Bílá paní na hlídání je zpět

Bílá paní na hlídání je zpět https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484355/bmid_bila-pani-na-hlidani-je-zpet-aik-484355.jpg 5 8 2

Jediná paní, která zvládne uhlídat nezbedná čtyřčata Barnabáše, Matyáše, Tobiáše a Uriáše Černých, je Bílá paní. Paní Černá, maminka čtyřčat, pracuje jako restaurátorka starých obrazů a tatínek, pan Černý, je kapitánem na zaoceánském parníku. Mnoho času tráví na dalekých plavbách a maminka bývala na jejich čtyři rošťáky sama. Kluci Černí jsou pěkná čísla a žádná paní na hlídání u nich nikdy nevydržela ani hodinu. Jen do té doby, než se maminka seznámila s paní Bílou, která to s kluky umí přímo zázračně. Jak by také ne, když je to opravdová strašidelná Bílá paní ze zámku a má mimořádné kouzelné schopnosti. Kluky dokáže nejen zabavit, ale i vytáhnout z kdejaké šlamastyky. A když je potřeba pomůže i někomu dalšímu... Nové příhody z oblíbeného Večerníčku v obrázkové knize pro předškolní děti i malé čtenáře.... celý text

Veggi
12.01.2024 5 z 5

Další srdcovka, kterou nám nadělil Ježíšek pod stromeček. Je to jedna z nejoblíbenějších knih staršího syna, ale i téměř tříletý syn jí ma moc rád a čteme již téměř 3 týdny každý večer před spaním.

mataaskorice
01.01.2023 5 z 5

Bílou paní máme rádi. V komiksu se trošku hůř orientuje, okna navazují leckdy jiným směrem, než je člověk zvyklý, ale protože příběhy máme nakoukané už z filmové podoby, je to jen detail.

Autoři knihy

Pavel Brycz
česká, 1968

Kniha Bílá paní na hlídání je zpět je v