Bílý tesák / White Fang

Patentovaná metoda Original je postavena na systému souběžného postupného překladu a několikanásobného opakování všech výrazů, slovíček i frází. Nová metoda má zajistit nenásilné, nenucené - a tak zábavné a bezbolestné osvojení slovíček i gramatiky. Průvodní CD v angličtině namluvil David Fellowes.

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99888/bily-tesak-white-fang-cd-99888.jpg 4.310
Vydáno

Kniha Bílý tesák / White Fang

simonabr
10.11.2013

Knihu jsem brala čistě jako procvičení angličtiny, ale předčila mé očekávání a nádherný a silný příběh mě nadchl a zcela pohltil, určitě si přečtu i nezkrácenou českou verzi a podívám se na film, už se na to moc těším.

Kate.S
10.09.2013

Příběh Bílého Tesáka jsem četla již před lety, jenže to mě ten příběh tolik neuchvátil. Ba naopak, zdál se celkem nudný a byla jsem ráda, když jsem se dostala nakonec. Jenže teď nad tímto tvrzením kroutím hlavou. Je to krásný příběh, který se v podstatě čte skoro sám. Čtení v angličtině je zde jednoduché, takže české kontroly není ani potřeba. Mně, jako milovnici psů a vlků nadchly ilustrace v této knížce. S Bílým Tesákem jsem soucítila a nad Smithovou krutostí jsem kroutila nevěřícně hlavou.