Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1502 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

temna.vila
01.10.2020 4 z 5

Ztracenou naději hodnotím o poznání lépe než autorčinu knihu Bez naděje. Obě knihy se dotýkají stejného příběhu, přesto mi ale Holderovo vyprávění přijde jaksi skutečnější a uvěřitelnější. Lépe jsem se s příběhem sžila a dokonce i Sky mi tady byla sympatičtější. Pokud s Colleen Hoover začínáte, nebojte se sáhnout po téhle knize, bude určitě důstojným startem.

evik2710
15.07.2020 3 z 5

Pěkně se čte dobrá.na dovču tak jako první díl

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila už jen proto, že jsem si oblíbila Bez naděje. Na druhou stranu moc nového nepřinesla, i přesto hezky dokreslila původní příběh.

FairyD.
13.05.2020 5 z 5

Krásne, vtipné, smutné, som veľmi rada že je aj spracovanie z Holderovho pohľadu. Aspoň viem aký život viedol. Jeho listy sestre, nakoniec list od jeho sestry. Pekne som si poplakala aj pri tejto knihe. Ako jeden človek dokáže zničiť dve rodiny, a ovplyvniť život toľkým ľuďom. Páčilo sa mi aj stretnutie Sky s jeho mamou.

petulkapeta
08.05.2020 5 z 5

Příběh Deana byl ze začatku hodně smutny,ale chapu jeho pocity...dopisy sestre jsi myslim ze je to nejlepší co mohl pro sebe udělat a na dopis od ni jsem byla hrozne zvedava...a koho bavil Daniel,prectete si novelu o jeho Popelce je úžasná

nikola2205
13.04.2020 5 z 5

Super počtení.. Jako místy to smrdelo kopírováním a omylaním dokola již stokrát sepsaného klišé, ale to je můj problém, stejně čtu zas a znova tyto druhy knih, protože mě prostě baví! Něco se této knize musí nechat, byl tam i jeden nečekaný moment a celkem napínavé scény.

princesse
10.04.2020 5 z 5

Skvěle jsem si početla a některé věty i vícekrát. Nedalo se jinak. Dopisy sestře úžasné a celkově krásně napsaná knížka. Už teď vím, že si přečtu někdy znovu. Stejně jako to mám v úmyslu s knížkou Možná jednou ...

Myška43
27.03.2020 5 z 5

Schválně jsem si dala se čtením druhého dílu odstup, takže jsem už neměla děj na 100% v paměti. Musím říct, že jsem se opět nezklamala. Příběh z pohledu Holdera mě též chytnul za srdce. Velice na mě zapůsobily dopisy,psané své setře. Opět mi ukápla slza a ne jedna. Super kniha a vynikající autorka!!!!!

Pája699
25.03.2020 5 z 5

Brečím, utírám slzy...Příběh Sky z pohledu Holdera..Určitě nemůžu říct, že by to byla ztráta času a řekla si, že jsem četla jednu knihu 2x. Z pohledu Holdera se promě dost vsvětlilo, jak to bylo s Les, což mi v prvním díle chybělo. No a ty dopisy pro Les..za mě další povedená kniha autorky!

eva3992
11.02.2020 3 z 5

Po knize Bez naděje je to druhá kniha v sérii. Příběh dívky Sky, která se dozví šokující pravdu o své minulosti a Deana Holdera, který se pro ní stal více než kamarádem. Tentokrát se na Skyin příběh díváme očima Holdera.

Tak s touto knížkou mám velký problém. Proč byla vůbec napsána? Je to absolutně stejné jako kniha Bez naděje, jen vypravěč se změnil, místo Sky je jím Holder. Právě díky první knize už víte vše, co bude následovat, co se stane. Takže právě ty skvělé okamžiky v knížce, kdy Vás autorka dokáže zasáhnout nečekaným zvratem, nejsou. Rozhovory jsou tam přepsané slovo od slova, jen občas nějaká Holderova myšlenka je nová. A asi posledních 5 stránek nám ukáže něco jiného, ale to bohužel nestačí. Tato kniha je úplně zbytečná.

Dávám 3 hvězdičky jen díky tomu, že mě moc baví rukopis autorky, snadno se čte, postavy si zamilujete. Ale pokud jste četli knihu Bez naděje, tak tuto ke čtení nedoporučuji.

Tereza.Fait
07.02.2020 3 z 5

Jak tu nekdo psal, vlastne jsem cetla podruhe jednu knizku. Ale na pribehu to nic nemeni, ten byl dobry.

