Země slídilů

New York. Mladý Kubánec jménem Tito svědomitě plní úlohu poslíčka a pravidelně předává tajemnému starci zásilky v podobě obyčejných iPodů. Spojené státy americké však čerstvě vyhlásily válku s terorismem, takže zdánlivě nenápadné předávky neprojdou bez povšimnutí a po Titově stopě se pouští armádní vysloužilec jménem Brown a jeho nedobrovolný pomocník, drogově závislý překladatel Milgrim. V Los Angeles zatím novinářka Hollis Henryová shromažďuje materiály pro článek o nové umělecké formě, zabydlující město stínovými virtuálními objekty. Skutečná podstata jejího úkolu však leží jinde a Hollis se stárnoucími špiony nechává zatáhnout do mrazivé hry, která rychle spěje k hořké koncovce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136231/zeme-slidilu-pPx-136231.jpg 3.915

Bigend 2.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Laser-books (Laser)

Spook Country, 2007

Kniha Země slídilů

Patapuf
01.03.2014

Čekal sem trochu něco jiného.... tohle už není moc scifi, ale spíš příběh jež se už klidně odehrál.... ale jako čtení to není špatné

Ronin Roujin
29.08.2013

Svižné, nápadité a chytré. Četlo se to téměř samo a toho cyberpunku, tam zas tak moc nebylo. V knize je zajímavý nápad, jak a kam by se mohl vyvinout Ingress a spol.

Koule
Koule