Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1502 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Karciina
27.09.2019 3 z 5

SPOILER
Kniha vás nijak extra nepřekvapí, ale přesto se jedná o pěknou youngadult plnou polibků a motýlů v břiše.
Rozhodně musím vyzdvihnout dopisy od Holdera mrtvé Less, víme o něm víc, i o tom, jak se cítí.
Daniel, kamarád Deana, je úžasný, je o něm i jedna další kniha (u nás nevyšla). Skvělou scénou mi přijde to, když odvádí pozornost od Holdera v jídelně, ale použije na to velmi originální způsob.
Dozvídáme se třeba i to, že čtečka knih, co Sky dostane od Breckina, je vlastně od Holdera.
Shrnuto a podtrženo, pěkná, odpočinková YA.

hlavajda93
27.09.2019 5 z 5

nádherná kniha a pohled ze strany Deana

hanaseidl
15.09.2019 1 z 5

Podle mého názoru úplně zbytečná knížka. První si mi líbíla, ale když jsem zjistila, že čtu tu samou knihu podruhé, tak už mě to tak nepotěšilo. Jedná se totiž o první knihu psanou z pohledu Holtera. Vzhledem k tomu, že nepřinese žádné nové skutečnosti ani odhalení, takže za mě úplně zbytečné.

Cometka
04.09.2019 5 z 5

Před několika měsíci jsem četla Bez naděje a musím přiznat, že příběh z pohledu Deana mi přijde trochu lepší. Líbily se mi jeho dopisy, měl takovej suchej humor (přesně můj šálej čaje) a jeho postava pěkně "rostla". Prostě skvělej příběh, opět Colleen nezklamala, ba naopak.

Domča153
08.07.2019 5 z 5

Kniha ať už je to neuvěřitelné se mi líbila víc než ta předchozí. Přišla mi víc vtipná a zároveň smutná (konkrétně psané vzkazy pro sestru a závěrečný dopis mě dostal úplně). Stále ale platí mírné přehánění které mi na obou knížkách vadí.
Po přečtení Deanova pohledu je to jako když dokončíte puzzle lépe to snad ani vystihnout nelze.

Andynka
27.06.2019 3 z 5

Colleen zbožňuji! Ale nemám ráda, když se píše jeden příběh z pohledu ženy i muže. Přijde mi to jen továrna na peníze. A tahle kniha jakbysmet. Příběh celý známe. Jen můžeme nahlédnout víc do soukromí Deana. Ale jelikož první díl, byl tak skvěle napsaný a dobře vystihnul Deanovu postavu, v knize Vás tím pádem nic nepřekvapí. Jediné, co se mi vážně líbilo bylo rozvedení vztahu s jeho sestrou a psaní vzkazů pro ní. To mi v prvním díle chybělo. Jinak příběh je samozřejmě stejně čtivý , tak to byl pro mě takový retelling. :-)

_Steff_
19.06.2019 4 z 5

Další skvělá knížka od téhle autorky ! Byla dojemná, krásná, ale moje nejoblíbenější postava byla stejně Daniel. Jeho smysl pro humor byl úžasný a stejně tak i jeho povaha. Víc Daniela by v té knize neuškodilo ;-).

LusSyNDA
04.06.2019 5 z 5

První díl jsem nečetla. Nevím zda byl 1.dil důležitý abych pochopila děj této knihy, ale určitě si ji planuji dočíst. Hrozně mě zajímá SKyin pohled na věc.
A teď k věci- Kniha plná polibků! V některých pasážích jsem normálně cítila motýly v břiše jak kdybych já byla Sky. Opravdu nádherně napsané. Zápletka také velmi zajímavá, četlo se to samo :-)

Saryinka
02.06.2019 3 z 5

Těžko říct, jestli ta kniha nebyla tak trochu zbytečná. Rozhodně by stačilo napsat pár kapitol v první knize za Deana (samozřejmě až za závěr, protože by to jinak zkazilo všechen požitek z první knihy).
Moc děkuji autorce za alespoň krátký náhled jejich budoucnosti. A taky za to, co udělala pro Deana (dopis od sestry)
To mě vážně moc potěšilo.

