Bez viny

Bez viny https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103472/bez-viny-103472.jpg 4 30 17

S Keely Weaverovou si osud nepekne zahral. Nielenže je dvojnásobnou vdovou, ale obaja jej manželia zahynuli. Najmä Markova bizarná smrť vo vlastnom bazéne kruto zasiahne do života mladej vdovy a jej syna Dylana, dôvodne podozrivého, že ju nepriamo zavinil. Hlavne kvôli nemu začne Keely pátrať na vlastnú päsť napriek presviedčaniu Markovho nevlastného otca, renomovaného právnika, že rodinu ochráni. Netrvá dlho, a prekvapujúce fakty, ktoré sa postupne predierajú na povrch, pomáhajú rozčarovanej mladej žene pochopiť, že žila po celý čas s klapkami na očiach. Jej odhalenie potvrdzuje nielen samovražda Markovej niekdajšej snúbenice, ale aj rodinná tragédia siahajúca do dávnejšej minulosti, ktorej pôvodcom nesmel zostať nepotrestaný. A tak sa kruh pomaly, ale isto uzatvára...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Not Guilty , 2002

micha-ella
21.03.2021 3 z 5

Do poloviny knížky mě to docela bavilo jako oddychová nenáročná detektivka. Od poloviny se to postupně změnilo v překombinovaný brak a konec to dorazil.

kykyna42
25.03.2020 5 z 5

Knihu jsem měla za dva dny přečtenou.

Jiparis
09.08.2019 5 z 5

Skvela detektivka,plna zvratu,velmi dobre se cte.Problematicky dospivajici syn a dvojnasobna tragedie v rodine, ktera ma svoje temna tajemstvi.

zdendula31
04.06.2019 4 z 5

Kniha mě velice mile překvapila.Z počátku jsem si myslela,že je to snad příběh z ,,červené knihovny" a že pachatele znám po pár stránkách.Ale omyl!!

Liduka
25.04.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Děj byl svižný a na konci jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Myslela jsem si, že vím kdo je vrah, ale šeredně jsem se mýlila. Rozhodně doporučuji k přečtení.

pavlinka0250
02.04.2019 5 z 5

Tohle mě hodně bavilo, od začátku do konce napínavé, žádná hluchá místa. Prostě to mělo spád a to, co jsem si já myslela, se ukázalo naprosto mimo. Těším se na další knihu autorky a doporučuji přečíst.

jarin58
02.07.2018 4 z 5

Příjemné překvapení.

ArwenAragorn
29.04.2018 5 z 5

Syn Keely, Dylan, je podezřelý z vraždy a matka je rozhodnuta vypátrat pravdu za každou cenu, i když jí spousta lidí hází klacky pod nohy. Nakonec je i ona v ohrožení života.
Thriller má spád, nenudí a konec je napínavý, i když možná lehce předvídatelný. Za mě si zaslouží pět *.

lenkavildomcova
04.02.2018 5 z 5

Paráda. Mám dospívajícího syna, tak jsem se absolutně vžila do hlavní hrdinky a jejího boje za Dylana. Skvělé. Doporučuji.

nycol
17.07.2017 4 z 5

Skvela kniha. Napinava az do konce.

soukroma
08.04.2016 3 z 5

Začátek docela slibný a čtivý, ale pak to podivně sklouzávalo k pochybným motivům, divným náhodám a tajemné minulosti, až to končilo odhalením značně nevěrohodného pachatele. 50%

Skip
11.09.2015 1 z 5

Rádoby napínavý thriller s psychologickým podtextem, který byl ale skoro zoufale nudný, a pointa drhla jak stará Blažková seschlý necky. Ztráta času.

arka53
28.07.2015 5 z 5

Nádherná kniha.Četla jsem ji jedním dechem.

anah1
11.02.2015 5 z 5

Skvělá kniha, dobře se četla, má spád.

kneslova
22.08.2014 4 z 5

Vynikající kniha, čte se výborně, 80% knihy je nadprůměrné, ale ten konec mi tak trochu neseděl , tak za 4,5 hvězdiček.

marty77
08.01.2014 5 z 5

Kniha nemela chybu,ten konec jsem necekala,perfektni cteni.

ina77
24.03.2012 5 z 5

Musím říci,že něco tak skvělého jsem dlouho nečetla.Napětí od začátku až do konce a konec neměl chybu, opravdu supr.Kniha zůstává doma a hned budu koukat po dalších knihách od této autorky.Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček!