Bílá vydra na hranici lesů

Tentokrát se Tony a jeho přátelé dostanou na stopu nebezpečným, všeho schopným zločincům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34363/bila-vydra-na-hranici-lesu-34363.jpg 421

Bílá vydra (7.)

Dobrodružné, Literatura česká
Vydáno:, Albatros

marapavelka

Vlastně je to jen recyklace dříve napsaného a měl jsem co dělat, abych knihu vůbec dočetl. Skoro žádná akce a samé vykecávání, jen závěr to aspoň trochu zachránil. Jelikož se jedná o poslední díl, dovolím si závěrečné shrnutí. Začalo to skvěle. První díl patří mezi mé nejoblíbenější knihy a rád se k němu občas vracím. Další díly však už měly mírně sestupnou tendenci a poslední dva už byly docela zoufalé. To, co se v prvních dílech mohlo zdát aspoň trochu úsměvné, začalo být s přibývajícími díly už jen otravné. Tím myslím věčné "špičkování" s Noatakem, dovádění se psy, popisování kuchařského umění pana barona, všechny ty rádoby vtipné postavičky atd. Ono když se vše opakuje neustále dokola, přestane to rychle bavit.

Owain
17.09.2018

Celá serie Bílé Vydry se mi moc líbila, jak popisy přírody, tak i postavy v knihách. Já jen doporučuji.

JAnD
13.12.2016

Už je vidět, že autor ztrácí nápady na nový děj. A jakpak taky ne, když nechal Tonyho odejít od kanadské jízdní a chystá mu kariéru lékaře. I když by mne zajímalo, jak by vypadalo další pokračování, které už bohužel nikdy nebude...

Shire
12.04.2013

Tony Siskou - Tonda Žižka je kluk i chlap, žádný čecháček, ale ČECH v kanadské divočině, s velkým srdcem a spoustou přátel. Moc hezky se všechny "Vydry" čtou.

Josef Kutík

Josef Kutík