Krvavý jasmín ekniha

Poté, co Yasminne odhalí Danielovu 13. komnatu, ztrácí v něj důvěru a není si jistá, zda jsou jeho city k ní skutečné. Pocit zrady je odcizí a ona se uchyluje do matčina bytu. Jenže ani tady se necítí být chtěná. Z letargie, do níž postupně upadá, ji vytrhne až příjezd Diane, která bude v New Yorku studovat vysokou školu. Kromě staré přítelkyně se objevuje také Aidan, který se zajímá víc o vlastní potřeby a touhy, než o Diane, kterou má chránit. Nakonec je to však sama Yasminne, kvůli které je život jejich přítelkyně v bezprostředním ohrožení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379677/krvavy-jasmin-42o-379677.jpg 4.311

Bílý Jasmín 3.

Literatura česká, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Krvavý jasmín

EvaSupovic
06.05.2019

Asi mě bavil nejvíc, akorát teda konec mě trochu zklamal.....čekala jsem trošku propracovanější konec, ale pokud třeba autorka chystá i 4 díl, tak se do něj rozhodně pustím :-D

Zusaninka
27.05.2018

Super časť, zbožňujem tematiku anjelov a démonov. Autorka si vymyslela fakt skvelú zápletku, až mi bolo ľúto ze skončila. Toto si vyslovene že žiada ďalší diel, pevne verím ze ho aj napíše, predsa nemôže osud Jasmin takto skončiť.... Určite odporúčam všetky časti

Leandra Sold
česká, 1987