Bestiář Harryho Pottera

Bestiář Harryho Pottera

Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho Pottera. Tvorové a zvířata, jimiž se hemží knihy a filmy o Harrym, jsou zábavní, velkolepí, děsiví i láskyplní. Jsou stejně různorodí, jako povahy studentů Školy čar a kouzel v Bradavicích. Kniha Bestiář Harryho Pottera nabízí zasvěcený a komplexní vhled do fascinujícího procesu, během něhož se podařilo přivést tento zvěřinec v rámci veleúspěšné série filmů o Harrym Potterovi k životu. Detailní profily všech tvorů obsahují vzácné výtvarné koncepty, zákulisní fotografie a tajné recepty filmařů z archivu společnosti Warner Bros. Knihu doplňuje samostatný plakát s portréty všech tvorů a interaktivní katalog Velkoprodejny Mžourov. Koupě této nádherné sbírky se prostě stává povinností fanoušků Harryho Pottera bez ohledu na věk....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/249026/bestiar-harryho-pottera-dPV-249026.jpeg 4.5112

Knihy k sérii Harry Potter

Harry Potter: The Creature Vault: The Creatures and Plants of the Harry Potter Films (2014)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (ČR)

Ricardus
26.08.2017

Do sbírky pro fanoušky HP je to výborná kniha! Dává možnost podívat se do zákulisí natáčení, za oponu. Jak se stavěla motorizovaná kostra Fénixe, baziliška, akromantule či draků? Jak vypadaly návrhy všemožných stvůr ze strany různých umělců, kteří pracovali na filmu? To můžete v knize vidět. Kniha je sice textem krátká, lze ji s trochou snahy přečíst i za 1 večer. Byla by ale chyba to jen rychle přečíst - zážitek této knihy tkví v tom, že se kocháte spoustou nádherných fotek z natáčení a obrazů umělců. To vše je totiž plné nepřeberných detailů.

Dakarianna
22.08.2017

Čekala jsem to, co bych podle názvu měla dostat: Bestiář. Čekala jsem popisy bestií, jejich historii, jak žijí apod. Dostala jsem nádherné skicy a fotografie s informacemi o natáčení. Kolik sov hrálo Hedviku, jak byl vyroben Aragog nebo jak se natáčela koupelnová scéna s trollem... To šechno v knize je, ale to není něco, co by mě tak neskutečně zajímalo. Kniha není zrovna zadarmo a rozhodně bych si ji sama nekoupila.

Ivuska97
02.08.2017

V této knize je vážně mnoho zajímavých informací a doplňujících fotek a obrázků. Trochu mě mrzí, že je to zaměřené víc na film, než na obohacení fantazie čtenáře celé série. Filmy se mi nikdy moc nelíbily, vzhledem k tomu jak moc se nepodobaly knihám. 3*

Pitbullka
16.07.2017

Pro me jako pro fanouska HP to bylo skvele, za me propracovanejsi nez ucebnice Fantastickych zvirat. Nemam co vytknout. Kdo HP neproziva nebude asi ani z Bestiare prilis nadseny.

pavla9879
15.06.2017

Bylo zajímavé podívat se, jak byl vytvořený který fantastický tvor, ale asi jsem čekala trochu víc. Jsem velký fanoušek Harryho Pottera, ale tohle je jedna z knih, které do své sbírky nepotřebuji, nijak zásadně ji neobohatí.

Kekik
22.05.2017

Miluji HP a vše, co k němu patří.
Je zajímavé, jak si filmaři poradili s tím či oním.
A obrázky jako výborný BONUS.
DOPORUČUJI.

Pravda.Shin
24.01.2017odpad!

Absolutní zklamání. Očekával jsem krásné kresby příšerek a místo toho jsou tam v polovině případů fotky z filmu a z natáčení. Bestiář jsem si vážně chtěl koupit, abych se podíval, jak příšerky vypadaly v polovině výroby. A místo zajímavých informací se tam spíš rozebírá, kde jaká příšerka měla roli... ach jo.

Peta1607
08.01.2017

Pro fanoušky HP skvělá kniha s krásnými grafickými prvky :D

kacimilek
20.11.2016

Pro fanoušky série o Harrym Potterovi moc pěkně zpracovaná příručka o obludkách, které se objevily (nebo také neobjevily) ve filmech. Po přečtení se ale podle mě vytrácí kouzlo neznáma - je odhaleno to, jak byly příšerky vytvořeny.

Sarajana
14.10.2016

Perfektní doplnění světa čar a kouzel Harryho Pottera.

janyska13
12.10.2016

Čekala jsem od toho mnohem víc, ale nějak mě to nenadchnulo.

helusa2
18.06.2016

Doporučuji jako doplněk do sbírky velkého fanouška Harryho Pottera ;-)
Není asi úplně nepostradatelná, Filmová kouzla tam třeba tam být musí rozhodně, tohle je takový bonus navíc :-)

IvethBiersack
21.02.2016

Skvělá kniha! Pro fanoušky skvostný sběratelský kousek :3 Mam ji moc ráda :) stejně jako ostatní knihy HP

pakoshka
27.01.2016

Nádherná kniha plná zajímavostí. Pravda, za večer už nemáte co dělat, ale myslím, že pro fanoušky se investice vyplatí. Jeden ze skvostů knihovny :)

Krysa1769
03.01.2016

Jsem velkým fanouškem Harryho Pottera a tenhle doplňěk do mé fanouškovské sbírky mi udělal radost, ale není to zas tak super, za ty peníze vůbec. A to nejsem žádný skrblík :D

Kariol
22.12.2015

Aryo, jde i v knihkupectví, já ji sehnala v jednom zapadlém Kanzelsbergeru ve Slaném, kdy jinak moc nic nemají :D ;)

Jinak - MILUJU! :3

Arya25
07.12.2015

Strašně moc bych tuto knihu chtěla! Chtěla bych se optat, jestli tato kniha jde koupit v knihkupectví nebo pouze na internetu...

Knižní špajz
25.10.2015

Precizně zpracovaná kniha plná informací a hlavně obrázků. Nezbytnost každého fanouška!

Cryptkeeper
21.10.2015

Pěkně zpracovaná kniha,fanoušci jistě ocení;)

NikiMedy
25.09.2015

Nic moc, čekala jsem od toho více. Rozhodně nedoporučuji kupovat pokud máte k dispozici knihovnu.

zuzana13
14.09.2015

Krásná kniha. Hezké ilustrace. Doporučuji všem fanouškům .

Hoshi
14.09.2015

Velmi krásná a kouzelná kniha :)