Bestiář Harryho Pottera

Bestiář Harryho Pottera

Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho Pottera. Tvorové a zvířata, jimiž se hemží knihy a filmy o Harrym, jsou zábavní, velkolepí, děsiví i láskyplní. Jsou stejně různorodí, jako povahy studentů Školy čar a kouzel v Bradavicích. Kniha Bestiář Harryho Pottera nabízí zasvěcený a komplexní vhled do fascinujícího procesu, během něhož se podařilo přivést tento zvěřinec v rámci veleúspěšné série filmů o Harrym Potterovi k životu. Detailní profily všech tvorů obsahují vzácné výtvarné koncepty, zákulisní fotografie a tajné recepty filmařů z archivu společnosti Warner Bros. Knihu doplňuje samostatný plakát s portréty všech tvorů a interaktivní katalog Velkoprodejny Mžourov. Koupě této nádherné sbírky se prostě stává povinností fanoušků Harryho Pottera bez ohledu na věk. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/249026/bestiar-harryho-pottera-dPV-249026.jpeg 4.592

Knihy k sérii Harry Potter

Harry Potter: The Creature Vault: The Creatures and Plants of the Harry Potter Films (2014)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (ČR)

Pitbullka

Pro me jako pro fanouska HP to bylo skvele, za me propracovanejsi nez ucebnice Fantastickych zvirat. Nemam co vytknout. Kdo HP neproziva nebude asi ani z Bestiare prilis nadseny.

pavla9879

Bylo zajímavé podívat se, jak byl vytvořený který fantastický tvor, ale asi jsem čekala trochu víc. Jsem velký fanoušek Harryho Pottera, ale tohle je jedna z knih, které do své sbírky nepotřebuji, nijak zásadně ji neobohatí.

Kekik

Miluji HP a vše, co k němu patří.
Je zajímavé, jak si filmaři poradili s tím či oním.
A obrázky jako výborný BONUS.
DOPORUČUJI.

Pravda.Shin
24. lednaodpad!

Absolutní zklamání. Očekával jsem krásné kresby příšerek a místo toho jsou tam v polovině případů fotky z filmu a z natáčení. Bestiář jsem si vážně chtěl koupit, abych se podíval, jak příšerky vypadaly v polovině výroby. A místo zajímavých informací se tam spíš rozebírá, kde jaká příšerka měla roli... ach jo.

Peta1607

Pro fanoušky HP skvělá kniha s krásnými grafickými prvky :D

kacimilek
20.11.2016

Pro fanoušky série o Harrym Potterovi moc pěkně zpracovaná příručka o obludkách, které se objevily (nebo také neobjevily) ve filmech. Po přečtení se ale podle mě vytrácí kouzlo neznáma - je odhaleno to, jak byly příšerky vytvořeny.

Sarajana
14.10.2016

Perfektní doplnění světa čar a kouzel Harryho Pottera.

janyska13
12.10.2016

Čekala jsem od toho mnohem víc, ale nějak mě to nenadchnulo.

helusa2
18.06.2016

Doporučuji jako doplněk do sbírky velkého fanouška Harryho Pottera ;-)
Není asi úplně nepostradatelná, Filmová kouzla tam třeba tam být musí rozhodně, tohle je takový bonus navíc :-)

IvethBiersack
21.02.2016

Skvělá kniha! Pro fanoušky skvostný sběratelský kousek :3 Mam ji moc ráda :) stejně jako ostatní knihy HP

pakoshka
27.01.2016

Nádherná kniha plná zajímavostí. Pravda, za večer už nemáte co dělat, ale myslím, že pro fanoušky se investice vyplatí. Jeden ze skvostů knihovny :)

Krysa1769
03.01.2016

Jsem velkým fanouškem Harryho Pottera a tenhle doplňěk do mé fanouškovské sbírky mi udělal radost, ale není to zas tak super, za ty peníze vůbec. A to nejsem žádný skrblík :D

Kariol
22.12.2015

Aryo, jde i v knihkupectví, já ji sehnala v jednom zapadlém Kanzelsbergeru ve Slaném, kdy jinak moc nic nemají :D ;)

Jinak - MILUJU! :3

Arya25
07.12.2015

Strašně moc bych tuto knihu chtěla! Chtěla bych se optat, jestli tato kniha jde koupit v knihkupectví nebo pouze na internetu...

Knižní špajz
25.10.2015

Precizně zpracovaná kniha plná informací a hlavně obrázků. Nezbytnost každého fanouška!

Cryptkeeper
21.10.2015

Pěkně zpracovaná kniha,fanoušci jistě ocení;)

NikiMedy
25.09.2015

Nic moc, čekala jsem od toho více. Rozhodně nedoporučuji kupovat pokud máte k dispozici knihovnu.

zuzana13
14.09.2015

Krásná kniha. Hezké ilustrace. Doporučuji všem fanouškům .

Hoshi
14.09.2015

Velmi krásná a kouzelná kniha :)