Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2635 568

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Emma124
Emma124
26.02.2015 5 z 5

Krásná kniha :) myslela jsem si, že to bude jen o lásce dívky a kluka, ale takovýhle příběh jsem nečekala..fakt krása :) tak nějak jsem chápala Skyiny pocity a vžila se do děje :) Jedna z nejkrásnějších knih, které jsem kdy četla. Rozhodně dodporučuju :)

jasmína
jasmína
25.02.2015 5 z 5

Začala jsem číst včera po obědě a večer jsem pokračovala, protože mě vůbec nenapadlo, že bude příběh tak zamotaný, napínavý, a ačkoli jsem na podobné téma viděla i dost filmů, kniha mě dostala, a nemůžu hodnotit jinak než pěti hvězdičkama.

Evča Korejka
Evča Korejka
17.02.2015 5 z 5

Nádherná, úžasná kniha. :)
Pro mě moc romantiky, jinak super. :)

123.Iveetka
123.Iveetka
17.02.2015 5 z 5

Zase jednou kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Přestože se objevovaly pro mě někdy velice šokující zápletky, děj se vyvíjel postupně a přiměřeně, žádnou pasáž jsem neshledala nudnou. Tu smutnou část knihy vyrovnávaly vtipné situace, u kterých jsem se někdy musela smát i nahlas. Na tuto knihu bych potřebovala více hvězdiček! :)

Candide
Candide
08.02.2015 odpad!

Mám pocit, že jsem četla úplně jinou knihu než ostatní... ale obálka, název, autorka i anotace sedí, tak nevím, kde se stala chyba... každopádně nedokážu pochopit, co se na ní všem tak líbilo... Zápletka jako vystřižená z nejposlednější harlekýnky, hlavní postavy mě štvaly jedna jako druhá, absolutně vůbec jsem se do nich nedokázala vžít, kamarádku jako je Six bych tak akorát chytla za frak a tím samým oknem co přilezla ji také vypoklonkovala... Každou stránku jsem předvídala, vůbec nic mě tam nepřekvapilo ani nešokovalo, vše bylo od začátku jasné. Označila bych ji za 50 odstínů pro teenagery, vždyť ti tam taky nedělali nic jiného než že spolu chrápali... Nechci tím urazit nikoho, komu se kniha líbila, jen mně se zkrátka do vkusu netrefla. Už jsem na tento typ literatury asi stará, anebo profesně příliš zdeformovaná.

Katies
Katies
07.02.2015 3 z 5

Kniha krásně, lehce čtivá. Samozřejně silný příběh Sky. Bohužel pro mě další slaďárna. Ikdyž ta nikdy nic nezkazí:)

simon12345
simon12345
02.02.2015 3 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Príbeh začína nevinne a postupne čoraz viac a viac stúpa dej. Keď som začal čítať túto knihu očakával som tínedžerskú romantiku, no postupným vývojom deja som mal pocit, ako keby som čítal dáku kriminálku. To jediné ma asi na tejto knihe sklamalo...

Tejezka
Tejezka
30.01.2015 5 z 5

Tato knížka by si zasloužila víc než "jen pouhých" 5 hvězdiček.
Tuto knížku jsem přečetla před pár hodinama a musím říct, že nad ní musím stále přemýšlet...Holdera jsem si okamžitě zamilovala, nešlo ho nemilovat :)...A Sky, tu jsem si oblíbila tolik, že jsem s ní veškeré pasáže prožívala s ní...S ní jsem se uculovala a smála, s ní jsem i brečela..Obdivovala jsem jí, jak se zachovala...
Neuvěřitelná kniha, a musím říct, že pro mě je to zatím asi nejkrásnější a nejdojemnější kniha, co jsem kdy četla !!! Doporučuji !!

Katyskas
Katyskas
26.01.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem(obrazně řečeno) přečetla na jediný nádech. Uchvátil mě příběh o dívce, která v několika týdnech vše ztratí a zase objeví. Při čtení jsem si dokázala představit,jak bolest v očích hlavní postavy, tak její radost z těch pár málo věcí, které se jí přihodily. Úžasná kniha od úžasné autorky :)

Adi.h
Adi.h
23.01.2015 3 z 5

Překvapilo mě, jak se příběh začal vyvíjet. Musím ale přiznat, že některé úseky mě moc nebavily a připadaly mi až moc vyhrocené a nepravděpodobné. Každopádně oddechové čtení...spíše pro mladší.

lechaba
lechaba
22.01.2015 5 z 5

Opravdu krásná a výjimečná knížka, která stojí za přečtení.

