Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165504/bmid_pad-65f476790d9df.jpg 4 674 118

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rush , 2013

Aja39
19.03.2020 5 z 5

No musím říct že jsem byla vážně překvapená asi nejvíc erotická kniha co jsem zatím četla a teda velké překvapení. Ale mě se líbil příběh hlavní postavy nenudily čekala jsem co bude. Občas jsem měla chuť říct to snad nemyslí vážně tohle ne. Ale nepůsobylo to na mě lacině promyšlený děj.Asi to není pro každého ale určitě na tuto knihu nezapomenete hned tak.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Celá série je super, mohu jen doporučit!!!

evka44
15.12.2019 5 z 5

Veľmi dobrá kniha, nevedela som sa od nej odtrhnúť. Páčilo sa mi, že tam boli vtipné scénky. A ku koncu som už bola netrpezlivá, kedy sa všetko prevalí. Určite túto knihu odporúčam.

TerezaMondeková
09.12.2019 3 z 5

Opravdu pěkná, i když docela okoukaná myšlenka na příběh. Dívka, která je zamilovaná do nejlepšího přátele svého staršího bratra. Kniha není špatně napsaná. Líbil se mi ten tajný vztah. Dokonce mi nevadil ani věkový rozdíl, který byl mezi hlavními hrdiny. Já sama mám radši starší muže, protože už jsou rozumnější, zralejší, už ví, co chtějí. Takže tohle mi vyhovovalo. V knize nechyběl ani takový menší zvrat, nějaké to překvapení. Je tam i láska, sex, erotika.
Mia se mi líbila. Opravdu se zamilovala a doufala, že se za ni Gabe postaví, ale ne. Bylo mi jí v tu chvíli líto. Ale líbilo se mi, že se nesložila a nenechala si dál skákat po hlavě a hlavnímu hrdinovi neodpustila jenom tak.
Opravdu mě zaujal hlavní hrdina. Spíš to, jak je majetnický, dominantní, že musí být po jeho... Že si vždycky vybere ženu, sepíší smlouvu a za nějakou dobu ji zase vymění. Taky mi přišlo, že s hlavní hrdinkou zacházel jako s kusem hadru. To když jejich vztah praskl a to, že se zachoval takhle... Muselo to být pro Miu strašné ponížení. Ale pak, když přišel o Miu, tak si sáhl na dno a zabojoval. Ale zase musím uznat, že měl krásný vztah se svou matkou.

Toledo
19.11.2019 5 z 5

Priznam se, ze uz jsem precetla nespocet erotickych romanu, tudiz jsem od toho zas az tak moc necekala. Musim ale rict, ze tento patril jednoznacne k tem lepsim a bylo to par situaci, ktere jsem jeste v podobnych knihach necetla (a ze jich mam nacteno opravdu hodne) :) Dej rychle ubihal, nebyli tam nudne pasaze a postavy byli sympaticke. Rozhodne hodnotim jako jeden z lepsich romanu.

wendy944
29.09.2019 5 z 5

Dost dobré a sexy čtení.

Makadamka
06.08.2019 4 z 5

Taková jednodušší oddechovka na dovču nebo dlouhé odpoledne, humor, laska sex

Cometka
11.07.2019 4 z 5

Taková milá jednohubka, není nutné nad dějem moc přemýšlet a dá se přelousknout za jedno odpoledne.

KáťaM.
15.03.2019 2 z 5

Bohužel jsem ještě nepotkala knihu s BDSM tematikou odehrávající se v dnešní době, která by mě chytla. Nejlepší svým způsobem BDSM jsou podle mě knížky Shannon Drake, kde si rytíř podmaňuje princeznu, ty se samozřejmě odehrávají ve středověku. Jinak podle mě tohle téma je vždycky pěkně zpracované jen v jednoduchých povídkách, často amatérů.
V knížce jsou klasická klišé, i když rozhodně plusové body za to, že dominant není právník a dokonce i občas pracuje, to se fakt u tohoto žánru musí ocenit. Hlavní ženská hrdinka naprosto tupá, dominant ještě víc. Nejvíc mě zabíjela ta věta, kterou komentoval, že něco pokazil - byla tam snad v každé kapitole.
Někde jsem četla, že žena se víc vzruší při čtení, než při videu. Bohužel tahle knížka tyhle pocity nenavodila ani trošku, ačkoli k tomu měla potenciál. Autorka se toho nebála a ty žhavé scény popsala vážně barvitě, někdy až trošku moc, což zní možná trochu divně, když jsem věděla, do čeho jdu, ale nějak jsem nejela na autorčině vlně.
Věřím, že knížce by přidal lepší překlad a korektura. Vážně jsem u toho šílela. Naprosto divně a zkomoleně používaná přirovnání, ujetá oslovení - opravdu bratr říká mladší sestře "holčičko?" Tyhle doslovné překlady nenávidím a na jazykovou stránku knih jsem citlivá.
Jestli bych něco ocenila, tak občas vcelku nečekané zvraty.
Vzhledem k tomu, že druhý díl série už nemá být hlavně o Mie, ale o jejím bratrovi, asi se do něj po nějaké době pustím, ale bez velkých očekávání.
Knížku bych doporučila pouze skalním příznivcům BDSM, kteří ještě ideálně nemají v žánru moc načteno.

