Láska na první pohled

Láska na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28906/bmid_laska-na-prvni-pohled-DXr-28906.png 4 33 9

Poník Větrník série

Dobrodružství dvanáctileté dívky Bibi, jejíž největší láskou jsou koně a jejího milovaného poníka Bubiho. Dvanáctiletá Bibi celým svým srdcem upřímně miluje koně. Nemá však dostatek peněz na jezdecké hodiny a ani její maminka není tomuto zájmu příliš nakloněna. Náhoda však přivede Bibi do cesty mladého poníka, který měl být utracen a vznikne mezi nimi láska na první pohled. Bibi pojmenuje koníčka Bubi a společně je čeká mnoho dobrodružství.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Egmont (ČR)

Pferdeliebe auf den ersten Blick , 1976

newSami
newSami
27.04.2020 5 z 5

Ešte teraz si pamätám, ako som sa chodil pravidelne do kníhkupectva informovať, kedy dostanú nový diel :-)

martinastefkova
martinastefkova
23.03.2020 5 z 5

Knížka mi připomíná moje dětství a každodenní vysedávání v knihovně. Všechny knížky ze série jsem tenkrát hltala jednu za druhou.

hrosik3
hrosik3
05.03.2019 4 z 5

Jako dítě jsem byla nadšená, teď jsem ji věnovala dceři a uvidím, jak ji chytne.

Lessana
Lessana
03.11.2018 2 z 5

Príbehy o Bibi a Bubim šli v detstve mimo mňa... tak som aspoň urobila radosť darovaním knižiek kamarátke, ktorá ich ocenila :).

brumais
brumais
17.06.2017 5 z 5

nejlepší

Fofolka
Fofolka
23.08.2015 5 z 5

Miluji tuto knihu. Také bych se moc ráda starala o koně ♥

saferda
saferda
09.11.2014 5 z 5

Zboznovala jsem tyto knizky.Hltala kazde skovo a několikrát je cetla dokola

luthien
luthien
26.03.2014 5 z 5

Tuhle sérii knížek jsem jako malá zbožňovala.

knihomilka
knihomilka
10.04.2013 5 z 5

Kniha môjho detstva. Nesmierne milá, pekná, pútavá, vtipná. Super dialógy a veľmi zaujímavá tematika o koňoch a o všetkom, čo je s nimi spojené. Aj jazdiť sa naučíte. Aspoň teoreticky. Vyvoláva túžbu nasadnúť na koňa a skutočne sa naučiť jazdiť.