Bez slov - Čo si iní o tebe myslia

Bez slov - Čo si iní o tebe myslia https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287527/mid_bez-slov-Zxy-287527.jpg 4 8 2

Bestseller, ktorý vás naučí čítať a ovplyvňovať reč tela! Thorsten Havener, autor, ktorého si tisíce Slovákov zamilovali vďaka jeho bestsellerom ako Viem, čo si myslíš (Tajomstvo čítania myšlienok), Mysli si, čo chceš alebo Nemyslite na modrého slona je späť a tentoraz sa podujal naučiť svojich čitateľov niečo zdanlivo bezvýznamné, čo však ovplyvňuje naše každodenné rozhodovanie – reč tela. Ak sa nevieme správne vyjadrovať a druhých nedokážeme správne pochopiť, nepomôžu nám nijaké odborné znalosti. Reč tela a schopnosť vcítiť sa do druhého sú preto nerozlučne spojené. Pomáhajú nám zlepšiť vlastný život aj životy ľudí okolo nás. Aj preto je dôležité naučiť sa signály reči tela iných správne interpretovať a vedieť ako ovplyvňovať tie naše, aby sme boli lepšie pochopení. A práve to vás naučí bestseller Bez slov.... celý text

Vendula39
21.08.2023 4 z 5

V knize je obsaženo mnoho moudrých rad ohledně mezilidských vztahů. Běžnému člověku se snaží přiblížit své poznatky pomocí vlastních zkušeností. Za mně se jedná o super počtení od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

hu_87
20.05.2019 4 z 5

V knize je obsaženo mnoho zajímavých informací a myšlenek, o kterých jsem třeba ještě neslyšela.
Tento pán je mistr v tom, co dělá a ví, o čem píše. Ač je těchto příruček na řeč těla nepřeberné množství, spousta z nich má něco do sebe. Tato knížka je jednou z nich.

Na konci knihy je kupříkladu uveden seznam 'znaků' a co z těchto znaků (rozuměj řeči těla) můžeme vyvozovat.

Mimojiné zde autor uvádí různé rady, jak např.se bránit zájmu člověka, o kterého my nemáme zájem - jak poznat z pohledu očí člověka, na jaké jméno přítele v tu chvíli myslí - užitečné rady do vztahů (ať už v rámci osobního života nebo ne) a i jak jednat s druhými. Dobré je, že nás autor často seznamuje ze situací z vlastních zkušeností v životě , a tím čtení dost usnadní.