Bez výstrahy

Bez výstrahy https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353904/bmid_bez-vystrahy-zI6-353904.jpg 4 242 77

Hannah má za sebou skvelý deň. Vracia sa z firemného školenia, kde sa dozvedela o svojom budúcom povýšení. Teší sa, ako túto skvelú novinu oznámi svojmu priateľovi, s ktorým šťastne žije už štyri roky. Keď však vojde do domu, zistí, že Matt je preč. A s ním aj všetky jeho veci, fotografie, účty na sociálnych sieťach, dokonca vo svojom mobile nenašla ani jeho číslo. Vytratil sa jej zo života, akoby v ňom ani nikdy nebol. Zúfalá Hannah sa rozhodne vypátrať ho, no vtedy sa začnú okolo nej odohrávať čudné veci.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Gone Without a Trace , 2017

martisko3
04.04.2024 3 z 5

Překvapující konec, docela napínavé, ale hlavní postava pro mě velmi nesympatická.

jarkaska
27.02.2024 4 z 5

Tuto knihu jsem několikrát odložila, protože jsem potřebovala přečíst jiné knihy.
Teď jsem konečně knihu začala číst, ze začátku mě to moc nebavilo. Ale pak jsem se do děje začetla a jen čekala, jak to dopadne. Musím říct, že takový konec jsem nečekala.

adelinka
02.11.2023 4 z 5

Neviem čo som čakala, ale dobré. Také psycho....ale mala som tam také malé tušenie, čo za tým je, no dobrý som mala odhad....

petra2284
02.04.2023 5 z 5

Super kniha,vůbec by mě nenapadlo ,že hrdinka je jiná,než se prezentuje .....

Nofar197
21.01.2023 4 z 5

Úspěšná a atraktivní účetní Hannah náhle přichází o dlouholetého partnera, který ji pošle zcela jednoznačný vzkaz ve formě zameteni všech stop po sobě včetně opuštění pracovního místa a odstranění veškerých účtů na sociálních sítich. Normálně uvažující žena by jistě prožívala bolest z rozchodu a zlost nad formou rozchodu, ale patrně by dříve či později přijala fakt, že jejich vztah se vyčerpal a není cesty zpět. To se stává častěji, než jest si prati. Zpočátku jsem Hannah litovala - takové věci se nedělají. Postupně ale ztrácela mé sympatie, jak začala házet za hlavu dlouholeté pracovní úsilí i přátele. A nakonec se ukázalo, že je všechno o dost jinak - jak ve vztahu s Mattem, tak v letitem přátelství Hannah a Katie.Výborný psychothriller, který se dobře čte.

Bustedka
26.09.2022 4 z 5

Klasický psychothriller. Byla jsem ale docela pozitivně překvapená, na to jak malé to mělo hodnocení. Trochu mi to připomínalo V pasti lží od B.A.Paris.

Lexie321
09.06.2022 5 z 5

Podľa mňa by mohla mať kniha aj oveľa lepšie hodnotenia. Príbeh bol zo začiatku dobrý ale rozuzlenie bolo naozaj geniálne. Určite odporúčam.

marekB78
26.05.2022 4 z 5

Kniha mě zaujala a celkem i bavila.

jeny-v
12.04.2022 5 z 5

Tento literární kus jsem měla už delší dobu připravený ve čtečce a čekala na impuls. Fakt dobré čtení i přes to, že téma je za tu dobu pěti let od vydání vypsané. Psychologicky nastavený děj, poutavý, čtivý, napínavý a rozhodně překvapivý v závěru. Hannah pátrá po svém zmizelém příteli Mattovi, který po čtyřech letech vztahu za sebou zametl všechny stopy a odešel. Proč zdrhnul bez vysvětlení? Mladé ženě se rozpadá život před očima - osobnost, kariéra, budoucnost, pracovní vztah se Samem, ale i s dlouholetou kamarádkou Katie. K tomu usvědčující indicie, že se někdo pohybuje po domě v době její nepřítomnosti - asi bych taky hned měnila klíče v zámku, ale v knihách je přeci realita jiná než ve skutečnosti, no a epilog - hustý!

erined
05.03.2022 4 z 5

Za mě měla kniha velmi nápaditý děj a napínavý konec. Mohu jen doporučit! Knihu jsem zařadila do své knihovničky a věřím, že za nějaký čas si ji přečtu znovu.

MarkétaI.
31.12.2021 5 z 5

Kniha mě mile překvapila, protože jsem neměla nějaké velké očekávání.
Kniha se čte sama. Začetla jsem se velmi rychle a musela číst dál a dál, protože jsem chtěla vědět, jak to bude pokračovat.
Jedna věc mě ovšem trošku zklamala. A to, s kým měl Matt nakonec vztah. Přijde mi, že tato dějová linka je v mnoha knihách (aspoň co já jsem četla). Takže toto jsem celou dobu nějak tušila..

koki.veru
30.09.2021 5 z 5

Zajímavá a pěkně napsána kniha. Četla se velice dobře a konec byl docela překvapivý, nečekala jsem, že to takhle dopadne.

Leena
31.07.2021 4 z 5

Pěkná kniha, na prvotinu super, udržela mě v napětí až do konce.
Hannah i Katie byly obě dobrý psycha:-)
Já se tedy vůbec nenudila.

Miro67
23.07.2021 3 z 5

Nápad dobrý, v poslední třetině to trochu nabírá grády. Ale jako celek poněkud rozvláčné.
A také jste měli celou dobu nutkání Hannah poradit, aby si vyměnila zámek ve dveřích?

Jurajovamaka
03.03.2021 3 z 5

Taká oddychovka, nič strašidelné. Chválim, že kniha je slušná, žiadne neslušné nadávky a ani opisy sexu ako pri iných "moderných" knihách. Celkom pekná knižka.
Odporúčam mužom aj ženám❤

Modrásek16
22.11.2020 5 z 5

Tak tohle se mi hodně líbilo. Ke konci jsem nemohla knihu odložit. Doporučuji.

iva23
10.07.2020 3 z 5

Napínavé, dobře se četlo, akorát první dvě třetiny se trochu vlečou a v poslední se toho stane nějak moc. Poslední věta se autorce povedla!

Lucciella_L
18.02.2020 3 z 5

Trošku zdlouhavý děj, který má naprosto nečekaný konec. Ubírám 2 hvězdičky jen proto, že by se mohl méně rozpytvávat střed knihy a více rozjet konec. Přesto super a doporučuji.

Niš-knihovna
20.01.2020 4 z 5

Psychologický románový příběh pro ženy, z kterého se vyklube thriller! Velmi čtivá kniha, stále mně lákala další a další kapitolou.
Konec překvapivý! Doporučuji, jako ze života...

anája
09.01.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila i přes to, že se hodně prodlužovalo a opakovalo to zoufalství a hledání ztraceného přítele, problémy v práci. Konec to perfektně napravil a byla to jízda.....Bylo to dokonale promyšlené a strhující. Taky to vede k zamyšlení pozor spoiler:) co všechno se dědí a kam je až člověk schopen zajít, aniž by si to uvědomoval......