Bez závazků

Bez závazků https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454418/bmid_bez-zavazku-TiB-454418.jpg 4 567 128

S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek. Když mě konečně vyzval k tanci, mezi řečí navrhnul, abychom dali průchod naší vzájemné přitažlivosti. Jeho nevymáchaná huba mě asi měla odradit, ale opak byl pravdou. Z nějakého důvodu mě to šíleně vzrušovalo. Skončili jsme spolu na hotelu. Příštího rána jsem odletěla zpátky do New Yorku a nechala mu na nočním stolku falešné telefonní číslo. Často jsem na něj pak myslela, ale po posledním nevydařeném vztahu jsem byla odhodlaná nechat podobné frajírky plavat. O rok později jsme se s Hunterem potkali na křtu děťátka našich přátel. Přitažlivost se nevytratila, spíš naopak. Napětí mezi námi se dalo krájet. Tentokrát si vyžádal mé skutečné telefonní číslo. Tak jsem mu nechala telefon na svou matku. Měla zvláštní dar zahnat svými hovory o manželství a dětech jakéhokoli chlapa na útěk. Přišlo mi to vtipné, dokud mámě skutečně nezavolal. Nějakým zázrakem se mu podařilo získat si ji. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak mi oznámil, že letí do New Yorku řešit pracovní zakázku a navrhnul, abychom těch osm týdnů v jednom městě strávili oddáváním se vzájemným sexuálním hrátkách. Třeba se nám tak konečně podaří dostat jeden druhého z hlavy. Osm týdnů skvělého sexu bez závazků? Co jsem mohla ztratit? Byla jsem přesvědčená, že nic. Byl to přece jen sex. Dočista bez lásky. Jenže víte, co se říká – jak si usteleš...... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Sex, Not Love , 2018

Petriii
06.02.2021 5 z 5

Když jsem poprvé četla knihu ve slovenštině,dala jsem 4*, ale teď, po znovu přečtení musím dát plný počet. Keeland miluju,miluju její knihy. Ale přece jen mám pár úplně topovych: Alfa samec, Šéf a teď k tomu musím přidat i Bez závazků. Strašně se mi líbilo,že se poznávali přes rok,že se to vše nestalo během týdne,jak to ve spoustě knih bývá. A bože.. Hunter? To je snad moje nejoblíbenější hlavní postava z jejích knih! Fakt mi sedla jeho upřímnost,jeho sprostost, nehledě na to jak vypadá :) Nejvíc miluju jeho hlášku na začátku knihy:
"Možná se navzájem zabijeme, ale ušoustat se k smrti je konec přesně podle mého gusta."
Takže holky,vřele do toho,tohle je prostě jízda!

Kešu1981
06.02.2021 3 z 5

Nenadchne, neurazí, ale taky nezanechá dojem a za rok ani nebudu vědět o čemže to bylo..takže jen dobrý: 3*

L.éňa
06.02.2021

Přemíra chyb v knize kazí celkový dojem.

Myška43
06.02.2021 5 z 5

,,Pravda je jako sklo. Když se rozbije, roztříští se, a i když se snažíte všechno zase slepit dohromady, vždycky zbydou trhlinky. A už nikdy není tak silné jako předtím."

Pokaždé, když čtu knihu od této autorky, musím dát plný počet hvězdiček. Pro mě je to spisovatelka s velkým ,S". Její příběhy jsou tak reálné a lidské. Vždy mě donutí popřemýšlet nejen o postavách a příběhu samotném, ale také nad svým vlastním životem.

,Občas máš v plánu jet přímo, jenže život ti do cesty postaví odbočku a ukáže se, že je to ta správná cesta."

Příběh Natálie a Huntera byl opravdu moc zajímavý. První dvě třetiny, byly relativně poklidné, úsměvné, žhavé. Natálie neustále odolávala, což obdivuji, já bych mu dala číslo hned.

,,Jsem do tebe blázen, kulihrášku." Tak po této větě, jsem začala bulet.Nejprve za Natálii, že ji opustil. Potom za Huntera, když se odhalila jeho minulost. Za jeho bratra Jayceho. Poslední třetina je opravdu emocionální jízda.

,,Běž za ženou, kterou miluješ, dovol ji, aby byla součástí tvého života, a konečně už žij."

