Biofyzika pro zdravotnické a biomedicínské obory

Biofyzika pro zdravotnické a biomedicínské obory https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199988/bmid_biofyzika-pro-zdravotnicke-a-biomed-gBS-199988.png 4 4 2

Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro studenty bakalářského studia biomedicínských a technických oborů, realizovaných na vyšších odborných a vysokých školách technického i přírodovědného zaměření. Studenti po jejím prostudování pochopí fyzikální zákonitosti biologických jevů a budou schopni je aplikovat ve zdravotnickém prostředí. Jde o jedinečnou publikaci, která nahradí úspěšnou knihu Biofyzika pro studenty zdravotnických oborů a bude důležitou učebnicí na současném trhu s odbornou literaturou, zaměřenou na nelékařské zdravotnické profese. Autoři jsou zkušení pedagogové, kteří vydali již několik učebnic v oboru lékařské biofyziky.... celý text

FideiDefensor11
30.01.2023 2 z 5

Kniha za to nemůže, ale věnuje se nesmírně náročnému tématu, kvůli němuž se její čtení může občas stát značně nezáživným. Přesto však minimálně některé kapitoly zajímavé rozhodně byly. Pevně věřím, že kniha připraví na zkoušku kvalitně. To se ještě uvidí. Defnitvně jde o kvalitní čtení, které pozvedává lidského ducha a rozum a lze ho pro to doporučit. Jen je to prostě krapet náročnější a komplexnější četba.

hu_87
02.11.2018 5 z 5

Jedna z mála učebnic, ze kterých se vám na zkoušku učí poměrně bez problémů, za mě rozhodně palec nahoru.

Autoři knihy

Jozef Rosina
slovenská, 1956
Jana Vránová
česká, 1943
Hana Kolářová
česká, 1961

Kniha Biofyzika pro zdravotnické a biomedicínské obory je v