Blbej fór

Blbej fór https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95217/bmid_blbej-for-3r1-95217.jpg 4 551 41

Sázky mohou být různé - z frajeřiny, o peníze, o čest... Cílem sázky party studentů a studentek jednoho gymnázia je pomstít se neoblíbené spolužačce Markétě, dceři nenáviděné třídní profesorky. Je to jednoduché: stačí přebrat Markétě kluka! Los určí Ivetu, která se svého úkolu zhostí s chutí, i když sama už svého kluka má a ten jejím posláním není zrovna nadšený. Brzy však jde o mnohem víc než jen o pomstu a výhru, tím spíš, že hokejista Filip je výborný a pohledný kluk. Nevinná sázka se zvrtne v nebezpečnou hru a změní se v tíživou noční můru - a dokonale blbej fór...... celý text

Esmeralda168
17.08.2017 4 z 5

Zajímavý neotřelý námět i děj a pro mladé holky i poučná a dobře napsaná knížka.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Fanouškům Lenky Lanczové doporučuji. Jinak musím říct, že má autorka lepší knihy. Ale mě se líbila. Měla své mouchy a Iva mi byla trochu nesympatická.

PeťkaW.
21.03.2017 3 z 5

Upřímně - děje všech knih této autorky, které jsem přečetla, mi po těch x letech docela splývají na to, abych je mohla nějak objektivně okomentovat. Tuhle knihu si ale pamatuji docela dobře a musím říct, že ji beru jako jednu z těch slabších. Námět byl sice konečně trošku jinačí, než u zbytku knih, což oceňuji, ale neoslovilo mě provedení a styl psaní.

Mišule_11
29.06.2016 5 z 5

Autorčin styl se mi líbí, i když tato kniha nepatří mezi mé oblíbené od autorky, stojí za to! :-) A ten mírně řečený otevřený konec, to nebylo ono. Ale přečetla jsem ji hned! :-)

Ann98
12.06.2016 5 z 5

Bezvadná knížka, četla jsem ji bez přestání jedním dechem. I nějaká ta slzička ukápla. Osobně nemám ráda otevřený konce! (i když v této knížce všechno nasvědčovalo tomu, že Filip Ivetě odpustil, a že to byl on, kdo stál v nemocnici u její postele, a že to nebyl pouhý sen).

MíšaK.
16.05.2016 3 z 5

Může obsahovat SPOILER! Když jsem knížku četla podruhé, bavila mne trochu víc. Nepatří sice do nejlepších knížek od autorky, ale jako obvykle je poutavě napsaná, neotřelý děj a všechna další superlativy. Hodně mě mučil otevřený konec, kdy vlastně je to on, není to on. Ale na to bychom si u Lenky už měli zvykat.

pavlinkaa
25.02.2016 2 z 5

Tak tato kniha mě zas až tak moc nebavila. Iveta mi nebyla nějak sympatická. Vlastně téměř nikdo v knize si nezískal mé sympatie. Ani Filip, on také nebyl moc férový k Markétě.
Ano, celkově to byl Blbej for.

klára1230
07.12.2015 5 z 5

úžasná...

knihamouder
16.09.2014 3 z 5

Puberťáci a jejich blbé fóry, velmi čtivé.

1v8na
04.09.2014 5 z 5

Bylo to vynikající. Bavilo mě to, jen mi bylo líto Filipa.

Bet
13.11.2013 4 z 5

Blbej fór je hezká a poučná knížka :)

Paithe
24.08.2013 5 z 5

Super kniha, jedna z nejoblíbenějších. :))

Marčullkas
22.07.2013 3 z 5

Knihu jsem četla v pubertě a tenhle díl se mi líbil. Dokonale blbej fór:)

liletka_a
04.04.2013 3 z 5

Byla celkem čtivá ale do nejoblíbenějších má daleko. :))

SaDiablo
30.01.2013 4 z 5

Knihu jsem dostala v pubertě a přečetla ji asi třikrát; ráda na ni vzpomínám.

Ditula
13.01.2013 4 z 5

Kniha, která ukazuje, co dokáže jeden Blbý fór. Pěkná a poučitelná knížka.

herotabe53
03.01.2013 3 z 5

Hlavní hrdinka měla neuvěřitelné štěstí, když toho kluka získala.
A potom neštěstí, když ho ztratila..Měla mu to říct dřív..

Alexxandra
21.08.2012 4 z 5

Od Lenky to má oblíbená není...

Monisek.B
07.04.2012 4 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších :-)

Layss
26.02.2012 4 z 5

Také jedna z knížek, která ukazuje, jak mohou být většinou nevinné vtípky nebezpečné...