Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165504/bmid_pad-65f476790d9df.jpg 4 670 118

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Rush , 2013

barborelka
barborelka
07.12.2013 odpad!

Tak to se mi už dlouho nestalo, že bych knihu odložila po pár přečtených listech.....:-( nevím zda za to může autorka či překlad, ale když kniha začala Mia se usmála, Mia si rozčesávala vlasy, Mia se usmála na Eleanor, když procházela okolo Eleanořina stolu....MIA udělala to či ono...no co to je??? Sloh žáka prvního stupně ZŠ? I těch 50 odstínu bylo lépe naspáno a to jsem si říkala, že nic horšího snad nemůže být!!!

vladkaa
vladkaa
03.12.2013

moc pěkná :-)

evasamankova
evasamankova
03.12.2013 1 z 5

Upřímně, celkem hrůza. Další podobná tuctovka, jakých je teď na trhu plno. Bez vlastního nápadu, originality. Zkrátka to, co už bylo mnohokrát převyprávěno. Autorka se neustále opakovala, stále ty stejné obraty... To mě hodně vytáčelo. Myslím, že kdyby kniha měla tak o 150 stran míň, bylo by to jedině ku prospěchu věci.

Bet
Bet
28.11.2013 3 z 5

No podle mého názoru je nejhorší srovnávat knihy , které jsme už četli. Samozřejmě, že je to pořád to stejné.Bohatý sexy muž je okouzlen naivní mladší dívkou,po které šíleně a zapadají do sebe. Autoři to píšou proto, abychom to četli vědí co chceme. Určitě bychom nečetli knihu kde se muž střední postavy a místo pevného břicha vanu svádí mladou a naivní dívku a dělá sní všechny ty věci o kterých čteme a občas toužíme. Já bych to teda nečetla:)
Já se snažím na každé knize najít něco jiného, samozřejmě mám svou oblíbenou, ale dávám šanci i ostatním:)
Série Bez dechu není špatná i zápletka se mi docela líbila.

JaneHope
JaneHope
11.11.2013

Mevím, ale po přečtení usuzuji, že hlavní děj bude poměrně podobný sérii padesát odstínů všeho možnýho?,,

DendaRA
DendaRA
05.11.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila. Po tom, co jsem ji našla na internetu, jsem si ji ihned šla koupit do knihkupectví. Děj byl zajímavý, ale spíš jak hlavní hrdiny jsem si oblíbila Jace a Ashe, takže už se těším na další knihu v této sérii. Určitě ale nelituji, že jsem si tuhle knížku koupila. Splnila očekávání.

Nuttelka
Nuttelka
03.11.2013 4 z 5

4 hvězdy dávám jen proto, že tam je ze začátku strašně velká podobnost s Odstínama, ale jinak se mi kniha líbila a jsem ráda, že je uzavřený děj... na konci mi dokonce i slza ukápla dojetím :-) ... každopádně další díl už mám objednaný a těším se na další příběh - Jaceův :-)

rosse007
rosse007
06.10.2013 3 z 5

No, do půlky to byla nuda ale pak se to zlepšilo že se mi to začalo i líbit, ale styl psaní nic moc.

JajaAP
JajaAP
05.10.2013 5 z 5

Jsem z knihy trošku na rozpacích. Ale po přečtení do konce se mi líbila, ikdyž jsem až do půlky knihy nechápala jak s může Gabe k Mie chovat jako ke kusu hadru a to je ještě slabé přirovnání. Ale ten nápad tří kamarádů, kteří společně podnikají se mi líbil a oblíbila jsem si Jace a Ashe takže se těším na další díl. Podle ukázek v knize to bude zajímavé. A velké plus je to, že příběh má konec, což je v dnešní době celkem úspěch, když všechny knihy se teď dělí na několik částí.

miseb
miseb
03.10.2013 odpad!

Myslím, že od nějaké desáté stránky jsem už jenom listovala a nečetla. I ta smlouva byla stejná jako v "odstínech", prostě nuda a nuda. Tady už snad nejde ani napsat, že to je pěkné odpočinkové čtení na dovolenou. Je to okopírované čtení a vážně nevím, kam.