Makyt
Makyt
19.01.2015 5 z 5

Jo, tak tohle stojí za to... první i druhý díl jsou senzační, zfilmovaná knížka by byla hitem. Prolínání lásky a bolesti ze strachu, co se dozvíte... Prostě od začátku do konce stojí za to. Celou dobu jsem si říkala - ještě jednu kapitolu, ještě 2 stránky... a to byly 2 hodiny ráno!

Mikik
Mikik
16.01.2015 5 z 5

Úžasná. Tahle autorka si vás vážně umí získat. Příběh opravdu strhující a do poslední chvíle si říkáte, že to snad ani není pravda, co se stalo. Jsem zvědavá na pohled Holdera, ale věřím, že mě to nezklame.

Tina 243
Tina 243
14.01.2015 5 z 5

Colleen Hoover je úžasná autorka! Její další úžasná kniha. Nevěděla jsem, co od knihy čekat a upřímně jsem si myslela, že to bude ta klasická situace nová holka na škole se zakouká do školního vyvrhele......a budou spolu :) Kniha je ale naprosto jiná. Nepustila mě od začátku čtení do konce. V žádném případě jsem nečekala, co se v knize stalo a ani by mě to nenapadlo.....kniha byla prostě úžasná ♥ :D

bookshelf
bookshelf
14.01.2015 4 z 5

Obyčejně romantické knihy nezačínám číst s velkým očekáváním. Tahle nebyla výjimkou a tím více mě překvapila. Příjemně.

Zpočátku to byl pouze průměrný román bez jakéhokoli náznaku oduševnělejšího příběhu, jehož autorka ráda používá slovní spojení ohledně padání kalhotek. Co mě ale již od začátku zaujalo, byl humor hlavních dvou hrdinů, který je celkem podobný s mým. To dokáže přidat na oblíbenosti.

Ordinérnost příběhu se nezmění ze stránky na stránku, ale je postupně nahrazována nástrahami, které souží hlavní postavy. Příběh je z části předvídatelný, což ho ale nedělá nudným. Ba naopak. Osobně jsem měla radost, když se mé domněnky potvrdily a přidala se k nim ještě další fakta, která mým teoriím chyběla na detailnosti. Během čtení mě párkrát zarazily reakce Sky, které byly trochu neúměrné situaci. Chápu, že každý se v určitý moment může chovat jinak, ale přišlo mi, že určitá věc, která by sama o sobě člověku stačila na nějaký ten dlouhodobější duševní otřes, v hlavní hrdince vyvolala akorát znechucení.

miste
miste
13.01.2015 5 z 5

Přečetla jsem knihu jedním dechem a už jsem v půlce Ztracené naděje. Knížka mi byla doporučena sestrou a já musím všem doporučit také.

lela25
lela25
12.01.2015 5 z 5

Kniha byla super.Úplně něco jiného.

Barbastelle
Barbastelle
12.01.2015 4 z 5

Nestíhám se divit. Čekala jsem průměrnou oddechovku a bylo to vážně fajn. Odrazovala mě obálka, ani první kapitola mě nebavila, ale jakmile se to začalo trochu rozvíjet - paráda. Plus za přidanou hodnotu navíc v příběhové lince, trochu mě mrzelo, že jsem víceméně odhadla to překvápko, které přišlo.

Theresz
Theresz
11.01.2015 5 z 5

Krásná, skvělá kniha, přečetla jsem ji na jeden nádech, u posledních pár stránek, jsem přes slzy ani nemohla pořádně číst, ale nedalo mi to, a četla jsem dál. Těším se, na další díl :-)

KlarushO
KlarushO
05.01.2015 5 z 5

Nenávidim ty chvíle, kdy přemýšlím, jestli si nějakou knihu přečíst nebo ne, a zbožňuju ty chvíle, kdy si říkám o co jsem mohla přijít, kdybych si ji nepřečetla. Tahle kniha patří k těm, nad kterými se na konci zastavíte a cítíte ten zvláštní pocit, tu krásnou otupělost a zklamání, že už jste na poslední stránce. Je to kniha od které jsem čekala jen pár romantických scén, pár rozchodů a pak Šťastně až na věky. Ale kniha má mnohem víc, má příbeh, má duši a hrdinku která mi snad ani jednou nelezla na nervy. Je prostě dokonalá! Co říct dál... snad jen: "Nic víc nepotřebuju, než popelník, tuhle hru, tenhle ovladač, lampu a tebe Deane Holdere. To je všechno co potřebuju."
Prostě úžasné...