Jinak je kniha prakticky převyprávění první knihy, akorát tato je z pohledu Deana. Je to trošku nuda, ale konec stojí za to. Alespoň pro mě.

happy19
12.05.2019 5 z 5

Vše co je napsáno ke knize Bez naděje platí dvojnásob..Z pohledu Deana stejně úžasné,závěr v jeho knize mě odrovnal..hlavně teda rozbrečel...A přesto teď cítím klid a úsměv na tváři:-)..
Colleene,moc se těším na Tvoji novou knihu:-*..už jen 3dny!

andrea4865
16.04.2019 4 z 5

Tragicky a smutny pribeh ,se stastnym koncem v ramci okolnosti.Začatek byl trochu pomalý,ale jakmile došlo na hlavní informace už to bylo napětí až do konce,nedokazála jsem odhadnnout další dění a bylo to naprosto překvapive.Vím že je knižka i z pohledu Sky ,ale ten číst nebudu,protože číst znovu tento smutný příběhuž nechci :(

martinka9012
30.03.2019 3 z 5

Z Holderova pohledu je příběh mnohem čtivější než z Hopina. Jsem ráda že jsem si to nakonec přečetla. Váhala jsem jestli do toho jít. Ale skládačka krásně zapadla do sebe a nebylo to tak absurdně přeslazene jako z dívčího pohledu. Takže super, překvapilo mě to.

Jirulka
24.03.2019 4 z 5

Příběh očima Hope se mi líbil více, ale to bylo asi tím, že jsem u příběhu Holdera už věděla o co tam půjde..

Áža707
21.03.2019 4 z 5

Zajímavý pohled z druhé strany :)

JanickaP
19.03.2019 5 z 5

Deana jsem mela rada uz v prvni knizce, ale tady jsem se zamilovala. To je tak strasne charakterni clovek, tak empaticky a verny. Mne osobne se tento dil libil vice nez prvni a proto nemuzu dát jinak, nez plne skore.

pingu1
06.03.2019 4 z 5

Příběh napsaný ze strany Sky se mi líbil trochu víc, asi to je tím, že jsem ho četla jako první. Tady byl sice zajímavý pohled z druhé strany, ale v podstatě ten samý děj, proto mě to už tolik nebavilo ...

SleepyAllDay
05.03.2019 5 z 5

A mě se kniha líbila moc. Bylo fajn vidět příběh i z druhé strany.
Navíc se mi líbily dopisy Holdera pro Les, líbilo se mi, jak jako kluk má potřebu se z toho dostat, vypsat se ze svých pocitů.

Trošku mne mrzí, že bylo vynecháno pár scén z prvního dílu, třeba tržiště mohlo být docela i vtipné :-)

petra3242
19.02.2019 3 z 5

Vyprávění z pohledu Holdera bylo jistě zajímavé, osobně jsem si ale měla dát mezi knihami nějakou pauzu a ne je číst hned za sebou, protože mě až tolik nebavilo číst to samé zase znovu. Jsem ráda, že na konci bylo něco navíc než v knize "Hope".

vikimi
09.02.2019 3 z 5

Až po čtení jsem zjistila, že knížka je napsaná i ze strany Sky, ale tu už nemám v plánu číst, protože mi to takhle stačilo.

Byl to temný příběh, plný nepěkných věcí, které ale vykompenzovala naděje a láska, což je supr. Pro mě to byl ale moc temný příběh, který ani konec nesmazal. Ke knížce se už nevrátím a neoznačila bych ji jako oddechové, což jsem od knížky čekala. Byla jsem z toho smutná, i když je to jen příběh.

Autorka to napsala pěkně :) ale nebyl to úplně můj styl. Já radši ty lehkomyslné, bez přemýšlení a více nereálné, než tady to. Na mě moc pochmurné.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Možná se mi příběh z pohledu Deana líbil ještě o trochu víc.. Vyrovnat se se vším kolem Les, pochopit jak to všechno bylo s Hope. Jsem ráda, že jsem si to přečetla, ale přiznávám, že jsem dočítala spíš ze setrvačnosti, protože jsem hlavní dějovou linku znala. A proto jsem ráda za dopis od Les na samém konci, byl to ten poslední kousek skládačky..