Bílý Tesák

Bílý Tesák https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112194/bmid_bily-tesak-2EX-112194.jpg 4 1839 257

Bílý Tesák je poutavě napsaný příběh o zrození a životě křížence vlka se psem, odehrávající se nejprve v divočině severozápadní Kanady a později na jihu USA...

ClaireNaomi
25.07.2016 5 z 5

Přečteno za odpoledne, nemohla jsem přestat, je to má srdeční záležitost.

Týnidlo
22.07.2016 5 z 5

Tuto knihu by si měl podle mého přečíst každý, je to skvost v mé knihovně a určitě si ji ještě jednou přečtu. Je naprosto skvělá a úchvatně popisuje divokost a krásu přírody, která mě fascinuje. Kniha se silným příběhem, který se mi připoutal k srdci.

JirkaHali
13.07.2016 5 z 5

Nejoblíbenější kniha. Velice silný příběh.

VeronikaZ
25.06.2016 5 z 5

Silný příběh plný emocí. Perfektní.

Madlenka_Knihy
11.06.2016 5 z 5

Kniha všech knih.

pink_unicorn
08.06.2016 5 z 5

Tuhle knihu miluju. Už ani nevím kdy jsem ji četla poprvé, ale okamžitě jsem si jí zamilovala. Mám ráda zvířata a vlky a psy především. Tento příběh je úžasný, myslím, že dokáže nadchnout čtenáře napříč generacemi. Doporučuji všem, hodnotím na 100 %.

Lena79
15.05.2016 5 z 5

Moc pěkné, vlčkovi jsem fandila..Vlk je opravdu krásné a chytré zvíře

any333
22.04.2016 5 z 5

Jedním slovem nádhera! Autor překrásně popsal vztahy v přírodě, ať už potravní, nebo mezi Bílým tesákem a jeho průběžnými majiteli. Dávám mu za pravdu, že se charakter musí tvarovat. Popsal život takový, jaký je.

Tarzanka
28.03.2016 5 z 5

Poprvé sem Bílého tesáka četla v 9 letech a byla to první kniha která mě opravdu zaujala. Po 5 letech sem si ji přečetla znovu a pořád žasnu. Jack London měl, má a bude mít můj obdiv :)

Fantýna
21.03.2016 5 z 5

Tohle je knížka, kterou si pomatuji, že jsem ji četla mezi prvními knížky. Po dlouhé době musím říct, že je to stále moje jedna z nejoblíbenějších knížek, protože má dobrodružný příběh s velmi emocemi, které se vyskytují v tom, jak lidé zacházejí se zvířaty. Jsem ráda, že Bílý tesák nakonec našel lidi, které ho milovali.

Davina
12.03.2016 5 z 5

Miluji příběhy ze zvířecího pohledu a tahle kniha je, byla a vždy bude ta nejlepší! Velký respekt spisovateli za tak jedinečný emotivní příběh. Nesčetněkrát mě dohnal k slzám. Ráda jsem příběh poslouchala, když jsem byla malá. Teď jsem si ho přečetla sama a opravdu to budu číst znovu a znovu. Nemine to moje děti ani má vnoučata! (O to se postarám :D ) Opravdu velká poklona, tak ohromné a jedinečné dílo již nikdo nikdy nenapíše.

Totojsemja
07.02.2016 5 z 5

Nejdřív mi ji četl táta když mi bylo 5 v sedmi jsem ji přečetl sám. moje první delší kniha. London ví jak krásně popsat přírodu. Nádherná kniha. Opravdová klasika.

koubi
07.02.2016 5 z 5

Tato kniha patří mezi opravdové klasiky a stojí za to ji přečíst! :) Jack London odvedl opravdu skvělou práci :)

citronekodvedle
03.02.2016 5 z 5

Jedna z mích prvních knížek vůbec ale je prostě nádherná určitě se k ní ještě vrátím :-)

MatekLipowski
14.01.2016 5 z 5

Tak tomu říkám pětihvězdičková kniha! Čtivá, občas dost dojemná, jindy veselá. No a London si ode mně vysloužil respekt a klobouk dolů za to, jak to reálně odvyprávěl z vlčího pohledu. Tohle by měli dávat jako povinnou četbu.

DoubleBreadCZE
15.12.2015 5 z 5

Nejspíš má nejoblíbenější. Já ani nemám slov... nepřestanu obdivovat autorovo umění převtělit se do vlka a vnímat svět z jeho pohledu. Veselé, radostné, ale i smutné a ne moc šťastné chvilky z této knihy se nedají zapomenout. Mám tu knihu moc ráda. Výborná... ale je také příkladem, jak moc může být člověk zlý.

Anncasko
06.12.2015 5 z 5

Nádherná kniha... Ohromně čtivá, plná zvratů a překvapení, vtáhne do děje... Úžasné, zajímavé a poučné pojetí z pohledu vlka:) jak si musejí obstarávat potravu, když je hlad, postarat se sami o sebe... akorát některé scény jsou dost smutné, jak někteří lidé zacházejí se psy ;( ale také krásný konec:D kniha si určitě zaslouží plný počet hvězdiček!

smurfik22
08.10.2015 5 z 5

Knížka Bílý Tesák je pro mě moc milé překvapení a hlavně velice čtivé. Snad nikdy jsem se tolik nevžil do hlavní postavy jako v této knize. Ta krása, krutost a chlad přírody a všeho, co obsahuje.... pohled na svět optikou vlka.... to všechno tvoří z tohoto díla dílo mimořádné. Doporučuji a jsem rád, že jsem se odhodlal knihu přečíst i mimo rámec povinné školní četby.

annakolin
17.09.2015 5 z 5

Krása! Doporučuji,ale pozor- občas je tak smutná, že vám zrudnou oči :D

Mirime13
08.07.2015 5 z 5

Úžasný příběh, který by si měl přečíst každý. Žádné filmové zpracování nedosáhne na kvalitu knihy. Od téhle knihy jsem se nedokázala odtrhnout a četla ji klidně až pozdě do noci. Tohle je přesně kniha mého srdce. Miluji vlky a miluji tuhle knihu.