Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Velké množství raw receptů! Tato kniha vám může být inspirací, jak jíst zdravě, bezlepkově a s klidem v duši... Je napsaná českým odborníkem na veganskou stravu, všechny suroviny použité v knize jsou dostupné v ČR. Kuchařka pokrývá kompletní celodenní jídelníček a navíc nabízí dezerty, sladkosti, svačinky, jídlo na cestu, tapas. Lahodné recepty jsou doplněny osobními tipy a doporučeními autora, fotografie nafotila profesionální fotografka Pavlína Gerla Holasová. David Zmrzlý spolu se svými spolupracovníky provozuje v Praze veganské bistro PURO, takže všechny recepty jsou „testovány na lidech"....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348571/big_bezlepkova-kucharka-vhodna-i-pro-ve-E3z-348571.jpg 56
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Bezlepková kuchařka vhodná i pro vegany

Olous1
03.03.2021

Moc se mi tato kuchařka líbí, zajímavé recepty, hezky nafoceno.Já určitě pár receptů zkusím, hlavně boršč se smetanou a květákovou pizzu.Za mě 95%.

Terata
08.11.2017

Kuchařka plná netradičních jídel, která vám občas i zarazí dech (například čokoládova polévka s fazolemi), ano, opravdu je tak taková polévka a já stále sbírám síly a odhodlání na to, se do tohoto receptu pustit.

Nicméně, co bych chtěla pochválit je nejen to, jak je kuchařka krásné nafocená, ale také za jednoduchost receptů, ingredience tam jsou takové, že nemusíte běhat po celém městě, abyste jej sehnaly. Ale co se mi také líbí je to, že ty jídla jsou opravdu zvladatelná!

Co tím chci říct? Chci tím říct to, že i takový antikuchař, jako jsem já, dokáže hravě zvládnout zmiňované recepty bez toho, aniž by vybouchla celá kuchyň :D

Navíc je kniha rozdělená na snídaně, obědy, večeře, sváči a najde se tam i něco pro mlsaly, což jsem já ocenila snad nejvíce. Jo a ještě je tam sekce s polévkami, což je hned má druhé sekce!

A to ani nezmiňuji to, že je kniha určená pro vegany (jojo) a pro lidi, kteří se chtějí vyvarovat lepku - což je v dnešní době hodně moderní .. ale co moderní, taky hodně, fakt hodně dobré.

Co chci ještě vypíchnout je to, že v knize najdete i pár zajímavostí k určitým ingrediencím a to nikdy neurazí:)

Já jsem s touto kuchařkou naprosto spokojená. Je jednoduchá, vhodná spíše pro začátečníky a kuchaře a kuchařinky, co nejsou moc nároční, ale zároveň pro lidi, co chtějí zkusit něco nového, co zpestří jejich chutě :)