Pád ekniha

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich tajemství dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181318/pad-181318.jpg 3.7551

Bez dechu 1.

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Baronet

Rush, 2013

Kniha Pád

kacenka6144
02.11.2020

Trošku mi tady chyběl nějaký příběh. Sex, sex a zase pro změnu sex. Ale jako oddychovka na víkend, kdy celé odpoledne jenom prší, by to šlo.

jinbr
26.09.2020

achjo... co říci? Rozhodla jsem se tady zhodnotit všechny tři díly.
Zařátek prvního dílu je takový trochu kostrbatý, možná i nevěrohodný, chvíli trvalo, než se autorka v příběhu správně usadila. Druhý díl mi přijde lepší, třetí začíná dobře, po polovině je to taková trochu fádní kaše, konec se zase vylepšil.
Je to erotická série a tak je třeba ji brát. Tento typ příběhů mě vede k zamyšlení, zda by mě jako ženě takový vztah vyhovoval či ne. Z evolučního hlediska dle mého názoru stále typově upřednostňujeme muže, kteří jsou schopni nám poskytnout pocit bezpečí. Je to opravdu taková ta prapůvodní dominantní síla samce, která nás láká. Jsem přesvědčená, že nám ženám to ale vůbec nebrání být samostatné, pracovně aktivní a sebevědomé. Ale co z těch příběhů pro mě vyplývá především je, že když někoho milujete, tak je pro vás důležité jeho štěstí, protože to naopak zase činí šťastným vás samotné. Tím, že předáme část rozhodování mužům, jim dáváme možnost se o nás starat, cítíme se pak opečovávané, ochraňované a milované. To mě v dnešní společnosti chybí. Navíc je třeba striktně odlišovat dominanci od despotismu, který je často doprovázen násilím a tyranií.
Takže ano - je dobře, že se píší a čtou takovéto knihy, protože ovlivňují naše myšlení a tím i to, čím jsme.

Alieen
23.05.2020

Tohle pro mě bylo utrpení. Šla jsem do toho s tím, že to bude oddychovka, napodobenina 50 odstínů, sice nejsem úplná fanynka, ale na odreagování dobrý.. Jenže tato kniha mi teda přišla naprosto stupidní. Hlavní "hrdinka" byla naprosto bez šťávy, hloupá, naivní, nezajímavá. Hlavní "alfa samec" byl místy k smíchu. Přidejte k tomu formu, která knize ještě ubírá na ctivosti a zbyde jen nuda, šeď a mnoho přeskakovani v textu.

prcek19
18.05.2020

Tuto sérii sem četla ve svých začátcích, kdy mi knihy postupně přirostly k srdci..v té době sem neznala Databázi, tak sem si řekla, že si ji přečtu znova a já zjistila, že si ji nepamatuji..věřím, že před těmi lety se mi kniha líbila více, ale po všech přečtených od té doby už je to něco, co máme na každém rohu, ale i tak knihu hodnotím kladně..bavila mě, bylo to příjemné zpestření doby koronaviru

LadyAlena
03.04.2020

Toto téma mám moc ráda, takže odpustím vše co jiným vadí :-)

Eliza562
29.03.2020

Šílený klišé. Jakože kdyby aspoň trochu originálně napsaný ale tohle? :D No, hrozně ale fakt hrozně mi to připomínalo 5O odstínů (a ani toho nejsem big fanoušek). Gabe byl kdo? Proč byl takový? Jakože co s tou smlouvou? Proč? Tohle reálně můžete potkat? Ne, nemůžete. Takovýhleho idiota s milionama co vypadá dobře ne. Reálně to možný není. A asi to mě na tom štvalo nejvíc. Potažmo debilita hlavní hrdinky co se sebou nechala až do úplnýho konce zametat jak s koštětem. I kdybych potkala chlapa, ze kterýho bych tekla jen při pohledu na jeho krásný zelený/modrý/hnědý/ jakýkoliv duhovky tak bych do tohohle vztahu nevstoupila ani za miliony. Ale ok - příběh byl o tom, že ona do toho vstoupit chtěla i když to byl totální nesmysl od začátku a celý to bylo postavený na tom, aby teda to mělo nějakej děj ačkoliv to nemělo děj žádnej. Tak asi proto tak stupidní. Ono u porna taky moc promyšlenej děj nevidíte. Ale tím pádem prosím o upravu zařazení - Ne román, nebo erotický román - PORNO. Pak, když bych to četla a věděla, že to má být porno - neřeknu proti ději ani popel. Tam totiž děj být nemusí. Tam jde o sex jak víme všichni.
Další věc, Jace se na Gabe dost nasere a přitom je sám ještě mnohem horší? A jak se vlastně tyhle tři supr bohatý a dominantní a zákeřný a namyšlení nadsamci potkali? To fakt je takových volů tolik v jedné knize?
Hrůza. Číst jedině pokud jste přečetli všechny ostatní knihy včetně encyklopedií.

Aja39
19.03.2020

No musím říct že jsem byla vážně překvapená asi nejvíc erotická kniha co jsem zatím četla a teda velké překvapení. Ale mě se líbil příběh hlavní postavy nenudily čekala jsem co bude. Občas jsem měla chuť říct to snad nemyslí vážně tohle ne. Ale nepůsobylo to na mě lacině promyšlený děj.Asi to není pro každého ale určitě na tuto knihu nezapomenete hned tak.

Myška43
29.02.2020

Celá série je super, mohu jen doporučit!!!