Blbá sázka o fajn kluka

Blbá sázka o fajn kluka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126439/bmid_blba-sazka-o-fajn-kluka-S7V-126439.png 4 167 37

Avery šetří každou korunku, aby si splnila sen a mohla studovat medicínu. Proto souhlasí s podivnou sázkou – má své kamarádce přebrat kluka jménem Zac. Pokud se jí to podaří, dostane od ní šek na pět set dolarů. Zac je ovšem úplně jiný, než Avery čekala: až příliš bezprostřední, nadto takový zmatkař, že vnese Avery do života nejen chaos, ale i něco víc…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

The Boyfriend Thief , 2011

Aléda
07.08.2015 5 z 5

Krásná knížka. Ani na jedinou chviličku jsem se nenudila. Doporučuji!

Jindřich osmý
19.07.2015 3 z 5

Příjemné čtení na dovolenou.S čím vším se musí mladá holka poprat.

1v8na
01.07.2015 5 z 5

Spoiler - Příběh se mi velmi líbil. Bylo to celkem zajímavé a fajn. Avery opustila máma. Od té doby se snaží kolem sebe stavět neprůchodnou zeď, aby jí už nemohl nikdo ublížit. Snaží se také zároveň být tou nejlepší i ve třídě ve škole. Ovšem když začne spolupracovat se ZAcem na jednom školním projektu, tak se jí pomalu, ale jistě začne její pracně vystavená zeď hroutit. Až skoro do poslední stránky nebylo jasné jak to mezi nimi bude. Opravdu doporučuju!!!

misicka2
30.10.2014 3 z 5

Příjemná oddychovka, ale spíš pro mladší věkovou kategorii. Určitě se ale četla dobře a na odreagování od náročnější literatury je ideální.

muchomurka
17.10.2014 3 z 5

Příběh byl zajímavý, jen poněkud povrchně podaný. Chvíli jsem Avery fakt neměla ráda, chvíli jsem jí rozuměla a fandila jí, aby se se svými duchy vypořádala. Celou dobu bylo jasné, že má nějaký problém v sobě a doufala jsem, že se vzchopí a bude jí líp. Doufala jsem, že si to nepokazí nějakou příšernou blbostí, což se samozřejmě stalo, ale i přes to všechno měla kolem sebe díkybohu skvělé lidi, kteří ji neodkopli a pomohli jí dát se do kupy a znova se stát přáteli. Jsem ráda, že všechno dobře dopadlo :-)
Příběh byl čtivý, ale něco tomu chybělo, nějaká hlouba či jiskra. Na 4 hvězdičky to není, ale 3 mi přijdou málo...

*Pájuše*
04.10.2014 4 z 5

Jsem ráda, že se mi tahle knížka dostala do ruky. Krásné, oddychové čtení. Upřímně, na teenagery měly celkem dospělé myšlení.Někdy... :-)

KachnaN
23.09.2014 5 z 5

Oddechová a velmi čtivá kniha. Asi to pro někoho nebude nějaká super pecka, ale mě se moc líbila :)

Kamiliana
13.09.2014 3 z 5

Moc jsem nepochopila, proč byla tato kiha v naší kihovně zařazená mezi beletrii pro dospělé, já bych ji určitě dala do nižší věkové kategorie. Oddechovka, která neurazila, ani nenadchla.

LilianaFalcon
11.09.2014 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale já se prostě nudila.

Michaela241299
10.09.2014 5 z 5

Tato knížka se mi moc líbila, většinou se moc nepouštím do jednodílovek, ale tato mě mile překvapila :) palec nahoru ;)

petrzel
23.07.2014 5 z 5

A mě se to líbilo taková letní oddychovka

ciniminisek
28.02.2014 3 z 5

Děj je lehce naivní a hodně předvídatelný, ovšem na kvalitě neztrácí. Musíme tu přihlédnout k věku samotných hrdinů. Říkala jsem si, že nemůžu očekávat víc, od dívky která má tak mladý věk, jenže postupem času se Avery zdála chytrá, cílevědomá a utrápená minulostí. Na některé věci měla názor jako dospělí člověk, ovšem převažovalo dětinské chování.
Shrnu to tak, že se mi kniha líbila, neměla bych problém si ji přečíst zas, bohužel - dobrou knihu, kazí špatná postava.
Emoční stránka je totálně na nule. Nebýt chlapce jménem Zac, kniha by byla studená jak psí čumák. Větší část děje koulíte nad Avery očima a díky neschopnosti si s touto dívko utvořit nějaký vztah, ji nedokážete litovat.

JajaAP
22.01.2014 3 z 5

Oddechová knížka na stále se opakující téma. Bohužel hlavní hrdinka mi přišla svým chováním divná a Ikdyz se tahle kniha může líbit, ja četla mnohem lepší. Takže za mě průměr.

evasamankova
11.08.2013 3 z 5

Ač už nejsem hezkých pár let teenagerem, bylo příjemné si tuto knihu přečíst. Milé oddechové čtení, které kromě první lásky, naťukává i vážnější téma zrady a jejího odpuštění.

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka, v jedné části i smutná... doporučuji všem teenagerům...

pindorova
29.04.2013 3 z 5

Na odreagování (kdy na nic nechcete myslet) je kniha dobrá, ale jinak bych jí určitě nevyhledala.

suze
31.03.2013 4 z 5

Myslím, že jde o jeden z lepších dívčích románků.... Myslela jsem, že to bude úplný brak, ale nakonec to nebylo tak špatné. Pokud hledáte nějaké jednoduší čtení na odreagování, tak myslí, že tahle knížka je ideální volba....

Autorovy knížky

Shana Norris
americká, 1980
2012  71%Blbá sázka o fajn kluka

Kniha Blbá sázka o fajn kluka je v