Pobavily mě vtipy na začátku každé kapitoly. Co se týká rozdělení druhů opic ... Přijmeme-li fakt, že se jednalo pouze o přirovnání chování (nikoliv o úmysl zostuzení můžu tím, že v autorce evokovali přirovnání k těmto zvířátkům), víceméně se trefila do některých (do očí bijících) vzorců chování mužů, extrémistů. S některými typy chování jsem se opravdu setkala a nebylo to nic příjemného. Dokonce ve mně vyvolali podobné pocity jako v hlavní postavě. Pro získání nadhledu a pousmání se, je knížka ideální. Budiž ji přičteno k dobru, že počet stran je tak akorát a vše podstatné se dalo vtěsnat do pár stran.

Pet007
09.04.2017

Celkem dobrá kniha. Pro každého život není procházka růžovou zahradou.

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Jde to přečíst, ale nenadchne. Jiné knížky od Monyové jsou lepší.

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů