Bez vodítka

podnázev: Z tajností psího života Když začal před více než rokem Rupert Fawcett kreslit své "psí vtipy" na Facebook, netušil, že bude mít brzy miliony fanoušků po celém světě. Kniha s podtitulem Tajný život psů s nadsázkou zobrazuje nejrůznější zlomyslné kousky, kterými čtyřnozí miláčci všech ras, velikostí i charakterů zkoušejí naši trpělivost. Zároveň Fawcett líčí naschvály, kterým nás čtyřnozí přátelé vystavují a které jsou součástí promyšlené strategie a rafinovaného povyražení příslušníků psí říše. Výsledek tohoto mistrovského pozorování autor nakonec zpracoval do této "dojemně pravdivé" knihy...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/196365/bez-voditka-196365.jpg 4.434

Off the Leash

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Paseka

Kniha Bez vodítka

falada

Pro toho, kdo má psa naprostá nezbytnost :-).

knihovniceVS

Absolutně dokonalá knížka. Drze jsem zkopírovala pár nejlepších kousků a "vytapetovala" si jimi pracovní prostor. Kdo má psa, pochopí :-D

Ajinka126
30.07.2018

Velmi nevyrovnané. U některých koláží jsem se od srdce smála a u jiných nechápavě kroutila očima.
Každopádně majitelé psů porozumí :)

inkatenysek
08.05.2018

Co k tomu vlastně napsat. Snad jen to, že o tom se psát nedá. To se musí přečíst. A mít přitom pampersky. U některých stripů se mi fakt chtělo čurat smíchy. Tato knížka je určitě ZPESTŘENÍM pro milovníky vtipů a NUTNOSTÍ pro milovníky psů. Podobnost s našimi mazlíčky je určitě zcela náhodná.

NiNo
28.04.2018

Vtipy se často opakují a jen u málokterých jsem se opravdu zasmála. Dál se budu držet koček.

flanky
27.02.2018

Krátké kreslené příběhy, které jsou navíc úžasně vtipné. Paráda, jen musím objektivně dodat, že některá témata se opakovala, což šlo poměrně snadno poznat.

knihamouder
09.03.2015

Vtipný pohled na vztah páníček-pejsek gaučák. :-)

Pivísek
16.09.2014

Psa nemám, ale i tak mě to dostalo! :o)

psi

Rupert Fawcett