Bez duše

Bez duše https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297239/bmid_bez-duse-o4u-297239.jpg 4 11 6

Historický román pro ženy s prvky fantasy. Susan Lerrisová si nikdy nemyslela, že je dítě štěstěny. Ovšem když ji o ruku požádal muž, kterého nadevše milovala, zdálo se tak snadné tomu uvěřit. Stačil ale pouze jeden večer, aby přišla o všechno. Její nejbližší byli najednou mrtví a ona nechápala důvod. O to horší bylo zjištění, že právě ona je z jejich smrti obviněna. Jenže udělala to? Sama moc dobře věděla, že potom, co se z ní stalo, se dalo uvěřit jenom jediné odpovědi. James Rogers by za svou snoubenku dal i život. Tak velká byla jeho láska, a přesto se otřásla v základech během jediného večera. Je možné někoho nenávidět a zároveň milovat? James věděl, že ano. Jenže chuť po pomstě mu nedala zapomenout a už vůbec ne odpustit. Co na tom, že ji miluje?! Člověk by neměl milovat stvůru a právě tou se ona stala!... celý text

ajla5
ajla5
29.05.2017 1 z 5

Moc se mi nelíbila. Ani jedna postava mi nebyla sympatická. Stránky jsem přeskakovala a pak jsem dočetla jen konec. Za mne zklamání.

DariDerek
DariDerek
01.07.2016 4 z 5

Tahle kniha se mi líbila. Mám ráda upíry, takže to byl můj šálek kávy :-) Trocha krve, ale i lásky, všechno dávkováno po malých doušcích, ať se člověk nezalkne :-) Fajn to bylo :-) Více píšu v recenzi v záložkách, kniha samotná stojí za to :-)

milunka21
milunka21
25.06.2016 5 z 5

Kniha se mi moc dobře četla,vždycky když jsem narazila na něco překvapivého,tak jako naschvál jsem musela knihu odložit abych se vůbec vyspala,nebo kvůli dětem protože už byly vzhůru,takže jsem měla co dělat abych vydržela do dalšího čtení. :-D Musím uznat že autorka na to,že je to její prvotina mě neskutečně překvapila.Tolik zvratů a to pro mě fakt překvapující rozuzlení.Nikdy by mě nenapadlo,kdo to neštěstí má ve skutečnosti na svědomí.Takže knihu můžu vřele doporučit. :-)

Adele02
Adele02
23.06.2016 4 z 5

Tak tedy, čekala jsem něco trochu jiného, ale ten konec, ten konec! Od začátku na maximum zaujatá, vážně jsem si připadala jak v dávné Anglii, až by to šlo i bez toho fantasy :D Na prvotinu vážně super. :)

mmmisulka.r
mmmisulka.r
22.05.2016 5 z 5

Pro mě jednoznačně velké překvapení. Knihu považuji za velmi zdařilou prvotinu a konkurence schopnou. Moje první setkání s tímto žánrem. Netušila jsem, že by mě "upířina" mohla takhle bavit. Recenze již brzy (Knižní deníček)

lenule_k
lenule_k
16.05.2016 4 z 5

Kniha nepatří do mého nejoblíbenějšího žánru, ale i tak ji hodnotím velmi kladně. Jedná se o pro mě příjemné odpočinkové čtení na nenáročné večery. Vzhledem k tomu, že se jedná o prvotinu autorky, je kniha vcelku dost propracovaná. Začátek je trochu pozvolnější, na konci překvapila nečekaným zvratem.

Eva Molíková
česká, 1988