Drsný cizinec

Drsný cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10574/mid_drsny-cizinec-9mb-10574.jpg 4 97 15

Bitter Creek série

Trace Blackthorne byl vychován k tomu, aby si v životě vzal, co chce. A on zatoužil po Callii Creedsové. Před lety je nenávist mezi rodinami rozdělila. Nyní se Trace vrátil domů jako drsný cizinec s tvrdýma očima a nabídne Callii sňatek. Callie znovu stojí před nesnadnou volbou mezi rodinou, která ji potřebuje, a jediným mužem, kterého kdy milovala. Minulost se vrací..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Cowboy , 2000

Hatshepsut
30.08.2022 4 z 5

Opět kniha v romantickém duchu, láska, nenávist, rodina, složité vztahy v ní a hlavně život na ranči. To vše ve čtivém podání této autorky. Rozhodně v této sérii budu pokračovat.

jinbr
14.04.2020 5 z 5

Příběh je velmi hezky napsaný, není to jen taková obyčejná limonáda, mělo to spád a postavy nebyly jen černobílé. Vykreslení po roky pěstované nenávisti, jejího původu a sílení je dále rozvíjeno i v dalších dílech. Pěkné, bavilo mě to.

alnahu
17.04.2019 3 z 5

Další příjemná romantická oddechovka,která se dobře četla.Nenávist mezi rodinami kdysi rozdělila Callii a Traceho- kterého milovala .A on se po čase vrací jako drsný cizinec pro Callii je to velmi těžké ,jak se rozhodnout- zda přijmout jeho nabídku k sňatku či se podvolit rodině.

helenkan
07.03.2019 4 z 5

Objevila jsem další romantickou sérii.

Jessybelle
27.02.2019 5 z 5

Taková milá oddechovka, kterou jsem fakt potřebovala ... Předpokládaný konec, jednoduchý ale dobrý děj a jistota dalších dílů... Četlo se to velmi dobře, takže přečtu celou sérii.

Evaho73
14.01.2019 3 z 5

Pri momentálne náročnom období v práci som dostala chuť na niečo jednoduché, oddýchové v kontraste s drsným prostredím a Drsný cizinec bol v tomto prípade celkom dobra voľba.
Dej príbehu, ktorého náplňou sú majetkové intriky, mocenské boje a spletité vzťahy, sa točí okolo dvoch znepriatelených rodín. Trochu mi to pripomenulo legendárny seriál Dallas.

cukrovka
13.01.2019 4 z 5

Příjemná romantika na oddechový den.

happy19
28.09.2018 5 z 5

Srdcová záležitost-Texas...Perfektní počtení,jako všechny knihy od Mrs.Johnstone!;-)

bedkniha
30.07.2017 5 z 5

Měla jsem knihu doma dlouho, ani nevím, proč jsem si jí koupila. Ale po přečtení jsem si sehnala všechny díly a nelituji....

moudivlacek
29.07.2017 5 z 5

Krásné romantické počteníčko, které mi zabralo 1 odpoledne, jak moc jsem jej hltala. Na jednu stranu je smutné, jak i dnes se najdou rodiny, které s někým bojují, a je jim jedno, kdo díky tomu trpí. Na druhou stranu ona sama rodina nemusí být tak moc šťastná, jak se od pohledu jeví.
A co láska? No - ta musí být opravdu důležitá, když nakonec hlavní hrdinové přelezou všechny překážky, jen aby byli spolu. Osud jim připravil tvrdý život, ale ve dvou a spolu s rodinou to zvládnou.

havrmoni
13.07.2017 5 z 5

Líbila se mi,hlavně ten kousek historie o předcích. Ty známe ze série Sisters. On nebyl zas tak drsný,jak se zpočátku zdálo a ona od něj nic nechtěla,ale kupodivu celkem lehce přijímala vše co jí nabídl.

Pirena
19.10.2015 odpad!

Tuto knihu jsem si velmi oblíbila je úžasná

PomněnkaPrvní
28.12.2013

Knížku hodnotím průměrně, chyběl mi tam humor (když nepočítám žvatlání 4leté dcery). A drsné praktiky drsného cizince Traceho se mi zdály až moc drsné. A jak mu Calie lezla do... náruče, bylo zase moc okaté. No, jedná se o první knížku v sérii, doufám, že druhý díl o Traceovém bratrovi Owenovi bude čtivější a napsaný lehčí rukou.

jluky
01.05.2013 5 z 5

V Češtine vyšla pod názvom "Drsný cizinec" a je to úžasná kniha.

Mocharka
06.04.2013

Zase skvělá kniha,doporučuji všem romantikům...

romance

Joan Johnston