Bětka a ztracený míč

Bětka a ztracený míč https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480027/bmid_betka-a-ztraceny-mic-57J-480027.jpg 4 18 5

Něžný příběh pro nejmenší doprovázený krásnými ilustracemi. Sluníčko krásně hřeje a Bětka vyběhla ven, aby si pohrála s míčem. Kam se však zakutálel? Dokáže ho s pomocí motýlka, kočičky Micky, pejska Alíka a zvědavého zajíčka, který přihopkal na zahradu, najít?

Knihomolka506
29.03.2024 5 z 5

Je to kulaté , hraje s tim většinou venku a skáče to. Co je to ?
Nápověda nejen hned na obrázku, ale i v samotném krátkém příběhu. Jakou věc hledá malá Běta?

bibi.r
20.03.2024 4 z 5

Pro děti 2+

Velice hezká. Pro nejmenší je opakující se motiv příjemný, mohou se tak zkusit samy zapojit a dopovědět za Bětku, co vlastně hledá. Ilustrace jsou milé a hezké.

broskev28
09.10.2023 4 z 5

Já jsem byla spokojená, jen mě pobavila ta samozřejmost, s níž si Bětka popovídá s jakýmkoli zvířátkem - do kolika let malý čtenář vezme za své skutečnost, že si holčička rozumí se zvířátky? Zkusím vyzkoušet na našich prvňáčcích . . .

Litocha
07.06.2022 3 z 5

Kniha pracující s oblíbeným principem postupného zpřesňování popisu a vylučování nesedících věcí. Myslím, že nejvíce ji ocení opravdu malé děti, které zaujme nejen jednoduchý příběh umožňující poznávání okolního světa, ale i barevné, okaté ilustrace. Ty na mě byly přece jen trochu moc a i ono hledání toho pravého mě více zaujalo ve zpracování Petra Horáčka nebo Arnolda Lobela.

Natique
27.05.2022 5 z 5

Hezký milý příběh pro děti již od 3 let.

pro děti česká literatura

2021  88%Bětka a ztracený míč
2023  100%Na krmítku

Kniha Bětka a ztracený míč je v