Leniii
05.02.2020 4 z 5

Příběh o Sky, z pohledu Holdera. Četla se hezky, ale víc mě bavil pohled Sky.

elissa14
07.01.2020 4 z 5

Kniha se hezky čte, i přes těžké téma je to jednohubka, která se dá doslova zhltnout za večer :) Na můj vkus jsou však "erotické" scény zbytečně rozpitvané a děj je tak natažený víc, než by skutečně musel.
Nevěděla jsem, že je i kniha "Bez naděje", která pojednává o tom samém jen z dívčího pohledu. Nicméně číst již nebudu, stačil mi náhled Holdera.

vikyna9
13.12.2019 5 z 5

Děj stejný jak v Bez naděje. Jen z pohledu Holdera. Z mého pohledu velmi zajímavé, četla jsem hned po dočtení první knihy. Situace naskakovaly samy, protože byly známé, jen teď jeho slovy. Bylo zajímavé poznat i jeho myšlenky, bezradnonst... Sestřin deník, tvrdý náhled do bezradné duše puberťáka. Nejsem vůbec na romantické čtení, ale tyto dvě knihy jsou prostě úžasné.

Kekik
04.12.2019 5 z 5

Bez naděje, Ztracená naděje

Vždycky si připadám jako absolutní blbec, když o knize, která zpracovává závažné téma, napíšu, že je krásná. Jenže ono to jinak popsat nejde. Ty knihy jsou nádherné. Srdcervoucí. Ale nádherné.
Autorka je opravdu nejlepší ve svém oboru. Její knihy jsou psány s láskou.
Nechybí jim humor, napětí, vášeň. Postavy jsou tak sympatické, že si je okamžitě zamilujete.
Bez naděje a Ztracená naděje jsou knihy, která mají ode mě obrovské DOPORUČENÍ !!!

Obě knihy jsem přečetla během několika hodin.
BEZ NADĚJE vypráví příběh o dívce Sky, která se setká s klukem jménem Holder. Její život se tímto setkáním změní. Sky mi byla od počátku velmi sympatická. Její minulost je opravdu tragická, smutná, šílená. Přesto se během čtení najdou okamžiky, kdy jsem se usmívala od ucha k uchu. Autorčiny styl psaní je jedinečný.
Dean Holder získal moje srdce.

ZTRACENÁ NADĚJE je psána z pohledu Holdera. Vracíme se zpět na začátek příběhu a prožíváme jej znovu. Jeho život poznamenaly dvě velmi tragické události, které si vyčítá.
Občas jsem si říkala, jestli jsem neudělala chybu, když jsem se do příběhu pustila hned po dočtení Bez naděje, jelikož tato kniha obsahuje mnoho scén, které jsem četla pár hodin předtím. Rozhovory jsou popsány slovo od slova stejně jako v první knize. Ovšem tentokrát nám myšlenky sděluje Holder. Nakonec jsem uznala, že to bylo správné. Intimní scény z Holderova pohledu se mi více vryly pod kůži. A více jsem pochopila Holderovo chování, když jsem mu teď viděla do hlavy.
Dean Holder získal moje srdce podruhé a navždy.
Připravte si kapesníčky a ponořte se do jednoho z nejemotivnějších příběhů.

kikikrat
22.11.2019 5 z 5

Tak jako první díl i tenhle mne dostal. Sledovat příběh z pohledu Holdera bylo tak nové a přitom známé. Na konci jsem byla dojatá. Je to krásný příběh smutný ale plný lásky.

betule3
07.11.2019 5 z 5

Druhý díl mě neskutečně bavil, stejně jako ten první. I když jsem četla ten stejný příběh, měla jsem pocit, že se dozvídám tolik nových informací a detailů, že přehodnocuji některé myšlenky a názory, které jsem si utvořila při čtení prvního dílů. Moc se mi líbily všechny ty dopisy, jak od Holdera, tak ten závěrečný od Les, kde jsem opravdu neměla daleko k slzám. Autorka prostě psát umí a tady to jen opět potvrdila.

pavlikova9332
28.10.2019 5 z 5

Z Deanova pojledu zajímavé stejný děj ale pěkné

TomuVer
05.10.2019 2 z 5

Pre decká,ktoré vstupujú do sveta vzťahov a strednej školy môže byť. Privedie aj k zamysleniu o tom,aké je dôležité sa rozprávať a odpúšťať.

Ráčkajda
02.10.2019 4 z 5

Tak po přečtení prvního dílu jsem hned přečetla díl druhý z pohledu Holdera. Musím říct, že pasáže, které se doslova opakovaly z prvního dílu jsem vždycky jen tak přelítla, ale jinak jsem si užila jeho dopisy sestře, jeho humor a konec mě fakt dojal, takže ukápla i slza.