Bez závazků

Bez závazků https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454418/bmid_bez-zavazku-TiB-454418.jpg 4 567 128

S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek. Když mě konečně vyzval k tanci, mezi řečí navrhnul, abychom dali průchod naší vzájemné přitažlivosti. Jeho nevymáchaná huba mě asi měla odradit, ale opak byl pravdou. Z nějakého důvodu mě to šíleně vzrušovalo. Skončili jsme spolu na hotelu. Příštího rána jsem odletěla zpátky do New Yorku a nechala mu na nočním stolku falešné telefonní číslo. Často jsem na něj pak myslela, ale po posledním nevydařeném vztahu jsem byla odhodlaná nechat podobné frajírky plavat. O rok později jsme se s Hunterem potkali na křtu děťátka našich přátel. Přitažlivost se nevytratila, spíš naopak. Napětí mezi námi se dalo krájet. Tentokrát si vyžádal mé skutečné telefonní číslo. Tak jsem mu nechala telefon na svou matku. Měla zvláštní dar zahnat svými hovory o manželství a dětech jakéhokoli chlapa na útěk. Přišlo mi to vtipné, dokud mámě skutečně nezavolal. Nějakým zázrakem se mu podařilo získat si ji. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak mi oznámil, že letí do New Yorku řešit pracovní zakázku a navrhnul, abychom těch osm týdnů v jednom městě strávili oddáváním se vzájemným sexuálním hrátkách. Třeba se nám tak konečně podaří dostat jeden druhého z hlavy. Osm týdnů skvělého sexu bez závazků? Co jsem mohla ztratit? Byla jsem přesvědčená, že nic. Byl to přece jen sex. Dočista bez lásky. Jenže víte, co se říká – jak si usteleš...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sex, Not Love , 2018

lihate
04.07.2021 5 z 5

"Někdy ta nevyslovená slova promluví nejhlasitěji."

Často přemýšlím, co se musí stát dál, která další věc, moment, chvíle, událost to bude a něco ve mně zlomí a dokáže mi otočit myšlení, změnit pohled na svět, změnit život, změnit mne. Šťouchnout do mě. Někdy stačí fakt málo. Je to neustálý souboj ega s rozumem, o to, kdo je lepší a co je lepší nejen pro mě, ale hlavně pro okolí. Jenže kolik musím dát, abych získala? Mám ráda knihy od Vi, ale těch pár, ve kterých se řeší podobně vážné téma, mne zasahuje osobně a dodává mi nakonec pocit, že není vše tak šedé jak se zdá a pravá láska je řešení ke všemu, stačí si to dovolit a začít žít. Navíc.... je přece krásné mít někoho, kvůli komu chcete vzdorovat bouři a zapustit kořeny. ️️️

"Čím víc pravdu propíráme, tím větší má nad námi moc."

"Radši se v životě dívám dopředu než dozadu. Když se moc často ohlížíš do zpětného zrcátka, někdy ti unikne, co je přímo před tebou."

"Život není o zprávách - je o tom, kdo je ten první, kterému tu zprávu řekneš."

kacenka6144
30.06.2021 5 z 5

Další vydařená autorčina kniha. Není to jen o erotice, ale o příběhu obyčejných lidí.

Petronella.k
16.06.2021 5 z 5

Za mě vtipná, skvělá kniha. Hunterovo trápnení, ať s bratrem nebo s nemocí, mi trhali srdce. A Nataliin vztah s nevlastní dcerou a jejím otcem byl složitý a jsem ráda za to jak to dopadlo, Hunter si prostě získal srdce všech žen. Nejkrásnější v knize je humor, hlavně dialogy Huntera s Nat. Nečtu naposledy.

nicoolka25
05.06.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Pokud jde o takové knihy, jsem hrozně vděčný čtenář. Postavy mi sedly.