marketa5804
20.01.2019

Kniha byla super četla se rychle a krásně ted začínám číst druhý díl a těším se jak budou pokračovat příběhy. Tuhle spisovatelku mám moc ráda mám od ní přečtené i další knižky a jen doporučuji

Lofda
30.12.2018 2 z 5

Padesát odstínů šedi jsem nečetla, takže srovnávat nemůžu. Musím uznat, že knížka se celkem dobře četla, celkem mě bavil brácha Jace a kámoš Ash, byli vtipní ;-).. Vůbec jsem ale nechápala hlavní hrdinku, přišla mi opravdu hloupoučká, i když ke konci si najednou stála za svým a dobře věděla, koho a jaké jednání si zaslouží?!.. No nevím, pro mě prostě dost neuvěřitelně napsáno. Škoda. Třeba další díly budou lepší? Jo a zarazila jsem se nad překladem "štědrovečerní ráno" - pořád přemýšlím, kdy že to je :-)

Kukicka
05.07.2018 4 z 5

Mě se to líbilo... Hodně komentářů to srovnává s Padesáti odstíny, ale mě to přišlo lepší. Mělo to děj, erotické scény byly mnohem lépe popsané a hlavně kniha nebyla roztahaná do tří dílů

LadyHip
23.03.2018 4 z 5

Začátek se strašne táhnul, ale pak se něco stalo (nejsem si jistá co, kde, ani kdy), ale od té chvíle mi čtení skvěle ubíhalo. Palec nahoru za popis erotických scén, ty se mi tentokrát vážně líbili a nejednou jsem se přistihla, že mi spadla brada a čtu s otevřenou pusou...

Jája92
24.01.2018 2 z 5

Uf, další kniha podobná trilogii 50ti odstínu šedi, tudiž čtenář/ka nemůže mnoho očekávat a také nic víc než sladký příběh plny nereálných momentů nedostane.

jani.ruzicko
01.11.2017 1 z 5

Tak je to poprvé, co jsem nějakou knihu nedočetla... je mi to líto, ale nechci se do čtení nutit. Bohužel mi moc nesedlo, že je příběh vyprávěn z pohledu vypravěče, osobně mám radši ich formu, která se k tomuto žánru hodí rozhodně více. Příběh by nemusel být špatný (i když nic nového), jen je podle mě styl psaní špatně uchopený. =)

dominishka
29.10.2017 3 z 5

U této knihy jsem byla opravdu hodně rozpolcená. Snad dlouho se mi nestalo, abych narazila na knihu, kterou nepřečtu během jednoho nebo dvou večerů. Ovšem první polovinu této knihy jsem četla víc jak týden! Neustále jsem se k ní dokopávala až jsem se dostala do půlky, kdy se stal pravý opak a kniha mě neuvěřitelně bavila. Přikláním se k názoru, že za to částečně může i autorčin styl psaní, který mi ze začátku absolutně nesedl, dávám přednost knihám psaným v ich formě. Také ta podobnost s Padesáti odstíny je až moc velká... Proto knihu hodnotím 3 hvězdičkami.

ardeas
28.09.2017

Nerozčítala som to. Po pár kapitolách som knihu zavrela, nesadla.

karbulka
02.08.2017 5 z 5

letní oddechovka

celoushek
25.06.2017 5 z 5

Dnes jsem dočetla, sfoukla jsem ji za jeden den :) nedalo se odtrhnout :D super kniha!

Acquenta
05.06.2017 2 z 5

A zase ta stejná pohádka. Bohatý milenec, po kterém každá touží...to už je tak ohrané !! Proč se sakra ty erotické příběhy nemohou odehrávat v naši normální společnosti ? Proč nemůže být hlavní hrdina úplně normální, krásný sexy chlap, který pracuje třeba jako automechanik ? Proč to musí být vždycky nějaký snob, který šéfuje firmě ? Tohle mě vážně nebaví. Co erotická kniha, to pořád stejný příběh dokola a dokola. Až napíše erotiku nějaká naše česká spisovatelka, ráda se k tomu žánru vrátím ...jen proboha už nikdy žádné bohaté šéfy, ze kterých je každá paf !!!!!!!!

erotika

Maya Banks