Paithe
Paithe
02.10.2013 5 z 5

No, tak z téhle knihy jsem byla kapku rozpačitá. Zpočátku jsem nevěděla, co si o ní myslet. Asi bych omezila některé výrazy a praktiky, protože - ty mě až udivovaly. Čekala jsem romantiku a vášnivý tajný poměr (i když ten vlastně svým způsobem byl). Až na některé věci, které bych vynechala, se mi příběh líbil, dokud tedy nedošlo k jedné scéně (z té jsem byla poněkud znechucená). Určitě nelituji, že jsem si knihu koupila. Sice nedopadla podle mého očekávání, přesto jsem si ji ráda přečetla - ač se mi na ní občas něco nepozdávalo. Je to přece jenom erotický příběh a jisté vulgarity se dají očekávat. Vidím to tak, že se k ní rozhodně vrátím. :)) Dosti mě zaujal Miin bratr a jeho kámoš Ash - takže v této sérii budu dozajista pokračovat. :))

Janacek
Janacek
27.09.2013 2 z 5

Asi první kniha, u které jsem po necelých 70 stranách přeskočila na poslední kapitolu...

psirena
psirena
24.09.2013 3 z 5

Jako erotický román se to může zdát zajímavé. S romantikou to nemá nic společného. Co se Gabeho týče, toho bych asi poslala někam. Proboha, co to s těma autory je, že se knihy, kde se objevuje BDSM jen množí? A to je tenhle první díl ještě slabota oproti těm dvěma dalším (čteno v angličtině).

bowlly
bowlly
24.09.2013 2 z 5

no toto jsem opravdu nečekala...doufala jsem v hezký romantický příběh...ale tohle...to jsme opravdu tak hloupé, aby se k nám nějaký muž takto choval???ještě, že je to jen knížka...chvilkami jsem knížkou byla až zhnusená.. Půjčování partnerů na mě bylo opravdu moc...doufám, že druhý díl už bude trochu lepší
dva bodíky dávám za \"hezké\" literární vyjádření v podobě pohledu vypravěče na obě postavy

Lucka.79
Lucka.79
22.09.2013 3 z 5

Od knihy jsem nic moc neočekávala a to bylo jedině dobře. Těchle rádoby napodobenin Odstínů je už tolik .... přišlo mi to hodně slabé ... Opět jsem trošku postrádala lepší popisy postav. Ukázka z druhého dílu vypadá zajímavě, tak třeba nás autorka překvapí ...

Markéta.Uli
Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila. Vzhledem k žánru jsem neměla přehnaná očekávání. Jako oddechovka ale posloužila a žádný hlubší rozměr jsem nepředpokládala...
Druhý díl vypadá víc než slibně, příběh by mohl být zajímavější, ne tak okoukaný...

Dith
Dith
12.09.2013 2 z 5

Já se na knihu velmi těšila, ale bohužel přišlo zklamaní. V tom, že by se kniha špatně četla, to opravdu není, ale vadilo mi, že se opakuje ten samý scénář v bledě modrém jako ve všech těch erotických románech v poslední době.
Já knihy tohoto typu ráda čtu jako odpočinkovou literaturu po práci, ale už mě to přestává bavit. Žádná autorka nedokáže přijít s něčím novým, s něčím neotřelím, co by čtenáře dokázalo překvapit. Takhle je vím jasné po první kapitole, jak kniha skončí.
Na jednu stranu se mi líbilo, že kniha je psána z pohledu vypravěče (i když osobně preferuji ich-formu), protože se trochu dostáváme na kobylku i Gabovi, poznáváme jeho touhy a vidíme, co se mu děje v hlavě. I když nejsem úplně přesvědčená, že by mužská mysl fungovala tímto způsobem. Holt knihu psala žena.
Ale i když upustím od těchto nedostatků, tak se na druhý díl, který se bude točit kolem Jace, moc těším. Dooufejme, že znovu nezklame...

LovelyLucy
LovelyLucy
04.09.2013 2 z 5

Jsem zklamaná. Tento žánr mám v oblibě ikdyž ho je trh docela přehlcený. Čekala jsem, že tahle knížka přinese třeba něco jiného. A bohužel jsem se ničeho velkého nedočkala. Už při prvních stránkách jsem se rozčilovala, protože spoustu věcí bylo jako z fiftyho. Což se sice dalo čekat, ale myslím, že i to kopírování má své meze. Chápu, že autorky láká psát něco co funguje, ale myslím, že vždy se tam dá přidat něco ze svého. Knihu jsem dočetla a je pravda, že někdy mě plně pohltila, ale velmi často jsem se přistihla při prolétnutí textu a nevnímala ani o čem je řeč. Moc mi nesedlo ani to, že příběh je psán z pohledu vypravěče. Často se opakující myšlenky a popisky vztahů, byla otrava. Tohle všechno mi to kazilo. Přitom anotace mě opravdu zaujala. Druhý díl si určitě přečtu ale rozhodně to nebude s takovým nadšením jako když jsem si tento díl běžela koupit.

erotika

Maya Banks