knihomolkaJani
27.05.2021 3 z 5

Zatím nejslabší autorčina kniha. Postavy mi úplně nesedly a děj mě začal bavit až tak za polovinou. Na druhou stranu i zde jsou zapletena vážná témata, a třeba vztah Natalie s nevlastní dcerkou mě hřál u srdíčka. Knize dám ještě někdy šanci.
Mohu doporučit, ale nesmíte mít žádná očekávání.

havrmoni
08.05.2021 5 z 5

Od první věty mě to bavilo. Je to přesně ten případ kdy hned skočíte do děje a necháte se vtáhnout do příjemného příběhu. Samozřejmě je to i sladké, ale i humorné a vůbec. Po Drzém bastardovi jsem si spravila chuť.

Nika30
04.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Hlavní myšlenka mě uchvátila. Citát:" V životě nejde o to, získat velkou výhru. Jde o to, komu zavoláte jako prvnímu, když vyhrajete." Se mi moc líbil. Celkové mě dost uchvátil příběh a síla hlavní hrdinky.

AnnieR.
23.04.2021 5 z 5

Pokud jde o takové knihy, jsem hrozně vděčný čtenář. Mě se většinou zalíbí každá romantikoerotika a tady tomu není jinak.
Postavy mi hrozně sedly. Sympatičtí o tom žádná.
Opět čtivá knížka (jako vždy od této autorky).
Jen to zkuste a uvidíte.

Kristy.Seb
20.04.2021 4 z 5

Pravda je sklo. Když se rozbije, roztříští se, a i když se snažíte všechno zase slepit dohromady, vždycky zbydou trhlinky. A už nikdy není tak silné jako předtím.

Bez trochu strachu to není žádné dobrodružství.

Život není o zprávách. Je o tom, kdo je ten první člověk, kterému tu zprávu řekneš.

Skvělá kniha, se skvělým příběhem. Bylo to vtipné, bylo to romantické, bylo to smutné i šťastné.

Sarkak94
19.04.2021 5 z 5

Tak tohle je skvělý. I když je to moje teprve druhá kniha od této autorky, tak opět nezklamala. Už dlouho jsem se tak nenasmála. Je vtipná, pikantní, ale zároveň i smutná (ano i slza ukápla). To hašteření mezi hlavními hrdiny je úžasné. Navíc pro mě příběh není až tak předvídatelný a zápletka je skvělá.
Hunter je prostě....WOW. Jeho jsem si zamilovala hned jak promluvil. To jeho "co na srdci, to na jazyku", a to doslova, je naprosto skvělé. Je vtipný, šikovný, sexy a ta jeho prostořekost je úžasná. Natalie je neskutečně sympatická a silná žena. A hrozně ji obdivuji, že tak dlouho dokázala Hunterovi odolávat. (Já bych to nedokázala) I vedlejší postavy jsou skvělé, hlavně Izzy a matka Natalie
Rozhodně doporučuji

marketa3200
17.04.2021 5 z 5

Tenhle příběh jsem četla už v aj a postavy a jejich drzost a humor jsem si zamilovala. Sedí k sobě.

Ivanka83
12.04.2021 5 z 5

Moje první seznámení s touto autorkou, a věřím že ne poslední. Velmi čtivě napsané. Dost humoru, který mě rozesmál i nahlas. Hunterovi výlety do minulosti mě bavili. Byla jaem děsně zvědavá co se z toho vyvrbí a byla jsem opravdu překvapená. Všechny postavy byli sympatické, samozřejmě krom Garretta. Izzy je skvělá.
A ta anotace... to je jak k filmu (ten je taky vždy jiný než kniha) :-)

