Bleší mlýn v Normandii

Životopisná vzpomínka na věčný optimismus francouzského venkova. Pravdivý příběh o tom, jak jedna dvojice začala se snem - a dostala se mnohem dále, než čekala... Když George a Donella Eastovi kupují opuštěný Bleší mlýn v Normandii, spoléhají na notnou dávku štěstí, která podle jejich názoru bude nutná, aby se jim podařilo uskutečnit sen o příjemném životě na venkově. Pouštějí se do rekonstrukce zchátralého stavení a jednoho dne se před dveřmi zjeví oprýskaný karavan, v němž přijíždí René Ribet. Nevinným a nic netušícím cizincům slibuje, že jim ukáže, jak to na francouzském venkově chodí, když ho nechají v mlýně bydlet. Angličané nemají ani ponětí o tom, že jejich návštěvník je v kraji znám pod přezdívkou Lišák Cotentinu... Příjezdem Reného se začíná odvíjet série neuvěřitelných příhod, mezi něž patří i honba za legendárním zlatým pokladem zemřelého mlynáře. Blíží se však finanční katastrofa a zdá se, že se sen o klidném novém životě rozplývá......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/1471/blesi-mlyn-v-normandii-1471.jpg 3.412

Bleší mlýn (1.)

Vydáno:, Olympia

Home and dry in Normandy

Kniha Bleší mlýn v Normandii

mosem
18.12.2018

Kniha která neurazila, ale ani nezaujala. Nebyl důvod ji odložit, ale zcela jistě to není kniha, kterou by bylo důvod znovu číst.

Libkuci
17.06.2017

Asi je lepší si znovu přečíst: Když v ráji pršelo. Aspoň já to tak vidím.

Rachel
04.07.2016

Variace na Vejce a já ve které vystupují francouzi. (Spousta věcí co se tam o nich píšou jsou vážně pravda ;)).

Marika Vanova
29.09.2012

Nemůžu si pomoct, ale už to nemohu dočíst, nijak zvlášť mě to nenadchlo, budu si šetřit čas pro něco jiného.

asam

Životopisná vzpomínka na věčný optimismus francouzského venkova. Pravdivý příběh o tom,jak jedna dvojice začala se snem - a dostala se mnohem dále ,než čekala.
Milé ,oddychové čtení.

venkov Normandie