Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2651 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

mysacka
26.09.2015 5 z 5

Výborná kniha, takový děj jsem vůbec nečekala. Doporučuji

vsvobo
24.09.2015 4 z 5

Skvělé čtení! Napínavé, smutné, laskavé, bylo tam všechno :-) Sice tam bylo možné až moc nešťastnej událostí, ale život může být různý...

tynka65
03.09.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem ;). Knížka byla úžasná a strašně mile mě překvapila zápletka, protože to nebyl jen tak nějaký milostný románek. :)

Verisvlckova
17.08.2015 4 z 5

Včera jsem dočetla tuto knihu, která mi dala zabrat více dnů než jiné daleko tlustší knihy. Bude to asi z důvodu toho, že nejsem milovník romantických příběhů a opravdu jsem ustoupila od žánru detektivek a napínavých thrillerů. Prvních sto stran byly pro mě utrpením a několikrát jsem přemýšlela, že knihu zavřu. Takový ten klišé příběh mě ale ve finále docela překvapil. Pravdou je, že jsem očekávala, jak to dopadne, ale ne úplně jsem se trefila :-). Několikrát jsem se u knihy i od srdce zasmála :-). Je napsaná čtivě, ačkoliv do přečtení některých dalších kapitol, jsem se musela vyloženě nutit. Doporučuji především mladším dívkám :-)

Vendy1020
14.08.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila hodnotím 6*

kokolka
07.08.2015 5 z 5

Už dvakrát jsem měla nutkání přidělit knize šest hvězdiček. Poprvé u Moře klidu a podruhé to chci udělat teď.

MUSTACHE
28.07.2015 5 z 5

Krásná kniha!

Mixy
26.07.2015 5 z 5

Když jsem začala tuhle knihu číst, neměla jsem vůbec tušení o čem vlastně je. Nejprve jsem se trochu děsila, že to bude zase nějaká romantika ve stylu Stmívání. Nakonec jsem se zdánlivě rychle přenesla přes ten klamající začátek, nadechla se a při výdechu se ocitla na konci knihy. Jsem ráda, že jsem ji neodložila.

Denčaa
21.07.2015 5 z 5

Jedna z nejvíce emocionálních knih, za poslední dobu. Musím se přiznat, že prvních pár kapitol mě to moc nechytalo, ale jakmile tam bylo to tajemství, četla jsem dál a dál. Čekání na odhalení bylo hrozné, ale ještě horší ta pravá podstata příběhu. Když už si člověk myslel, že už toho víc být nemůže, dostal další sodu a profackování. Hodně krutý příběh, ale zároveň tak nádherný, až vám to trhá srdce. Bohužel, takové věci se opravdu dějí...to je na tom asi to nejsmutnější.

acupoflucy
19.07.2015 5 z 5

Snad nejlepší kniha, kterou jsem tento rok přečetla.

Liana
12.07.2015 5 z 5

Velmi pekne a romanticke. Knihu som doslova zhltla. Citala sa lahko a rychlo, okrem romantiky je aj riadne putava.

Evr
11.07.2015 5 z 5

U této knihy máte chybu, když se klikne na koupit, tak se objeví na stránkách bux.cz, kniha Krvavá lázeň.

milamarus
07.07.2015 5 z 5

Karenino pečlivě střežené soukromí (domácí vyučování, žádný mobil a navrch zdravá výživa) mi přišlo přitažené za vlasy. Pak přišel Holder a myšlenka neutuchající dětské lásky zachvátila mojí hlavu...Čekala jsem, že přijde něco strašného, něco co znám jen z televize. Tohle jsem ale po romantických gestech a větách typu “s tebou je to navždycky” nečekala.

Holder je neskutečný!!! Nebyla to promarněná noc.

andrea3470
27.06.2015

Kdybych nečetla komentáře, jak se kniha nečekaně rozběhne, odložila bych ji daleko dřív. Takto jsem se nudila do 66% knihy, pak se tam začlo konečně něco dít, ale i tak jsem četla stylem: Přeskakovaní řádků na stránkách. Několik jsem jich vypustila zcela.I když se kniha v závěru trochu rozjela i tak byl děj velice předvídatelný. Kdybych to shrnula-skoro celou knihou se hlavní hrdinové prolíbají a vedou dialogy o tom, jak strašně se milují. Ke konci troška akce. Takže dávám 2 hvězdičky za posledních pár stran.

Markét.t
23.06.2015 4 z 5

Opravdu super.
Autorka má skvělý styl psaní.
Bavilo mě to, ale do Ztracené naděje pravděpodobně nepůjdu. Vlastně pořád nechápu význam stejné knihy - psané akorát z pohledu druhé osoby..

marcela6183
12.06.2015 1 z 5

Udělala jsem tu zhůvěřilost, že jsem četla "jeho" i "její"pohled.
Sky nejde nemít rád. Je sladká, jak cukrkandl a polovinu doby jsem přemýšlela, jesli ji nenávidím nebo prostě nechápu. Vlastně nevím, doteď. Čekala bych od ní emoce jako vývar ze šípků, ale (tentokrát odpravdu neposoudím, jak moc je to překladem, originál jsem nesehnala) dostala jsem nějaký vyjetý olej z friťáku. Polovinu knihy mi zachránil Holder a to nepřeháním.
Doporučuju to vzít jako předhru k normální knze - jeho pohledu. Jedna a půl - za Holdera, že to celý udržel nad vodou.

Mikaaa
01.06.2015 5 z 5

Kniha se mi strašně líbila :) určitě doporučuju

Anna 13
29.05.2015 5 z 5

Jak jsem četla od jiných čtenářů, také jsem si myslela, že jde jen o nějaký dívčí románek, ale příběh se během jednoho dialogu stočil úplně jinam a pak zase a zase...
Jedním slovem prostě STRHUJÍCÍ...
Moje láska je Holder: zamilovala jsem si ho od první chvíle co promluvil a to jsem ještě ani nevěděla jak vypadá. Holder a Sky jsou prostě hned po Belle a Edwardovi a po Hazel a Augustovi tou nejůžasnější literární dvojicí.
Knihu všem moc doporučuji, chystám se na druhý díl a chci ji mít u sebe na poličce. :)

kamolka
27.05.2015 5 z 5

Děj se mi moc líbil a byl docela zamotaný, vše se však na konci vyřešilo a konec mě úplně dostal. Krásná četba.

vanessa.175
26.05.2015 5 z 5

Túto knihu som hltala,bola skvelá a emotívna :)..Nie je na nej nič čo by som jej vytkla :)