Bez ohňů je underground

Bez ohňů je underground https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65532/bmid_bez-ohnu-je-underground-Ww9-65532.jpg 5 149 23

V knize Bez ohňů je underground nejde jen o skupinu Plastic People, ale také o léta minulá - tak jak je viděl a prožíval jeden z nejznámějších muzikantů doby rockové a undergroundové. V knize je pro autentičnost zachován slang.

Literatura naučná , Umění

Vydáno: , BFS

Bez ohňů je inderground , 1992

Ronin Roujin
19.06.2013 5 z 5

Parádní "životopis" Plastiků. Důrazně doporučuji číst pouze v soukromí. Ne že by kniha obsahovala nějaké vytříbené perverzity, spíše díky tomu, že se hodně často neubráníte hlasitému smíchu, který mlůže trvat i docela dlouhou dobu, mohlo by vám hrozit internace v nějakém zavřeném lékařském zařízení.

herdekfilek
22.11.2010 4 z 5

Hudba Plastic People of the Universe mě nikdy příliš nezajímala. Nemám na hrbu tolik života, abych na ně vzpomínal jako na hrdiny našeho státu a bohužel jsem prodchnut pudovým odporem takřka k veškeré české kultuře. Knihu jsem si přečetl pouze pro její historické jádro. A jsem nanejvýš spokojen. Vyjadření doby plné útlaku. Díky knize jsem si sehnal i některá ranná alba Plasticů a musím jemně přehodnotit. Muzikanti to byli precizní.

pajonek
30.11.-0001

........musím si oživit vzpomínky.... tuhle bandu "magorů" jsem viděl naživo v "zakázané zóně" ....jsem tu asi samotinký, kdo měl tu čest , ....... dávno už undergroud není moje hobby, on vlastně nikdy ani nebyl .......... ono vlastně podobné texty - Běžím s hovnem proti plátnu, do plátna to hovno zatnu! ... a "boží muzika plastiků" - jsou pro mne na dvě věci - na hovno a na nic

životopisy, biografie rock rozhlasové zpracování underground

Autoři knihy

Jan Pelc
česká, 1957
Milan Hlavsa
česká, 1951 - 2001

Kniha Bez ohňů je underground je v