Billie Eilish: Fankniha (100% neoficiální)

Billie Eilish: Fankniha (100% neoficiální) https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426415/bmid_billie-eilish-fankniha-100-neoficia-6ah-426415.jpg 3 9 1

Všechno, co potřebuješ vědět o temné princezně popu. Billie Eilish vzala svět pop music útokem. Její hudba má jasný názor, její styl je jedinečný, její texty nenechají nikoho chladným. V ruce držíš knihu nabušenou úžasnými fakty o Billie, kvízy i zákulisními informacemi, které ti nesmí uniknout. Dostaň se této hudební megastar pod kůži! Absolutní povinnost pro všechny fans.... celý text

Biografie a memoáry Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Billie Eilish: The Ultimate Fan Book (100% Unofficial) , 2019

JulieJames
29.12.2019 2 z 5

Kniha určená spíš pro mladší čtenáře. Vizuálně je kniha docela pěkná, ale spousta fotek se opakuje. Obsahuje fotografie umělců, kteří pak v textu nejsou zmíněni a nevím, co tedy v knize dělaly. Navíc, opakovaly se nejen obrázky, ale i některé informace, a věty byly hodně přizpůsobené mladšímu obecenstvu.
Myslím, že knížka je spíš takové intro o Billie Eilish, pokud se o ní člověk chce dovědět něco víc, raději by měl zabrousit na internet. Přijde mi, že knížka vznikla jenom proto, aby o ní na trhu vůbec něco bylo. Osobně bych počkala na něco propracovanějšího, ale dvě tři zajímavosti jsem se dověděla.

Autorovy knížky

Sally Morgan
australská, 1951
2019  60%Billie Eilish: Fankniha (100% neoficiální)

Kniha Billie Eilish: Fankniha (100% neoficiální) je v