Bezchybní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sexy a svobodný miliardář bez závazků. Hvězda kanálu YouTube. A nejžhavější noc jejich života. Existuje jen jediné pravidlo, které odmítám porušit – žádné pletky s podřízenými. A mohlo mě napadnout, že někde bude háček. Vysoké podpatky, rudá rtěnka, bezchybná; byla to ta nejkrásnější žena na veletrhu kosmetiky – to už o něčem vypovídá. Ne že bychom si později na hotelovém pokoji povídali. Jen jedna noc, ovšem to jsem netušil, jaké překvapení na mě čeká v pondělí ráno v práci. Když jsem ho uviděla poprvé, řekla jsem si, že je až příliš nafoukaný, ale zároveň neodolatelný. Vlastně dokonalý odrazový můstek po mém pekelném rozchodu. Takže jsem zahodila svá obvyklá pravidla a svedla ho k sexu na jednu noc. Žádná jména, žádné závazky. Nakonec mě to zasáhlo víc, než jsem čekala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485918/big_bezchybni-i33-485918.jpg 3.3177
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Flawless, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (46)

Kniha Bezchybní

Jita160
21. července

No taková vanilka.
Nic pro Jitku.
Bez energie, vzrušení, citů prostě mě to nenadchlo.
Autor to umí mnohem víc rozjed,asi prostě neměl svoji můzu na své straně.
Oba hlavní hrdinové mě nudili,žádná chemie a přitažlivost prostě lehká harlguinka.

Artep071
15. července

Jak popsat tuto číčovinu?? xi xi ... no bohužel to bylo uspěchané , plytké , předvídatelné a v podstatě strašně nudné. Alfa samec a alfa samice xi xi tak trapňoučké a tak přehnaně snaživé , aby to jako , že bylo hodně sexy ...e eee to se opravdu nepovedlo ... knihu nedoporučuji kupovat .. nestojí to za ty peníze ani za váš čas ... škoda :)


bafuskyBaf
07. července

Tahle knížka je taková neslaná nemastná..Jednohubka na jeden den u vody.

dooky
16. června

Příliš rychlé, jednoduché. Typický příběh, který není ničím obzvláštněný. Účel splní, pokud jste fanoušek podobných romanticko/erotických linek, ale nezanechá vůbec žádný wau efekt.

lucie3944
14. června

Nic nového pod sluncem. Vím, že se v těchto knihách nová zápletka jen tak vymyslet nedá, a tak vím, co dostanu. Za mě nenadchne, neurazí. Na pláži přečtené za necelý den.

janina66
11. června

Studený, jednoduchý, psané jako bez emocí. Takové jen povrchní. Nemohu uvěřit, že autorka, která napsala Láska a tetování ( to u mě stále vede), že napsala takovou slátaninu.

adela2230
12. května

Oddechová kniha. Nijak zvlášť autor nezklamal, mohl příběh více propracovat, ale i tak se přečíst dá.

daniela.kol
08. května

Mam přečtené všechny knihy od autora. Knihy byly takový průměr řekla bych. Nepatří mezi moje TOP, ale číst se dají.
Ovšem tahle kniha mi přišla nejhorší a nejnudnější. Už když jsem četla název firmy, kam má Zoe nastoupit jsem říkala: "Ale to, nééé." Zase šéf a podřízená. Četla jsem dál, ale přišlo mi to odfláknuté, moc hrrr. Hned věděli, že spolu chtějí být, žádné poznávaní se, sbližovaní a podobně. Hodně slabé a ta zápletka... ? No comment

1