Bílý jasmín

Bílý jasmín https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257036/bmid_bily-jasmin-MiL-257036.jpg 4 29 14

Bílý Jasmín série

Yasminne je zdánlivě obyčejná dívka, která se přistěhovala do ospalého městečka na pobřeží Severní Karolíny spolu se svým strýcem Pheenexem a dvěma sourozenci. Nedlouho po jejich příchodu se však začnou v okolí ztrácet její spolužačky z místní střední školy. Sama Yasminne ovšem nemá čas řešit vlastní bezpečí, protože jediné co ji zajímá, jsou nebesky modré oči, jež patří bloďatému bratranci její nejlepší přítelkyně Diane. Přesto se nakonec zaplete do temné hry svého bratra Asmodea, který s ní má už od jejich přistěhování svoje vlastní ďábelské plány. Podaří se Yasminne nesejít ze správné cesty a splnit poslání, které jí bylo předpovězeno už před dlouhými staletími samotnými serafíny i přesto, že to znamená zradit vlastní krev? Nebo podlehne kouzlu svůdného černovlasého Daniela? A jakou roli hraje v celé věci neznámý šedooký muž, o kterém se jí zdává?... celý text

kujuduss
07.03.2024 2 z 5

Jako takhle... příběh jako celek asi nebude špatný, ale jsou tam hromady nesrovnalostí a dej až zbytečně moc přeskakuje. Taky mi trhají žíly hlavní hrdinové, kteří jsou schopni se do sebe zamilovat během hodiny.
Nicméně dám šanci ještě dalšímu dílu a uvidí se.

evineckY
28.11.2022 4 z 5

Joj, kdybych to tak četla před deseti roky !
Nebe - peklo - upír - to je panečku trojka a vůbec to není špatné,
jen pro mladší generaci :-)

zuzak82
16.10.2021 2 z 5

Zajímavý nápad na děj, ale bohužel zpracováni už je horší. Postavy jsou ploché a bez života. Děj popsán zkratkovitě a díky tomu na mě vše působilo odtažitě. To že hrdinka okamžitě zatouží po někom mi nevadí, pokud je to dobře popsané a věřím tomu, ale tady to tak nebylo. A kdyby to bylo jen jednou (Aiden), ale ono to je hned dvakrát (Daniel). A vlastně u všech postav i události.
Chtělo by to více popsat podrobněji a do hloubky, ať už první setkání Yas s ostatními (př. Danielem, Aidanem, Dianou, Laurou...), jak se k ní postavy chovají, co z toho vyvozuje, co k nim cítí a na základě čeho. To vše tam podle mě chybělo. A popsat to pár větami nestačí.
A kdyby šlo jen o postavy, ale i děj je stručně popsán, že to postrádá zcela atmosféru.

viki77
30.07.2021 5 z 5

Moc hezký příběh

knizninadsenec
25.04.2021 5 z 5

Příběh mě velmi mile překvapil. Byl poutavý, nepředvídatelný, romantický, trochu temný, krásně se četl. Dobro a zlo.

Příběh z pohledu Yasminne. V příběhu najdete anděly, démony, upíry a lidi. Peklo a lidský svět.

Trochu mi to chvilkami, ale opravdu jen chvilkami, připomínalo mé velmi oblíbené série Andělé, Svůdná série a Stmívání. Ale je to hlavně spíše o tom, že jsem si na ně při čtení vzpomněla.

Mám ráda příběhy, ve kterých jsou zahrnuty mystické postavy nebo Andělé a i démoni.

Tento příběh se mi velmi líbil, stále se tam něco dělo a i překvapilo. Hlavně vás překvapí postavy čím jsou.

Postavy jsem si oblíbila hlavně Yasminne, Aidana a i Daniela.

Boj dobra a zla, démonů a andělů. Také v příběhu je vidět, jak snadno se dá i čistá duše zkazit. Je v něm ale i dobro.

Na závěr: Kniha se mi velmi líbila, příběh byl zajímavý a poutavý, dobře se četl.
Za mě určitě doporučuji. Příběh má více dílů a já se zamilovala už do prvního dílu.
Krásné čtení.

EvaSupovic
06.05.2019 5 z 5

Knížka mě nadchla a ráda jsem se pustila do celé série

eliska7460
08.02.2018 5 z 5

Byla to super. Rychle přečteno. Už se těším na třetí díl, protože jsem přečetla obě knihy během tří nocí. Už dlouho mě nic tak nezaujalo.

ja.cerven
31.01.2018 3 z 5

Celkem čtivá oddechovka. Nemám asi problém s anděly a démony, jen u pojmů jako doma v Pekle a strýc Lucifer (nebo v jakém to bylo vztahu) jsem se neubránila uchechtnutí a čekala, kdy se tam vyprskne nějaký čert :D

bartule
15.01.2018 5 z 5

super, nečekala jsem,že to bud tak dobré. Mám tendenci ty české autory nějak podceňovat,ale opravdu se to čte samo :-)

HimawariAyaka
04.08.2017 5 z 5

Velmi čtivé :) moc se mi kniha líbila :)
Doufám že jednou vyjde v tištěné podobě

LenkaWal
04.06.2017 5 z 5

Moje první knížka na andělské téma, a moc se mi líbila. Konečně zase jedna do sbírky z našich luhů a hájů. A musím říct, že skvělá. Yasminne je opravdu sympatická hrdinka a jsem zvědavá, jak to bude celé pokračovat. Doporučuji.

andrea4315
10.01.2017 4 z 5

velice čtivé, na úrovni jiných světově profláknutých ya fantasy. Kdo rád anděly, neváhejte.

anibeni
31.10.2016 4 z 5

Původně jsem asi čekala dle anotace něco trošku jiného, nicméně kniha se mi líbila.. Potenciál má, evidentně by mělo následovat pokračování, tak snad se ho dočkáme..

DariDerek
07.07.2016 5 z 5

Přesně můj styl :-) Koukněte na recenzi v záložkách, když budete chtít vědět více :-)