Nostradamova závěť

Na konferenci ve Florencii je unesen specialista na středověké kódy, právě když zveřejní nově objevený dopis slavného lékaře a věštce Nostradama. O něco později zmizí i profesorův syn. Aby zachránil oba unesené, vyráží archeolog Bjorn Belto (známý z thrillerů Konec kruhu, Strážci úmluvy a Luciferovo evangelium) do nerovného boje proti obskurní sektě bojovných mnichů, CIA i po staletí utajovanému knihovnickému spolku. Mnozí z těch, kteří mohou k rozluštění šifer napomoci, umírají neobyčejně bestiálním způsobem – a Bjorna tentokrát čeká zběsilá honba za archou úmluvy, rukopisy z Alexandrijské knihovny či za delfským orákulem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/184215/nostradamova-zavet-AjR-184215.jpg 4.179

Bjørn Beltø (4.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Nostradamus testamente (2012)

Kniha Nostradamova závěť

ARTEPA

Výborná kniha

likaf

Další díl s báječným Bjornem Belto. Mám tyto romány moc ráda. Děj nás vtáhne do minulosti i přítomnosti najednou. Rozhodně doporučuji všem, kteří máte rádi mystično a napětí v jednom.

LittleK
10.10.2018

Přestože mě zklamal už předchozí autorův výtvor, i když jen závěrem, rozhodla jsem se, že to ještě jednou zkusím. Mohu ale říci, že po této knize jsem opravdu ztratila víru v další kvalitní pokračování. Jen málo se mi stává, že bych ztratila vůli knihu dočíst, ale u této se tomu tak stalo. Bohužel za mě bych knihu nedoporučila.

kaplička
18.05.2018

Mně Egelandův styl psaní vyhovuje a sedí. Nic převratného a světoborného v tom nehledám, taková nenáročná oddychovka.

lenka.g
19.01.2018

Mám tento styl knížek v oblibě, ale tahle mi nějak nesedla. Což je patrné už z toho, že jsem ji četla pět dní. Přitom nemůžu říct, že by se četla špatně, že by nebyla zajímavá, že neměla nápad... asi mi vadilo, že je místy rozvleklá.
Viděla bych to tak na 70%, což dát nemůžu, takže bohužel jen za tři hvězdičky.

Mark
27.08.2017

Zajímavá nutí člověka přemýšlet jestli to může být pravda.

gad
08.03.2017

Tom Egeland mě opět nezklamal. Záhady, šifry, tajemné archeologické objevy, to vše na hranici mezi realitou a fikcí. Paráda.

derminator
17.02.2017

kniha v jádru není špatná, ale mnohé srovnání z Brownem jsou opravdu přehnané!!!!! Zatím se mu nevyrovná opravdu ani po kolena. Jinak mě kniha bavila, ale ke konci je už vše takové moc natažené a ten meteorit dá všemu korunu. To Brown se opravdu alespoň ohání skutečnostmi tady je vše spíše vymyšleno což na thriller z historickou zápletkou není zrovna dobré! Mé hodnocení tedy 55% a doporučuji těm co nečetli Browna těm se to pravděpodobně bude líbít. Tím vše.