Obdivuji Hunterovo odhodlání, jít na testy a konečně se svěřit se svým trápením. Obdivuji Natálii, za to, jak se k dané situaci postavila. Tady je jasně vidět, že láska je mocná čarodějka.

,,Pravda sice bolí, ale je to, jako když strhneš náplast. Bolest zase zmizí. Ale lži a vytáčky bolí hodně dlouho."

Epilog byl nádherný. Plný štěstí a lásky. Prostě sladká třešnička na dortu.
Knihu rozhodně doporučuji!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Jurajovamaka
04.02.2021

Dobrá ODDYCHOVKA taký koláčik ku kávičke, za MŇA ÁNO :-)

ivetapl
04.02.2021 5 z 5

Opět úžasné!! Miluji autorky tvorbu! :)

musivila
04.02.2021 5 z 5

„Radši se v životě dívám dopředu než dozadu. Když se moc často ohlížíš do zpětného zrcátka, někdy ti unikne, co je přímo před tebou.“ … Další čtivá kniha …. anotace mnohé prozrazuje, ale to by nebyla Vi K., kdyby do své knihy nezamotala nějaké vážnější téma. Takže se nejedná jen o jednoduchý příběh plný sexuálního jiskření. Kterého si ovšem v knize také užijeme.
Kapitoly jsou občas proloženy Hunterovo pohledem do minulosti, díky kterým vše do sebe lépe zapadne.
_______________________________________________________________________________
„… pravda sice bolí, ale je to, jako když strhneš náplast. Bolest zase zmizí. Ale lži a vytáčky bolí hodně dlouho.“
_______________________________________________________________________________
„ Jsem do tebe blázen, kulihrášku. Promiň mi to.“ A pak byl pryč. ❤

Jenny46
04.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky a velká spokojenost, doporučuji .o)

Pedruska01
03.02.2021 5 z 5

Tohle je přesně celá a samostatná Vi. Vpustí vás do příběhu, který vás baví, pěkně sviští, rozesměje vás, zahřeje vaše srdce a pak? Vyrve srdce a semele vás. Následně to, co zbylo znovu zvedne, hodí do formy, co představuje zase lidskou bytost, přidá zničené srdce a vypustí vás zase do světa se slovy - funguj. Bože. Tohle mi přesně autorka svým příběhem udělala. Na knihu jsem se těšila, četlo se to samo, jen horko těžko jsem to pouštěla z rukou. Ohromně mě to bavilo, bylo to vtipné, nikde to nedrhlo. Vi to prostě umí.
Hlavní hrdinka Natalie mě bavila, neměla jsem žádnou výtku. Ba naopak. Byla to silná, mladá žena. To, co se jí stalo bylo netradiční a celkem "drsný", však stále chtěla normálně fungovat a nebála se to podnikat. I když nějaká omezení si stejnak nastavila. Přesto všechno byla skvělá a já ji měla ráda. Co se týče její "minulosti", se kterou se setkávala jednou měsíčně a na konci příběhu ji přišla domů - trochu jsem asi čekala něco horšího a problémovějšího, ale výsledek mi rozhodně nevadí.
Druhý hlavní hrdina Hunter byl chlap, který mi po několika málo stránkách ukradl srdce. Měla jsem ho ráda, byl vtipný a vynalézavý. Líbilo se mi sledovat to jeho "snažení", které vlastně bylo nakonec jeho cílem, netřeba sdělovat, že celkem úspěšným. Hunterova minulost mě dostala. Bylo mi to tak líto. A to, co následovalo - ta nevědomost - já nevím, já bych se asi zbláznila, však jsem mu i rozuměla. Tohle byl krutý zásek, který mě vyrval z toho krásného příběhu do smrtelné reality. V tom okamžiku si člověk uvědomí hrozně moc věcí najednou a rozhodně nejsou veselá. Mrzelo mě to.
To jejich společné tančení kolem sebe případně se sebou se mi líbilo, bavili mě. Byla to taková hra kočka s myší, kdy se role střídali. Na koni byl pokaždé někdo jiný. Ohromně jsem si to užívala. Dokázala jsem se vcítit do jejich pocitů a bolesti. Svíralo se mi srdce. Ohromný dar, který autorka má a za něž jsem vděčná.
Bavili mě i jejich nejlepší kamarádi Anna a Derek, správní lidé. Pobavila mě i Nataliina matka a bylo fajn, že Izzy nebyla jen otravná a náladová puberťačka.
Kniha byla dobře vymyšlená, za mě jako celek originální. Tempo bylo na skvělé rychlostní úrovni. Střídání postav, ačkoliv to nebylo vyvážené, vůbec to nevadilo. Příjemné postavy, které mě bavily. Příběh, který mě jako romantickou duši dostal, a to nejspíš ve více směrech. Jsem vážně moc spokojená a rozhodně neváhám hodnotit vším, co mám a taky doporučit! :)