ElikaS
08.04.2021 4 z 5

Vi Keeland mám moc ráda. Takže jsem se na její novinku moc těšila. Kdysi jsem tu knížku zkoušela číst ve slovenštině a skončila jsem asi ve třetině. Myslela jsem si, že za to může slovenština. Jako určitě z velké části mohla, ale i v češtině jsem knížku četla nezvykle dlouho. V půlce jsem se zasekla a pořád ne a ne se k ní vrátit. Tahle knížka mi přišla nejslabší ze všech knížek od Vi.
Při tom knížka začala fakt skvěle vzájemné dobírání se Huntera s Natalií mě bavilo. Počáteční svatba byla skvělá, tam jsem se fakt pobavila. Postupně humor mizel na úkor závažnějšího tématu a mě knížka trochu začala nudit. Navíc v závěru mě Hunter trochu štval. A přišel mi celkem sobecký. V rámci žánru mi knížka nepřišla ničím výjimečná a jela přes obvyklý scénář. I tak ale Keeland psát umí a knížka se mi líbila, jen jsem u ní zvyklá na lepší.

Zomy
05.04.2021 5 z 5

Po dlouhé době dávám Vi konečně zase 5 hvězd! Knížka je stejná jako vždycky - tedy vtipná, smyslná, dojemná.
Co mě ale potěšilo, je, že ta emotivní část, kterou nás autorka pokaždé ždímá až na dřeň, tentokrát nedostala tolik místa. Pohledy do minulosti jsou spíš krátké, vysvětlující.
Hlavní prostor tak dostává současná milostná linka a Natalie s Hunterem ji zcela vyplnili. Jejich špičkování a namlouvání je vtipné a sexy a má romantická duše dostala přesně to, co v těchto knihách hledám.

Jita160
04.04.2021 5 z 5

Chceš mít příjemný den s knihou tak sání po této. Ví umí příjemně překvapit zajímavým příběhem, úžasně popíše hlavní postavy jejich emoce touhy a sny.Vždy má pro nás připravený nějaký zkrytý děj ,který je málo kdy předvídatelný.
A proto vůbec neváhejte čeká na vás veliká láska,smutek,zlost vzájemná chemie ale i pobaví.

alzbeta4340
04.04.2021 5 z 5

Četba pro ženy a dívky k vyčištění hlavy - pro tento účel ideální. Téma není úplně banální ani hloupé, kniha se mi četla dost dobře. Snad mohlo být trochu míň postelových scén, ale to už k tomuto žánru patří.
Obálka se mi nelíbí, už aby móda černobílých mužů na přebalech pominula :-).

johana3160
31.03.2021 4 z 5

Nejspis jsem knihu necetla ve spravnem rozpolozeni, ale i tak to byla prijemna oddechovka. Jen bych od toho chtela trochu vic. Ale co uz. Rozhodne nejsem zklamana:)

JanuldaN
28.03.2021 3 z 5

Vtipná, romantická, a oddechová kniha obsahující spalující vášeň, ale i závažné téma. Když se pouštím do příběhů Vi Keeland, přesně vím, co mám čekat - za to jsem vděčná.

MilackovaN
26.03.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky, a určitě ne poslední. Kniha je psáno velmi vtipně a čte se opravdu sama. Příběh plyne rychle, nejsou tam zbytečné odbočky, které mi vadí u většiny knížek. Taky je zde zajímavá zápletka, se kterou jsem teda nepočítala a rozhodně kniha nepatří k těm, kde přesně víte, co se v ní bude odehrávat už na začátku. Obě hlavní postavy, jak Natalie tak i Hunter mi neskutečně sedly, a opravdu se k sobě hodily. Občas bylo vtipné pozorovat tu hru na kočku a myš a čekat, kdy se myška nechá lapit. Takže jo, za mě určitě doporučuji k přečtení a těším se na další knihy od této autorky.

knihomolkaL
13.03.2021 3 z 5

Začátek super, to popichování a pošťuchování mezi hlavními hrdiny je hodně povedené. To jsem se moc bavila. Pak se hravost slovních přestřelek kamsi vytratila, nastoupilo vážnější téma, a pak ještě vážnější. Konec dobrý, ale to je u tohohle žánru standard. Za mě tak 70%.