Květy Jasmínu

Květy Jasmínu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420554/bmid_kvety-jasminu-E7n-420554.jpg 5 9 4

Bílý Jasmín série

< 4. díl

Yasminne přišla už téměř o vše. Svět, v němž žije, se téměř jistě blíží k zániku, když naplno udeří ničivý virus a jí nezbývá než se naposledy nadechnout a obětovat i to poslední, co jí ještě zbývá. Vlastní život!

evineckY
evineckY
29.11.2022 5 z 5

Jak se říká - nejlepší na konec !!!
Absolutně úžasný díl - bylo tam všeho - napětí, boj, intriky, láska...
Skvěle sestavený příběh bez žádného klišé.
Připadalo mi, že by to chtělo pokračování, protože ten konec se nabízí.
Určitě doporučuji celou sérii

knizninadsenec
knizninadsenec
13.05.2021 5 z 5

Tento díl byl velmi překvapivý a také důkazem, že si člověk / démon / anděl nemá zahrávat s časem nebo minulostí.
Stalo se toho opravdu mnoho dobrého i zlého.
Slza ukápla.

Příběh se mi líbil, četl se dobře, jak už jsem psala v úvodu, vývoj událostí mě opravdu překvapil mile i nemile. Některé postavy se ukázaly svým pravým charakterem. Jiné měli jiný charakter nebo minulost ovlivněnou tím, co se stalo v minulosti jinak, než předtím. Řeší se různé situace a vše pak je přesně takové, jaké má být. A kdo s kým má být.

Samozřejmě nechybí postavy z předešlých dílů, romantika, trochu boj. Opět jsou tam démoni, andělé, upíři, lidé...

Konec je dokonalý.
Velmi krásný díl i série celkově.

Arnika111
Arnika111
26.09.2020 3 z 5

Příběh super, nečekala bych, kam se taková průměrná série může posunout. Rozhodně je čtvrtý díl ten nejlepší a nejpropracovanější. Už to není klišé ze střední školy. Ale ta gramatika!! Naprosto nechápu, jak může vyjít kniha s chybami, např. ve shodě přísudku s podnětem, skoro na každé druhé stránce. Tak mi to rvalo oči. Místo abych se soustředila na děj, každou chvilku jsem nadávala na další chybu. Toto se mi ještě nikdy nestalo.

Zusaninka
Zusaninka
19.10.2019 5 z 5

Krásny záver série!!!
Cestovanie v čase bol skvelý nápad, do poslednej chvíle som netušila ako to s Yasmine dopadne.
Pevne verím ze sa autorka ešte vráti k tomuto svetu a prečítam si aj príbeh Rose ????