Berta puberta

Berta puberta https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494629/bmid_berta-puberta-8Ll-494629.jpeg 4 5 1

Mít starší sestru, která se najednou začne tak rychle a podivně měnit, je pěkná otrava! Protivná Albertýna chytla pubertu a naštvaná Apolenka je přesvědčená, že hůř už snad ani být nemůže… Jak se asi za takovýchto doslova bojových podmínek vydaří letošní pobyt ve stařičké Vile Augustě, kam obě udatné válečnice odjíždí s rodiči na jarní prázdniny? Rozhodně si během něj jedna od druhé nenechá nic líbit. V téhle „dívčí“ válce plné proradné lsti se zajatci prostě neberou, zato tu dochází k lámání kostí a na řadu přijdou i skutečné biologické zbraně… Oko za oko, zub za zub, sestřičko!... celý text

broskev28
04.03.2024 5 z 5

Jak mě Ještěrky moc nechytily, tak Bertu jsem slupla na posezení a teď mlsně vyhlížím přídavek!
Výborně napsané, čtivé, reálné. Mám sice o dost staršího brášku, ale úplně jsem si vybavovala ty okamžiky, kdy bych ho nejraději zadupala pod zem, jak byl příšerně nesnesitelný. Takže já budu určitě malým čtenářům doporučovat - třeba se v tom taky najdou!

"No bezvadný! Nestačí, že tady trávím prázdniny z donucení, ještě budu hlídačka špuntů!"