Bezohledná jízda - Guns N' Roses

Bezohledná jízda - Guns N' Roses https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25417/bezohledna-jizda-guns-n-roses-25417.jpg 5 22 3

Když začal mladý amatérský fotograf Marc Canter v roce 1982 dokumentovat vzestup svého nejlepšího přítele Saula Hudsona, budoucího rockového kytaristy Slashe, jen těžko si dokázal představit, že zároveň zachycuje zrození jedné z největších rock´n´rollových kapel své doby, Guns N'Roses. Bezohledná jízda dokumentuje přes padesát koncertů, z nichž třicet se konalo ještě před podepsáním smlouvy s Geffen Records, až k vydání slavného alba "Apetite for Destruction".... celý text

Literatura naučná

Vydáno: , Volvox Globator

Reckless road , 2006

DarthSoren
26.02.2018 5 z 5

Velice osvěžující představení počátků a průběhu kariéry velice důležité kapely. Publikace bohatá na fotografie a komentáře, nejenom členů kapely ale i jejich přátel, novinářů a mnohých dalších. Kdo nezná co to je Guns N' Roses, ať se ode mně raději drží dál :)

Nikusha
10.03.2017 5 z 5

Za mně, perfektní kniha. Na rozdíl od klasických biografií je hodně bohatá na fotografie, které jsou jedinečné tím, že jsou pořízeny blízkým přítelem GnR. Kniha byla pro mně skvělým odreagováním. Prohlížení skvělých fotografií je obohaceno komentáři členy kapely a všemi možnými lidmi, kteří se podíleli na cestě k úspěchu. Jediné co nemůžu rozdýchat je, že tam nazvali Paula Stanleyho basákem KISS :D

Izzy46
20.04.2014 3 z 5

Několik hezkých obrázků, avšak na úkor většího množství textu. Fanouška skupiny ale neurazí.

Mark Canter
americká, 1952