Ketfl
03.02.2021 4 z 5

Abych se přiznala, ze začátku mě kniha moc nezaujala. Přišlo mi, že se tam hrozně zvláštně střídají scény, které tím působily usekle. I postavy mě zprvu nezaujaly. Už jsem začínala být smutná, že to bude snad první kniha od Vi, která se mi nelíbí. Ale nakonec to tak vůbec nebylo. Naštěstí, čím dál a dál jsem v ději postupovala, tak se kniha rozjížděla a v závěru musím říct, že se mi opravdu moc líbila. O té nemoci, co měla Hunterova rodina, jsem ani nikdy neslyšela, takže když jsem si o tom i něco přečetla na internetu, tak mi to bylo moc líto. Na knihách je úžasný, když dokážou přimět čtenáře prožívat příběh, jako by stál u toho, a to se této knize rozhodně podařilo. Když Hunter řekl Natalii "Jsem do tebe blázen, kulihrášku. Promiň mi to." úplně mi to málem zlomilo srdce. Závěr je však samozřejmě jako vždy potěšující. Ale byla to doslova citová horská dráha :-D Miluju to. Těším se na další knihu.

adela2230
30.01.2021 5 z 5

Super příběh, obvyklý pro autorku. Nezklamal, je zde láska, sex i mírné napětí.

Jaruš71
28.01.2021 5 z 5

Jako vždy super, autorka nezklame. Doporučuji

Ester71
28.01.2021 5 z 5

Přestože už delší dobu nepatřím mezi New Adult, knížky Vi se mi moc líbí. Nechybí humor, erotika ani vážná témata, prostě vše, co život obnáší... Na odreagování paráda.
Malinko spoiler: Huntingtonova choroba je fakt děs, osobně jsem se vídala s paní, která jí trpěla...

Majuš333
26.01.2021 5 z 5

Opäť som neodolala a musela siahnuť aj po českom vydaní :) A bola to paráda, nekonečne krát lepšie :) Bez závazků už má čestné miesto na poličke pri ostatných 'tutovkách' od Vi :)

georginaa
25.01.2021 5 z 5

Dlouho jsem přemýšlela proč on nechce trvalý vztah. Pak jsem pochopila, když byla zmínka o bratrovi. Ona zase díky svému ex. Jenže ať se snažila sebevíc chodit na rande s jinými, nikdy ji tak nevzrušovali jako Hunter. Bylo dojemný jak dlouho na sebe čekali, ale řekla bych, že konec stál za to. Určitě je to pěkný příběh, chvílemi jsem i slzu uronila, vřele doporučuji kdo má rád tento žánr.

katerina3329
25.01.2021 5 z 5

DOPORUČUJI.

Raislin
20.01.2021 5 z 5

Hezký a dojemný příběh! Kniha se krásně čte. Rozhodně doporučuji přečíst.

Pozde
17.01.2021 4 z 5

Tak jako občas potřebuju masáž, tak přijde i potřeba přečíst si takovýto příběh - láska, erotika, dobrý konec. A že tenhle rok se do mě pustil už od začátku drsně, potřebovala jsem oddechový čas hned těsně po jeho začátku. U téhle knížky jsem se odreagovala, pobavila, uvolnila, dostala zase chuť do života - prostě dala mi to, co jsem od ní chtěla.

veronika0967
16.01.2021 5 z 5

Kniha je velmi čtivá a příběh chytlavy...zhltla jsem ji během dvou večeru

ZHrdinka
18.12.2020 5 z 5

Tady jsem se hodne nasmala!! Super ctive