Bezpáteřní ekniha

Příběh z městského podsvětí. Město rozdělené do obvodů staví obyvatele proti sobě. Obyvatelé se snaží získat si moc a nadvládu nad městem. Situace se vyhrotí ve chvíli, kdy je hlavnímu hrdinovi, Junkiemu, unesena manželka Anna. Junkie spolu s partou tří kamarádů musí najít úhlavního nepřítele Žolíka, aby mohl Annu zachránit. Brutální praktiky a doslova bezpáteřní chování je zcela nezbytné. Cesta, z níž není úniku, vede k otevřené válce a přináší s sebou spoustu nevyhnutelných obětí. Drsný kriminální příběh, u kterého se budete zaručeně bát....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289418/bezpaterni-sGE-289418.jpg 3.52
Detektivky
Vydáno: (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Bruno21
12.05.2016

Tak mi přijde, že děj je absolutně podružný. Taky se tam kromě různých násilností a přesouvání odněkud někam vlastně nic neděje. Co zaujme, je použitý jazyk. Prapodivná směsice současné ultrakorektní češtiny s náznaky mluvy předválečné na pozadí bizardního "děje". Docela jsem se pobavil.

Marselle
07.04.2016

Tato kniha je velice drsná od samého začátku, až do konce. Kdo má rád násilí a brutalitu v knihách, tak si přijde na své. Díky této knize můžeme také maličko nahlédnout pod pokličku městských gangů, a celkově do praktik podsvětí.