Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1492 286

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Martooni
Martooni
01.07.2021 2 z 5

Omlouvám se, že této knize dávám tak málo hvězd - nevěděla jsem, že je pro YA, tím se to vysvětluje.

Bohužel kniha mne nebavila, v půlce jsem přestala číst. Tohle už opravdu není pro mne. Pro náctileté dívky ale asi pěkné.

bara-z5649
bara-z5649
22.06.2021 4 z 5

Lepší je Bez naděje, pro mě asi i kvůli tomu, že je to moje srdcovka, ale tahle kniha byla taky naprosto boží a nelituji přečtení

Vlaďkaa4
Vlaďkaa4
11.06.2021 5 z 5

Nemůžu napsat že ten díl byl lepší než Bez naděje. Teď jsem věděla o co jde a co bude následovat. Nic méně to bylo dost dobré

katallinka
katallinka
22.05.2021 4 z 5

Stejně skvělé a možná ještě o kousek lepší než první díl. Kdybych si měla vybrat jen jeden díl, tak asi je tento. Nicméně děj je u obou dílů skoro stejný, takže jsem jednu hvězdičku ubrala, ale i tak skvělá práce Colleen jako vždy.

MamaKnihomolka
MamaKnihomolka
18.05.2021 5 z 5

Konečně jsem se po dlouhé době vrátila k milované Colleen. Bez naděje patří mezi mé nejoblíbenější a jsem ráda,z toho příběh můžu vidět i z druhé stránky a to přímo z hlavy Holdera.
Řekla bych, že příběh je emoční horská dráha, ale tahle jede stále dolů a svírá se srdce od začátku do konce. Součástí knihy jsou i dopisy od Holera, díky kterým člověk zjišťuje jak se cítí a co prožívá.
Hodně mě mrzela chybějící písmena ve slovech. Není to tak skvělé jako Bez naděje, ale s tím jsem počítala. Spíš mě zajímal ten druhý pohled.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
11.04.2021 3 z 5

Trochu mě zarazilo, že se vlastně kniha točí kolem toho samého děje a v tu samou dobu. Ale mělo to něco do sebe. Holden mi byl sympatický od začátku, ted byl vykreslenej jako opravdu muž se srdcem na správném místě. :) A další záležitosti z příběhu se vykreslily.

ivetapl
ivetapl
11.04.2021 4 z 5

Zatracená naděje... Byla stejně skvělá jako Bez naděje...možná i lepší.
Tento díl je z pohledu Holdera, který to sakra neměl vůbec lehké. Dopisy, které psal Less... Mě braly za srdce. Tenhle díl mi dal tolik doplňujících odpovědí k prvnímu dílu.
Konec mě úplně rozsekal..A ten dopis od Less nakonci... Měla jsem zase slzy v očích...
V některých případech je pohled na věc z druhé osoby úplně skvělá věc!
Kdo jste ještě nečetl, doporučuji!! Samozřejmě oba díly.
Colleen prostě umí vzít za srdce!!

Kikityna19
Kikityna19
06.03.2021 5 z 5

Moc ráda čtu knihu i z druhého pohledu, a musím se opakovat, když napíšu, že je i tahle knihá skvělá... Tak jako Bez naděje, mě i Holderův pohled na věc velice uchvátil. Mělo to fakt hloubku a i když už člověk ví co se tam bude dít, stejně jsem slzu uronila... zase... Pekca

anngelina
anngelina
24.02.2021 5 z 5

Tohle je mnohem lepší než první díl. Tady vidíme postavu, která se s příběhem vyvíjí. Mnohem hlubší, propracovanější, emotivnější než první díl.

Raislin
Raislin
22.02.2021 5 z 5

Skvělé doplnění prvního dilu. Zajímavý co prožíval Holder. Nádherný, silný příběh se spoustou ran osudu! Zase slza ukápla a ne jen jedna! Ale nemůžu si pomoct. Knihy této autorky jsou prostě návykové!

Ella161
Ella161
20.02.2021 5 z 5

Skvělá kniha :)

LaDouche
LaDouche
04.01.2021 2 z 5

Na to, že byl děj z mužského pohledu byl velmi čtivý, ale je to také tím, že děj byl téměř stejný jako v první knize Bez naděje. Byly tam úplně stejné dialogy postav. Pouze začátek a konec byly doplněním a pár drobností během příběhu. Tuto knihu jsem četla hned po přečtení první knihy, takže už mě to nebavilo, číst to stejné, co den předtím. Škoda.. Mohlo to být pojato trošičku jinak.

hlentilka
hlentilka
03.01.2021 2 z 5

Nerozumím, proč autorka vydala tento druhý díl. První díl fantastický, druhý díl jen opakování stejných dialogů jako v první knize. Sice vypravování z "mužského" pohledu a dokreslení příběhu, ale jen tak asi v 10 % něco nového. Jinak opisování prvního dílu jako přes kopírák.

krevetka79
krevetka79
30.12.2020 5 z 5

Skvělé doplnění prvního dílu , tentokrát z mužského pohledu.
Četlo se opět velmi dobře .
Znovu mě zasáhla síla příběhu.

janik6969
janik6969
29.12.2020 4 z 5

kdybych četla jen tento díl, bez toho prvního, byl by chudý. První díl, sám o sobě, by mohl být, ale druhý bez toho prvního ne. V mnoha okamžicích bych nevěděla o co jde. A nebyl to špatný nápad, doplnit pohled dívky o pohled chlapce. Těším se na další spisovatelčiny příběhy.

snowpinkee
snowpinkee
22.11.2020 4 z 5

Četla jsem v návaznosti hned po prvním dílu z pohledu Sky (Hope). Ničemu mi to nevadilo a tak nějak to dalo ten příběh dohromady. To co jsme se nedověděli v díle prvním nám tento druhý hezky doplní. Krásný příběh. Bolestný.

Alnima
Alnima
06.11.2020 5 z 5

V knize mám ráda, když mohu nahlédnout i z jiného úhlu,většinou právě z toho mužského. A zde se kloubí silný příběh vyprávěný hlavním hrdinou.

Aranel15
Aranel15
18.10.2020 5 z 5

Kniha výborně dokresluje příběh z první knihy. Napsat knihu i z pohledu druhého je vlastně skvělý nápad :-)

temna.vila
temna.vila
01.10.2020 4 z 5

Ztracenou naději hodnotím o poznání lépe než autorčinu knihu Bez naděje. Obě knihy se dotýkají stejného příběhu, přesto mi ale Holderovo vyprávění přijde jaksi skutečnější a uvěřitelnější. Lépe jsem se s příběhem sžila a dokonce i Sky mi tady byla sympatičtější. Pokud s Colleen Hoover začínáte, nebojte se sáhnout po téhle knize, bude určitě důstojným startem.

evik2710
evik2710
15.07.2020 3 z 5

Pěkně se čte dobrá.na dovču tak jako první díl