Night of Wijnruit

Night of Wijnruit https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238922/bmid_bleach-16-night-of-wijnruit-238922.jpg 4 50 2

Bleach série

Čas se krátí. Rukia pomalu míří na popraviště a Soul Society zmítají nepokoje. Vražda kapitána Aizena není dosud vyřešena, a mezi důstojníky dvorní stráže jsou mnozí, kteří nesouhlasí s Rukiinou popravou, a proto jeden po druhém berou věci do vlastních rukou. Mezi ty, kdo se rozhodli jednat, patří i kapitán Hicugaja, který se vydává po stopách Aizenova vraha. Avšak i pro něj má osud nachystáno nejedno ošklivé překvapení...... celý text

Vjeerus
08.10.2023 5 z 5

V tomto díle se autor zaměřil na hodně postav, možná až moc a tím jsme se dostali dost na mrtvý bod, kdy čekáme, co se bude dít dál.
Nejzajímavější rozhodně byla minulost Rukii s Kaienem, ta mi opravdu přišla smutná, ale chápala jsem ta rozhodnutí.
K tomuto dílu se nedá říct nic moc jiného, než se těším na další díly, kdy budou chystající se zápasy odstartovány a při tom snad odhaleny pohnutky jednotlivých hrdinů. Protože jak se různí kapitáni staví jeden proti druhému, to je opravdu docela šokující. Stejně jako je podezřelý ten poslední dopis Aizena.

martinstefko
26.08.2016 3 z 5

Tite Kubo se snaží dát prostor všem postavám, ale stejně to nakonec vyznívá tak, že některé zde mají panely jen proto, aby se na ně úplně nezapomnělo. Hlavně ostatní z Ičigovy party jsou v téhle knize opravdu jen do počtu. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/07/970-bleach-16-night-of-wijnruit-65.html