Bezpečné známosti

Román s detektivní zápletkou se snaží vysledovat příčiny, které udělají z normálního člověka agresivního násilníka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101292/bezpecne-znamosti-C2H-101292.jpg 3.223
Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká
Vydáno, Adonai

Kniha Bezpečné známosti

georginaa

V té době tyto knihy byly velmi žádané. Příběh s detektivní zápletkou se dobře četl. Nešlo o to chytit jenom vraha, ale hlavně se dozvědět příčinu tohoto chování, proč se myslí rodí tak strašlivý zločin.

jindra2
31.08.2017

Čtivá detektivka, která si na nic nehraje. Sledujeme pátrání v minulosti zavražděného násilníka. Současně se dozvídáme o osobních problémech vyšetřovatele a seznamujeme se s polosvětem v době soumraku komunistické diktatury. Autor se odvážil i několika opatrných kritik dobových poměrů. Vyřešení případu není efektní ale věrohodné.

Petruše90
15.01.2013

Pro mě super detektivka :) Našla jsem ji v knihovně u našich a vždycky při čtení jsem se zžila z dobou, i když jsem byla úplné mimino, protože mi to strašně připomínalo scenérii českých detektivek, které běželi v televizi :D Fakt super :)

WEIL
19.06.2011

Dneska je to spíše kuriózní román, ale patří ke své době, kniha vyšla, takže své čtenáře měl, možná i má - Josef Frais - stále.

Kroky vraha
Kroky vraha