BioAbecedář Hanky Zemanové

BioAbecedář Hanky Zemanové https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47800/bioabecedar-hanky-zemanove-47800.jpg 5 86 22

BioAbecedář je nová kniha autorky bestselleru Biokuchařky Hanky Zemanové, které se prodalo přes 23 000 ks a která zvítězila v soutěži Nejlepší kuchařská kniha roku 2006. Knihu tvoří čtyři části: Praktický průvodce nakupováním je rozdělen do tematických celků. Obsahuje obecná pravidla, jak umět rozpoznat potraviny vysoké kvality, konkrétní doporučení na určité výrobky a odpovědi na mnohá kontroverzní témata. Encyklopedická část obsahuje přehled vybraných biopotravin na trhu. Cílem je naučit spotřebitele využívat jich častěji při vaření. Součástí jsou i konkrétní tipy na určité výrobky a možnosti, kde je nakoupit. Praktická receptová část obsahuje přes 60 skvělých receptů. Jejich funkčnost nechala Hanka několikrát vyzkoušet zástupce laické i odborné veřejnosti. Všechny recepty jsou nafoceny, což zvyšuje atraktivitu knihy. V přehledu použitých surovin Hanka dává tipy na konkrétní produkty a možnosti, kde se dají nakoupit. Část plná eko- a biokontaktů je samostatnou informační přílohou, obsahující užitečnou reklamu, důležité kontakty, tipy na zajímavé knihy, informační zdroje, odkazy na výzkumy apod.... celý text

Lumidek
08.02.2013 5 z 5

Knihu jsem měla půjčenou z knihovny, ale budu si ji přát k narozeninám. Takový poklad chci mít doma.

Ellis
07.02.2012 5 z 5

Vynikajícím způsobem zpracovaná kuchařka! Obsahuje spoustu fotografií, recepty, a hlavně vyčerpávající přehled biopotravin a tipy, kde je sehnat. Knížka je sice dost drahá, ale autorce takový ucelený přehled musel zabrat spoustu času. Rozhodně nesmí chybět v knihovně lidí, kteří se chtějí zdravě stravovat.
Rozhodně doporučuji.

bioprodukty, bioprodukce biokuchařka